Honey

Permalink Autor: erwii, data postu: Sunday, February 6, 2011 20:45
Siemka...;)
pisze z zapytaniem czy uwazacie,ze znana nam troche z photobloga Honey ma szanse na jakąś wieksza kariere muzyczną i wgl...?
Coś typu Dody...hmm może Farny lub Bednarka...?
i jak podoba sie wam jej nowa piosenka No one?
ps.nie pytam złośliwie z góry mówie;))
Pozdrawiam... ;**
erwii Postów: 9
Konto od: 7.08.2010
Miasto: Wleń
Permalink Autor: justysiaax333, data postu: Sunday, February 6, 2011 22:51
Nie ma szansy... zwłaszcza po tym blogu, który zgłosiła do usunięcia i juz go nie ma.. ;/ A tak wgl gdyby potrafiła śpiewać to chyba eliminacje do mam talent by przeszła c'nie ?
justysiaax333 Postów: 2
Konto od: 27.09.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: erwii, data postu: Sunday, February 6, 2011 23:08
aaa no masz racje...;)
przynajmniej ja mysle tak jak Ty;))
Permalink Autor: magdul14, data postu: Monday, February 7, 2011 14:07
ma poczucie rytmu i słuch ale jej głos to nic szczególnego..
ale ma dużo kasy,którą to nie omieszka się chwalić na swoim fotoblogu... zamiast szpanować ile kupiła sobie nowych ciuchów lub ile miejsc zwiedziła podzieliłaby się czymś z biednymi. tak to jest w tych czasach,że kto ma pieniądze ten ma wszystko.
magdul14 Postów: 3
Konto od: 1.04.2006
Miasto: chojnice
Permalink Autor: justysiaax333, data postu: Tuesday, February 8, 2011 00:09
zgadzam się z magdul14 jej głos wcale nie jest ponadprzeciętny ... nie jest wgl wyjątkowa rusza tylko dupą przed kamerą
justysiaax333 Postów: 2
Konto od: 27.09.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: erwii, data postu: Monday, February 14, 2011 13:04
noo tak...ale cała Polska juz ją bedzie znała i kochałaxDD
Permalink Autor: magdul14, data postu: Tuesday, February 15, 2011 09:16
kto będzie kochał,ten będzie kochał..
w dzisiejszych czasach muzyka jest taka płytka..teksty piosenek a szczególnie Polskich wokalistów nie mają w ogóle sensu.jakiś głupi rytm co wpada w ucho i tyle.a czy nie chodzi w muzyce o to,by wywoływała w nas emocje?by teksty piosenek oddziaływały na nasze życie?wiecie z czym mi się kojarzy muzyka honey?! z niczym.jakiś kicz i tyle.no ale skoro ktoś słucha smerfy -Justina Biebera to czego spodziewać się można po jego utworach..
magdul14 Postów: 3
Konto od: 1.04.2006
Miasto: chojnice
Permalink Autor: erwii, data postu: Tuesday, February 15, 2011 14:08
no tak,takie teksty powinny  miec jakieś przesłanie...np. w piosenkach Miley one przeważnie zawsze ukrywają w sobie jakis sens...szkoda też ze nie powstają takie zespoły jak Dżem bo to było coś, ta cudowna magia zawarta ich słowach....ale no nikt nie jest godny zastąpienia Ryśka
Treść dodana do postu 15-02-2011 o godzinie 14:11
no tak,takie teksty powinny  miec  przesłanie...np. piosenki Miley one przeważnie zawsze ukrywają w sobie jakissens...szkoda też ze nie powstają takie zespoły jak Dżem bo to byłocoś, ta cudowna magia zawarta ich słowach....ale cóż nikt nie zastąpi Ryśka...chociażby starał sie ze wszystkich sił...sorry za odbiegniecie od tematu...
Permalink Autor: suchi075, data postu: Tuesday, June 28, 2011 16:09
Witajcie jestem ze Zgola taj jak honey i wiem co w trawie piszczy.Honorata nie ma dużo kasy ma coś lepszego znajomości i to jej pomaga w dojściu na sam szczyt, wystąpiła w teledysku roberta m wygrała eliminacje była w eska music ewords ,o top trendy nie wspomne ukazała się jej debiutancka płyta którą promuje kawałek no one w mtv puszczają jej słodkie urodzinki. Osiągnęła juz bardzo dużo .
suchi075 Postów: 2
Konto od: 7.06.2011
Miasto: Zgorzelec
Permalink Autor: fugge, data postu: Saturday, July 2, 2011 22:15
a ja ją lubię!
fugge Postów: 2
Konto od: 28.06.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: xnothingxtoxlosex, data postu: Wednesday, July 13, 2011 12:22
Głos ma dobry, ale nic niezwykłego. Pamiętam jak kiedyś chciała posłuchać jej covera... Był nawet fajny do momentu gdy zaczął się tekst. Jak weszła Honey - wyłączyłam. Ta dziewczyna jest żałosna. Wyparła się przyjaciółki i wgl... niektóre jej zdjęcia... ;x. Kupi nową bluzkę, wrzuca foto na bloga. Szkoda że zakupionych podpasek nam nie prezentuję. -.-
xnothingxtoxlosex Postów: 3
Konto od: 15.09.2010
Miasto: Mława
Permalink Autor: envibling, data postu: Saturday, July 16, 2011 20:20
nie lubie. piosenka mi się nie podoba, oraz uważaqm że próbuje z siebie zrobić wielką gwiazde, a ja nie wiem z czego halo  -,-
envibling Postów: 352
Konto od: 1.04.2010
Miasto: Gdańsk