Szukam chętnych do współpracy z firmą Oriflame!

Permalink Autor: askamojeori, data postu: Tuesday, February 22, 2011 17:58
Witam!
Jeśli interesują Was kosmetyki, chcecie mieć je taniej lub za darmo to piszcie! Oriflame to fajny sposób na dorobienie do kieszonkowego! czekam na Wasze odpowiedzi. Jeśli macie pytania to piszcie:)
askamojeori Postów: 2
Konto od: 10.12.2010
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: natka1013, data postu: Tuesday, February 22, 2011 18:46
a co to dokładniej ma znaczyć , że współpraca ?
natka1013 Postów: 1
Konto od: 27.11.2010
Miasto: Toruń
Permalink Autor: askamojeori, data postu: Tuesday, February 22, 2011 19:30
Jeśli chcesz zacząć współpracę z Ori musisz zarejestrować się przez konsultanta. Jeśli masz ukończone 16 lat możesz zapisać się sama za zgodą rodzica lub opiekuna. Jeśli jednak masz mniej może zapisać się np. Twoja mama, a Ty spokojnie możesz działać jako konsultantka.
Konsultant zajmuje się sprzedażą bezpośrednią. Czyli pokazuje katalog, a następnie zamawia wybrane produkty dla klientów. Im więcej zamówi więcej zarabia. Możesz również zamawiać tylko dla siebie kosmetyki taniej, chodzić na darmowe szkolenia kosmetyczne.
Jeśli chciałabyś darmowe Vademecum 1, to napisz na email. Tam masz to jasno opisane.
Email: [email protected]
Treść dodana do postu 22-02-2011 o godzinie 19:31
I pamiętaj, że w Oriflame nie ma obowiązku składania zamówień co katalog oraz nie jest wymagana minimalna kwota zamówienia:)
askamojeori Postów: 2
Konto od: 10.12.2010
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: 0iris0, data postu: Thursday, September 6, 2012 10:36
Prosta i przyjemna praca w internecie !!

Zapraszam Cię, na moja stronę, która jak myślę- może Cie zainteresować. Czy słyszałaś już o grupie MojeOri? Jesto to grupa konsultantek Oriflame, działających wg. nowej metory OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój własny biznes, pracując głównie przez internet. Jeśli jesteś zainteresowana/y , zapraszam Cię na moją stronę- tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
Zapraszam-     www.kasiawar.mojeori.pl
0iris0 Postów: 2
Konto od: 10.10.2010
Miasto: kraków
Permalink Autor: zakochanawgrubsonie, data postu: Friday, October 19, 2012 14:43
Ja bym chciała ale za 3 miesiące xD
Bo dobiero skończe :P
zakochanawgrubsonie Postów: 1
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Kcynia