Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Co mam robić.? - Forum Photoblog.pl

Co mam robić.?

Permalink Autor: xsweetxandxsharpx, data postu: Saturday, February 5, 2011 17:33
Podoba mi się pewien chłopak i ja mu też. Piszemy ze sobą już pół roku, no również gadamy, tańczymy na imprezach, spacery (nic się specjalnego nie działo)  i na sylwku byliśmy razem. On nie chce mówić o swoich uczuciach, gdy piszę coś na ten temat to go zmienia lub pisze, że nie chce się kłocić, bo raz się tak zdarzyło. Co mam zrobić.? Jak z nim pogadać.? A może zapomnieć.?
xsweetxandxsharpx Postów: 0
Konto od: 29.09.2010
Miasto: Gniewkowo
Permalink Autor: jestemoutsiderka, data postu: Thursday, February 10, 2011 12:06
Widać, ze masz 10-13 lat. Może jest chłopak nieśmiały :D spotkajcie się o porozmawiajcie wprost ;)
jestemoutsiderka Postów: 27
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: angeliness, data postu: Sunday, February 13, 2011 21:54
Najlepiej wprost porozmawiać o uczuciach.
Chociaż (nie chciałam bym oceniać z racji wielu) ale może być ciężko..
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: mistifina, data postu: Sunday, February 13, 2011 22:52
(nie patrząc na wiek)jeśli uważasz że naprawdę ci na nim zależy spotkaj się z nim na poważna i szczerą rozmowę
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: inferno84, data postu: Friday, February 18, 2011 07:10
Rowniez nie bede sprawdzala rocznika ( moge byc potem zazdrosna lub  poczuc sie staro) ale dam ci nieco inna rade niz poprzedniczki
skoro zgodnie z tym co napisalas facet nie chce rozmawiac o uczuciach to przede wszystkim - posluchaj prosby i nie staraj sie na sile drazyc tematu - jedyne co tym zdzialasz to niechec.
Jezeli faktycznie milo spedzacie razem czas i czujecie sie dobrze w swoim towarzystwie to najlepiej nie podejmowac zadnych drastycznych ofensywnych dzialan, najtrwalsze zwiazki to te budowane na przyjazni i checi poznania tej drugiej osoby.
Moze facet chce Cie lepiej poznac, moze mimo skrytosci buduje solidne podstawy zwiazku, jak bedziesz sie mu narzucac i starac okreslic status tego co jest miedzy wami to mozesz wszystko zniszczyc i odstraszyc go na dobre.
Poczekaj i pokaz mu ze potrafisz szanowac jego uczucia - nawet te niemazwane.
Powodzenia i cierpliwosci Ci zycze :D
inferno84 Postów: 5
Konto od: 18.02.2011
Miasto: London
Permalink Autor: angeliness, data postu: Monday, February 21, 2011 10:53
Jeżeli chłopak jest w Twoim wieku.. to nie wydaje mi się , żeby myślał o tym tak jak napisała moja poprzedniczka - może się mylę, może On jest wyjątkowy..  Jednak aby myśleć o poważnym związku na solidnych fundamentach trzeba mieć już pewną dojrzałość ;-)

Może on po prostu jeszcze nie potrafi rozmawiać o swoich uczuciach ?
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: jestemoutsiderka, data postu: Tuesday, February 22, 2011 19:04
to jest słodkie :)
jestemoutsiderka Postów: 27
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: ali1600, data postu: Tuesday, February 22, 2011 20:49
Delikatnie ;)
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: dajpomyslec, data postu: Wednesday, February 23, 2011 15:08
dajpomyslec Postów: 2
Konto od: 20.10.2009
Miasto: Chodel
Permalink Autor: minnyy, data postu: Friday, March 18, 2011 21:17
Hmm ...
Jestem zabujana w klieencie z ktoorym krece i wgl ...
pisze mi ze niby mu zalezyy ale mam wrazaniee jakby bylo...
na odwrooot i nie wiem co mam zroobic czy juz dac sb spookuj czy proobowac dalejj .... chcialam sie z nim spotkac ale . to po porostu nie ma czasuu .... :((
minnyy Postów: 0
Konto od: 18.03.2011
Miasto: Ustka