Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek hmm... - Forum Photoblog.pl

hmm...

Permalink Autor: youdaone, data postu: Saturday, February 12, 2011 18:34
heej :) mam problem.

Spotkałam się z chłopakiem... Było miło, okazywał uczucia, całował, przytulał ale po spotkaniu spytałam jak mam to wszystko traktować odpowiedział że na razie nie chce mieć dziewczyny... dobiło mnie to ale po co było to wszystko na spotkaniu nie rozumiem...
Gdyby nie chciał to chyba nie byłoby tego wszystkiego co??
Co o tym myslicie ??
youdaone Postów: 1
Konto od: 5.06.2010
Miasto: Warszawka.
Permalink Autor: yagodka, data postu: Sunday, February 13, 2011 00:35
Hmm.. być może został wcześniej zraniony i potrzebuje czasu, żeby zdecydować się na związek..
a mniej optymistyczną opcją jest to, że być może szukając dziewczyny nie spotyka się tylko z Tobą.. ;/
yagodka Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Solina
Permalink Autor: dzastusia, data postu: Sunday, February 13, 2011 18:13
Cześć , moze być jeszcze jedna opcja. Twój kolega z którym się spotykałaś nie mierzy daleko woli przejściowe związki jakieś zawirowania i uniesienia(chwilowe) zmienia dziewczyny jak rękawiczki ?? . Uwierz znam to :/
dzastusia Postów: 0
Konto od: 13.02.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: youdaone, data postu: Sunday, February 13, 2011 18:54
właśnie nie zmienia dziewczyn jak rękawiczki...
pytałam jego kolegi i powiedział że jestem pierwsza po rozstaniu z poprzednią dziewczyną...
youdaone Postów: 1
Konto od: 5.06.2010
Miasto: Warszawka.
Permalink Autor: angeliness, data postu: Sunday, February 13, 2011 21:51
Być może nadal ją kocha, nie chce się angażować, może ona go zraniła ? A może ma uraz do poważnych związków i woli pozostać w niezobowiązującej relacji ? ;-) A może nie jest do końca pewny tego co do Ciebie czuje i nie chce Cie zranić abyś za szybko zaangażowała się w wasza znajomość ?
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: mistifina, data postu: Sunday, February 13, 2011 22:49
a może po prostu chce odczekać jakiś czas po tamtym związku i na razie pozostać wolnym strzelcem ...
1) może coś do ciebie czuje ale jeszcze nie do końca wie co
2) potrzebował trochę uczucia w tym swoim wolnym stanie
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Permalink Autor: gdyzamkneoczy, data postu: Thursday, February 17, 2011 12:29
Też tak miałam tyle że ta osoba traktowała to jako przyjacielskie spotkania i miała więcej takich "koleżanek" myślę ze  rozmowa z jego kolega nie jest obiektywna koledzy by go jak coś  nie wsypali.
;)
gdyzamkneoczy Postów: 34
Konto od: 12.02.2011
Miasto: Konin
Permalink Autor: angeliness, data postu: Monday, February 21, 2011 10:58
Cytat gdyzamkneoczy
myślę ze  rozmowa z jego kolega nie jest obiektywna
    Moja poprzedniczka ma rację.  Po za tym to jest Twoja i Jego relacja i nie powinno się angażować w to osób trzecich.

Powinnaś sama z nim załatwiać takie sprawy bo jeżeli kiedyś Wam się ułoży to zawsze w jakiś niesnaskach w związku będziecie potrzebowali mediatora..
Permalink Autor: ali1600, data postu: Tuesday, February 22, 2011 20:53
jak jest fajnie to nic nie zmieniaj. Potem się okaże co i jak.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: dajpomyslec, data postu: Wednesday, February 23, 2011 15:12
Nie słuchaj bajek typu: moze został wczesniej zraniony, czy nie ma czasu itp. Chłopak sam nie wie czego chce. A to ze jestes pierwsza po jego byłej i zrobił ci takie cos to znaczy niestety ae nie jestes jedyna. Mysle ze ten gostek nie kreci tylko z toba. Najlepiej zapytaj sie go dosłownie: PO co to wsyztsko było? a wtedy moze sie dowiesz co tak naprawde on czuje. Powodzenia;)
dajpomyslec Postów: 2
Konto od: 20.10.2009
Miasto: Chodel
Permalink Autor: thekingxofxkings, data postu: Wednesday, February 23, 2011 22:26
Chyba ktoś niedawno został zraniony i wszyscy faceci są bee...
thekingxofxkings Postów: 957
Konto od: 8.06.2010
Permalink Autor: angeliness, data postu: Thursday, February 24, 2011 14:16
Cytat dajpomyslec
A to ze jestes pierwsza po jego byłej i zrobił ci takie cos to znaczy niestety ae nie jestes jedyna
    może on nie wie czego chce to fakt... może to jeszcze za wcześnie.. ale nie koniecznie musi mieć kilka dziewczyn na raz ;-)
Permalink Autor: nopeas, data postu: Friday, March 4, 2011 17:16
może nie kocha ? tylko zerwał niedawno z dziewczyną i chciał '' odreagować '' ... często tak robią. niestety...
a może chce poczekac po prostu ;)
nopeas Postów: 3
Konto od: 25.02.2011
Miasto: Częstochowa