Weryfikacja dla osób sprzedających w Photoblog.pl

Permalink Autor: tanisklep, data postu: Tuesday, June 7, 2011 14:13
ja niestety też nie otrzymałam tego SMSA choć pisali, że został wysłany...
tanisklep Postów: 0
Konto od: 6.06.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: sdms, data postu: Tuesday, June 7, 2011 15:17
Trzeba było nie łamać regulaminu :]
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: maykun, data postu: Friday, June 17, 2011 01:30
Ja zweryfikowałam swoje konto by móc spokojnie prowadzić swojego photobloga z moimi pracami. Nigdy nikogo nie spamowałam i nie sprzedawałam za pomocą tego serwisu bo do tego służą mi galerie internetowe czy inne tego typu strony. Złe opinie na temat sprzedaży na photoblogu głównie powodują dziewczynki sprzedające ubrania, non stop spamujące pocztę. Niestety sama raz dałam się na to nabrać. Znam jednak wiele świetnych photoblogów ludzi z pasją którzy dzięki temu prezentują swoje prace - to co kochają robić i szkoda że przez takich ludzi mają problemy. Pozdrawiam  
maykun Postów: 0
Konto od: 5.05.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, June 29, 2011 17:10
Cytat tomcio
W tym celu powstała opcja "weryfikacji" sprzedawców - każdy kto chce sprzedawać na swoim blogu powinien wypełnić formularz dostępny po zalogowaniu pod adresem:

http://www.photoblog.pl/mojphotoblog/?ShopVerification

A co ma zrobić osoba, która chce zweryfikować konto by móc sprzedawać nie mając konta bankowego?
Konto od:
Miasto: Opole
Permalink Autor: sdms, data postu: Thursday, June 30, 2011 00:14
Cytat skleponline
A co ma zrobić osoba, która chce zweryfikować konto by móc sprzedawać nie mając konta bankowego?

Prowadząc działalność gospodarczą musisz mieć rachunek bankowy z tego co mi wiadomo ;)
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 2, 2011 11:16
Jest możliwość usunięcia zweryfikowanego photobloga?
Konto od:
Permalink Autor: antyspam, data postu: Saturday, July 23, 2011 20:50
Administratorzy i moderatorzy obiecywali w tym wątku rozprawienie się ze spamem. Czekamy niecierpliwie!!!
antyspam Postów: 0
Konto od: 12.04.2011
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: dromor, data postu: Monday, July 25, 2011 00:02
fakt faktem takie fbl spamuja nie miło - te bez weryfikacji z drugiej strony myślę ze jeżeli ktoś wystawia linki do allegro i ma tam pozytywy to to już jest weryfikacja. wystawiając linki na allegro transakcja będzie mieć miejsce tam na innych zasadach nie w komciach na fbl.
bardziej mnie martwi to ze tak walczycie o weryfikacje itd a można trafić na fotoblogi gdzie praktycznie cala notka składa sie na linki do innych serwisów
Treść dodana do postu 25-07-2011 o godzinie 00:05
Swoją drogą jeśli chce sprzedać parę moich spodenek które zalegają w szafie to muszę przechodzić weryfikację? skoro sprzedaję je na allegro i nikomu tym w komentarzach  nie spamuje tylko po prostu link do aukcji pod zdjęciami  jest?
Buntuj się gdy mrok nadchodzi
a gdy światłość nastaje zażywaj spokoju

Wicked mind is a weapon of mass destruction
dromor Postów: 8
Konto od: 6.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: myclothes92, data postu: Thursday, August 11, 2011 11:11
Mam mały problem jednak żaden moderator się nie kwapi by mi pomóc..
Dostałam sms z weryfikacją ale nie pełnego.. brak kodu ..
I nie mogę dokonać weryfikacji a chciałabym ;P
Czy może ktoś mi tu pomóc??
myclothes92 Postów: 0
Konto od: 4.08.2011
Miasto: Kaszczor
Permalink Autor: wwolnymczasie, data postu: Monday, October 17, 2011 17:09
Godzinę temu dostałam wiadomość na photoblogu, że weryfikacja została zaakceptowana przez administratora, jednak nadal nie przyszedł do mnie sms z kodem. Ile czasu trzeba czekać na smsa? Czy ktokolwiek wie coś na ten temat? Proszę o pomoc!
wwolnymczasie Postów: 0
Konto od: 24.09.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: joool93, data postu: Wednesday, November 16, 2011 19:38
Czy ta cała weryfikacja jest płatna?
miałam wczoraj na koncie około 16 zł, wczoraj złożyłam 'hm podanie' o weryfikacje konta
dziś przyszedł sms z kodem wszystko dobrze, konto zweryfikowane, ale na koncie mam złotówkę, a nic nie robiłam na telefonie, gdzie nie ma opcji żebym gdzieś ta kasę wydała, nie ma, czyli zostaje tylko ta weryfikacja !
joool93 Postów: 0
Konto od: 5.07.2011
Permalink Autor: bizuteriadk, data postu: Friday, January 6, 2012 22:13
non stop wyskakuje mi komunikat, ze podaje bledny pesel przy weryfikacji. co moge zrobic z tym fantem? ;>
bizuteriadk Postów: 0
Konto od: 20.11.2011
Miasto: Żnin
Permalink Autor: iloveeshopping, data postu: Saturday, May 19, 2012 13:30
MOGĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ ILE CZASU RZEBA CZEKAĆ NA SMSa Z KODEM DO WERYFIKACJI ?
iloveeshopping Postów: 0
Konto od: 4.05.2012
Miasto: Łuków
Permalink Autor: preciousstone, data postu: Sunday, June 17, 2012 17:10
hmm, chciałam zapytać czy osoby posiadające zweryfikowane konto mogą reklamować się w swoich notkach linkami do stron typu allegro, facebook itp ?
i czy mogą zareklamować się hmm w ten płatny sposób że wszyscy widzą (to ok 7 zł) oczywiście mam na myśli nie spamowanie we wiadomościach i komentarzach.
preciousstone Postów: 1
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Nicponia
Permalink Autor: topstore, data postu: Wednesday, August 22, 2012 21:30
Witam. Chciałabym się zapytać czy jest możliwość zrobienia weryfikacji, jeśli nie posiadam konta bankowego?
topstore Postów: 0
Konto od: 16.08.2012
Miasto: Mazury
Permalink Autor: shopismylove, data postu: Thursday, August 30, 2012 00:16
Cytat tanisklep

ja niestety też nie otrzymałam tego SMSA choć pisali, że został wysłany...

no to tak jak ja tez nie dostałam sms`a wraz z kodem; /
shopismylove Postów: 0
Konto od: 22.05.2012
Miasto: Nowa Sól