Weryfikacja dla osób sprzedających w Photoblog.pl

Permalink Autor: mytopea, data postu: Sunday, March 27, 2011 10:55
Sam robię biżuterię, nie wystawiam jej tu,bo... nie mam zdjęć, ale lubię popatrzeć na cudze profile, pooglądać drobiażdżki, popodziwiać cudze dokonania i znaleźć inspirację do własnej działalności. Jak w czymś się zakocham od pierwszego spojrzenia, to chciałabym mieć możliwość zakupu tego, bez zbędnego kombinowania. Poza tym podpinam się pod jedną wcześniejszych wypowiedzi - rękodzieło jest dużą częścią życia osób zajmujących się tym, więc dzielenie się tym jest chyba naturalne. I wnosi więcej (moim zdaniem) niż zdjęcie wytapetowanej 13stolatki, robione z lampa błyskową w brudnym lustrze.
A jak ktoś wcześniej zauważył - spamują głównie małolaty ze zdjęciami pstrykanymi do lustra - czyżby ilość znajomych i odwiedzin na photoblogu miała być wyznacznikiem zaje****ści?
Tyle w tym temacie.
mytopea Postów: 1
Konto od: 7.05.2008
Miasto: Trzebiatów
Permalink Autor: sonic, data postu: Sunday, March 27, 2011 12:59
Szkoda, że ostatnio spamują mi głównie reaktywowane sklepiki, a nie hot 13tki... Mam pytanie: moderatorzy pisali, że będą walczyć ze spamowaniem zarejestrowanych sklepów, tylko jak to zgłosić? Przecież jest tylko przycisk do zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem.
sonic Postów: 1
Konto od: 19.02.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: madii411, data postu: Monday, April 4, 2011 18:59
Mam kilka pytań.

1. Chcę założyć "sklep" na fbl, ale nie chcę tu sprzedawać, tylko chcę zrobić to na podstawie "Jeśli coś Ci się spodobało, daj znać, mogę wystawić to dla Ciebie na allegro". Podawałabym wtedy ceny, ale byłaby to raczej galeria i myślę, że nie muszę wtedy być sprzedawcą zweryfikowanym, zablokujecie mi wtedy konto?

2. Mogę mieć dwa konta na fbl? tzn. jedno by było z handmade, a drugie moje normalne, prywatne.
madii411 Postów: 0
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Koronowo
Permalink Autor: amela36912, data postu: Monday, April 4, 2011 21:59
zacznie sie spam ;p
amela36912 Postów: 0
Konto od: 4.04.2011
Miasto: Zamość
Permalink Autor: carameeel, data postu: Tuesday, April 5, 2011 15:35
a ja w smsie dostałam dwa kwadraciki... więc chyba mój telefon nie przeczytał tych znaków... i co mam zrobić teraz? ;( mam samsunga aville.
carameeel Postów: 0
Konto od: 2.04.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: banshee20, data postu: Saturday, April 9, 2011 11:19
Spam już jest, ja pod swoimi notkami codziennie usuwam ok 10 komentarzy. W przewadze są dziewczynki, które sprzedają (bez weryfikacji, ale co tam) ubrania...
banshee20 Postów: 0
Konto od: 31.05.2009
Miasto: Wołomin
Permalink Autor: sdcc, data postu: Monday, April 11, 2011 16:15
A co jak po weryfikacji nie dostałam, żadnego smsa aby dokończyć proces weryfikacji?
sdcc Postów: 0
Konto od: 16.06.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: banshee20, data postu: Wednesday, April 13, 2011 09:58
Może Cię odrzucili...albo musisz dłużej poczekać.
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 15, 2011 22:55
A co zrobić jeżeli oszukała mnie zweryfikowana osoba?
Konto od:
Miasto: Mszana Dolna
Permalink Autor: banshee20, data postu: Monday, April 18, 2011 23:29
Administracja jak widzę weryfikuje takie osoby że szkoda gadać.
A co do spamu...
SZANOWNA, KOCHANA ADMINISTRACJO tego szanownego photobloga, jak możecie weryfikować takie oto osoby http://www.photoblog.pl/zmojejpolki a na dodatek pisać że SKUTECZNIE będziecie walczyć ze spamem. To oto dziewczę samo piszę w notce że spamować będzie. Błaaaaaaagam no..;/
Permalink Autor: itsmyshop, data postu: Wednesday, April 20, 2011 17:51
spamu jest niestety okropnie dużo, dziewczyny zamiast reklamować się u siebie to brudzą na innych profilach, czego nie praktykuję osobiście.

a mnie zweryfikowane konto oszukało-i co teraz?
chodzi o
www.modaiuroda91.fbl.pl
konto ma już zablokowane.
itsmyshop Postów: 2
Konto od: 22.02.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: xtosskax, data postu: Wednesday, April 20, 2011 21:53
mnie zweryfikowane konto oszukało-i co teraz?
chodzi o
www.modaiuroda91.fbl.pl
konto ma już zablokowane.

mnie też i co mam zrobic?!
xtosskax Postów: 12
Konto od: 26.11.2009
Miasto: hull
Permalink Autor: , data postu: Friday, May 6, 2011 11:53
chwila moment nr konta bankowego nr telefonu czy też pesel te dane wystarczą by wyciągnąć kasę z konta może jeszcze proszę podać nazwisko panieńskie matki

mam zastrzeżenia co do strony weryfikacji. warto by było jak już zabezpieczyć protokołem a nie otwartym kodem w świat leci.

jeszcze jedno co się dzieje z danymi które ludzie dają do weryfikacji? gdzie one są przetrzymywane do czasu potwierdzenia? co się z nimi dzieje później? czy nie odbywa się tu "handel danymi"

mądrze ktoś powiedział o listach jak na allegro bo oszustów jest tu wielu. Moi mili liczmy się z tym że tu są osoby głównie w wieku 13 - 19 lat zaczynają oni swoją zabawę z internetem. nie są do końca doświadczeni jak nie dać się nabrać.. czy nie lepiej było by to jakoś zabezpieczyć?
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Friday, May 6, 2011 11:57
co do spamu proponuję skrypt który by sprawdzał zawartość 2 komentarzy jeśli są takie same to blokowanie dodawania komentarzy na 10 min niby proste ale się sprawdza..
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: xcoreyx, data postu: Saturday, May 21, 2011 21:08
co się dzieje z fotoblogami które zostają zawieszone z powodu naruszenia regulaminu?
xcoreyx Postów: 1
Konto od: 4.10.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: sdms, data postu: Thursday, June 2, 2011 23:14
był kiedyś taki dobry kawał o wujku stasiu mistrzu ciętej(/ostrej/jakiejkolwiek) riposty. I tyle w tym temacie ode mnie.

Każda osoba sprzedająca towary z zyskiem jest zobowiązana do płacenia podatków, więc pozdro. Może nasłać US na fbl? lol
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice