Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Szukam tej ktora zrozumi mie - Forum Photoblog.pl

Szukam tej ktora zrozumi mie

Permalink Autor: szedou1, data postu: Monday, February 21, 2011 20:56
Wiec tak wiele przeszedłem w swoim życiu i jakoś  idę choć smutno mi bo ciągle ktoś oszukuje mię może rozumiecie
wiec podam co i jak o sobie
wiek 15  rocznik 95
Wygląd wyoski 1,90m
braz wlosy krotkie
braz oczy
styl luzny itd.
osobowosc  
wrazliwy , inteligentny , czuly umiejacy zadbac o dziewczyne :
to chyba tyle wiecej szczegolow  dzwonic do mnie
pomorze -chojnice -gimnazjum nr 2 klasa 3b
Treść dodana do postu 21-02-2011 o godzinie 20:59
nr tel.
692711589
szedou1 Postów: 1
Konto od: 16.09.2010
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: thekingxofxkings, data postu: Monday, February 21, 2011 22:42
Cytat szedou1
Wiec tak wiele przeszedłem w swoim życiu

Spokojnie, życie nie raz jeszcze Ci dojeb... jak każdemu.
Od takich anonsów lepsze są portale typu sympatia itp.
Tu raczej słabo będzie z odzewem.
thekingxofxkings Postów: 957
Konto od: 8.06.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: szedou1, data postu: Tuesday, February 22, 2011 08:01
wiesz wole mieć pewnosc ze kto zauwazy to :
szedou1 Postów: 1
Konto od: 16.09.2010
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: rainbowclover, data postu: Tuesday, February 22, 2011 18:18
Cytat szedou1
wiek 15  rocznik 95
Wygląd wyoski 1,90m
braz wlosy krotkie
braz oczy
styl luzny itd.
osobowosc  
wrazliwy , inteligentny , czuly umiejacy zadbac o dziewczyne :

gdybys tak byl z 4 lata starszy niz jestes..

;)
rainbowclover Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: ali1600, data postu: Tuesday, February 22, 2011 20:51
Hmmm szukać można wszędzie
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: burnemall, data postu: Friday, April 22, 2011 22:56
jak będziesz taki jak teraz , to tylko wystarczy czekać ;p
Bo tych "Idealnych" Dziewczyn jest mało .
Albo wyprowadź się do większego miasta ;)
burnemall Postów: 0
Konto od: 22.04.2011
Miasto: Kościerzyna
Permalink Autor: neden, data postu: Saturday, April 23, 2011 15:13
Zapomniałeś dopisać, że lubujesz się w tanim melodramatyzmie i albo pozujesz, albo masz słabą psychikę. Jeśli na co dzień zachowujesz się tak, jak wyglądają Twoje notki na fbl, to nie jestem zdziwiona, że jesteś sam. Inna sprawa, że samotność w wieku lat 15 to coś naturalnego wciąż.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: acrosstheline, data postu: Wednesday, April 27, 2011 08:54
nie masz co smutać ^.^
ja też w kółko jestem oszukiwana :/
ciągle ktoś gada, że kocha a tak nie jest :(
acrosstheline Postów: 0
Konto od: 27.04.2011
Miasto: kraków
Permalink Autor: promowana, data postu: Sunday, May 1, 2011 22:12
powiem szczerze że sie chyba przeceniasz ;/ patrząc na twoje notki to dzieciak z cb jeszcze, a skoro masz czas żeby dorosnąć to na miłość też czas przyjdzie.
promowana Postów: 27
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Koniecpol
Permalink Autor: niezxxiwieku, data postu: Thursday, May 5, 2011 00:07
Wiesz co ja mam dopiero dwa wpisy i to niezbyt radosne , ale to przez to że zostałem dość mocno zraniony , a chciałem gdzieś to z siebie wyrzucić , ale Ty troszke chyba przesadzasz :) Masz dopiero 15 lat , a Twoje notki wskazują na zdesperowanego 40-letniego prawiczka :) Proponuje abyś przyjął zasade " Miej wyje***e , a będzie Ci dane " Przestań się użalać i zacznij żyć ! :))
niezxxiwieku Postów: 2
Konto od: 30.04.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: stanleyowa, data postu: Saturday, May 7, 2011 13:30
Cytat neden
Zapomniałeś dopisać, że lubujesz się w tanim melodramatyzmie i albo pozujesz, albo masz słabą psychikę. Jeśli na co dzień zachowujesz się tak, jak wyglądają Twoje notki na fbl, to nie jestem zdziwiona, że jesteś sam.

DOKŁADNIE!
when you ride ALONE, you ride with HITLER!
stanleyowa Postów: 44
Konto od: 3.07.2008
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Sunday, May 8, 2011 02:19
Popracuj nad pisownią, teraz to najwyżej z panią od polskiego możesz się związać q:
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: silencebuzz, data postu: Friday, May 13, 2011 20:51
Wiadomo, szukać może wszędzie, ALE ja jestem za tym, by coś pokazać innym i wtedy czekać. Wyróżnić się czymś, być w danej kwestii 'naj'...;p
silencebuzz Postów: 0
Konto od: 1.05.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: lookrecya, data postu: Sunday, May 15, 2011 02:17
Noszzzz, kurna. Rozumiem, że jesteś samotny, cierpiący, porzucony, etc. Przykro mi z tego powodu, ale ów smutek przyćmiewa nieodparte wrażenie, że jesteś idiotą. Nawet Sokrates, nie pokwapiłby się o nazwanie siebie samego "inteligentnym", a Ty robisz to, nie znając nawet podstawowych zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji? Proszę Cię.......

Widzę tutaj grono pocieszycieli, szkoda tylko, że niczego nie wskórają. Nie powinieneś szukać miłości w takim momencie swojego życia, bo kiedy zacząłbyś z jej powodu cierpieć - zniszczyłoby Cię to absolutnie. Radzę znaleźć sobie pasję, dążyć do czegoś, żyć wizją przyszłości, w której to, o co się starasz zostaje spełnione. Poświęć się czemuś... sport, czy sztuka - nieistotne. Niech stanie się to po prostu Twoją odskocznią. Jeśli jesteś leniem, albo nie czujesz, że w czymkolwiek byś się odnalazł, to... skoncentruj się na czytaniu. Czytaj, czytaj i jeszcze raz CZYTAJ. Rozwiniesz swój umysł, poznasz nieco bardziej ludzką emocjonalność, a jednocześnie będziesz miał coś, co zabierze Cię na moment w inny świat.

Jesteś jeszcze dzieckiem, Twoje desperackie poszukiwania dziewczyny pokazują idealnie, że absolutnie nie powinieneś jej mieć, szczególnie, że facet, to ma być facet, a nie płaczliwy imoł-boj. Wiem, można kontrargumentować w stylu "ależ on jest jeszcze gimnazjalistą, czego od niego oczekujesz?", ale przecież już we wczesnej młodości uczymy się, jak kochać, a na etapie życia, na którym aktualnie jest nasz kolega - stawiamy pierwsze kroki w budowaniu (pseudo) związków. Lepiej dla niego samego, żeby nie miał w tej kwestii takiego startu...

Przepraszam, jeśli jakaś część mojej wypowiedzi Cię uraziła, nie miałam takiego zamiaru, ogół mojej twórczości piśmienniczej ma w sobie dozę agresji. Wiedz, że w tym przypadku ewentualna nie jest spowodowana zawiścią do Ciebie, ani niczym w ten deseń. Szczerze życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu szczęścia i naprawdę staram się pokrzepić Cię w jakiś sposób moimi słowami, jednak zmieniając także kierunek Twojego rozumowania, błędny rzecz jasna, w moim mniemaniu.
lookrecya Postów: 5
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Piekło
Permalink Autor: xladyxbx, data postu: Sunday, May 15, 2011 15:30
Myślę, że ktoś, kto ogłasza swoją kandydaturę na partnera w internecie, nie jest wystarczająco dojrzały, by stworzyć zdrowy związek. Odczekaj kilka lat. Zastanów się co tak naprawdę znaczy "mieć dziewczynę" i zamiast robić z siebie ofiarę losu, weź się w garść. Powodzenia życzę. :)
xladyxbx Postów: 1
Konto od: 11.05.2011
Miasto: Gdańsk