Prostownica do kosza - Nowość w Bydgoszczy !! Nie czekaj zadzwoń już teraz.
Trwałe prostowanie włosów tarapią Global Keratin
Może myślisz, że Twoim włosom nic już nie pomoże? Są lokowane, poskręcane, poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią? Doskonale. W przeciwieństwie do terapii chemicznych i relaksacyjnych terapia Global Keratin nadaje się do każdego rodzaju włosów. Właściwie im bardziej są one zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje.
Terapia Global Keratin jest czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie Co znaczy - n a t u r a l n a terapia prostująca włosy? Po pierwsze: Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę. Keratyna to główny składnik białkowy skóry, włosów i paznokci. Ta naturalna substancja wprowadzona głęboko w powłokę włosów umożliwia im powrót do zdrowego stanu.
Jest to terapia bez udziału środków żrących, łagodna dla włosów!
Po drugie Global Keratin nadaje włosom naturalny wygląd. Nie stają się proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu. Pozostają gęste i sprężyste.
Wyobraź sobie coś więcej, niż proste włosy
Terapia Global Keratin nie tylko eliminuje skręcanie się włosów.
Poprawia ich stan - odżywia je i odbudowuje ich odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Przeobraża włosy - nadaje im miękkość, połysk i wykwintność. Sprawia, że wyglądają zdrowo i młodzieńczo. Uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz rozwiewanie się na wszystkie strony. Przeciwdziała efektom wilgoci. I oszczędza czas! Ponieważ kiedy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas potrzebny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.
Zobacz natychmiastowe efekty i ciesz się nimi długo Twoje włosy będą miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii. Co więcej, dzięki Global Keratin włosy są wygłądzone i proste przez okres od 3 do 6 miesięcy! Pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu : Co należy robić podczas pierwszych 2 dni: " Jeśli włosy zamokną, natychmiast je wysusz i wyprostuj. " Przez pierwsze 48 godzin miej włosy przez cały czas rozpuszczone. Czego nie robić podczas pierwszych 2 dni: " .Przez dwa dni nie myj włosów. " .Przez pierwsze dwa dni unikaj kucyków, spinek do włosów i opasek. " Unikaj jakichkolwiek czynności mogących powodować pocenie. " Produkty stylizujące można stosować tylko po pierwszym myciu.
Stworzona w Brazylii terapia prostowania włosów Global Keratin to innowacyjny i rewolucyjny proces zachwycający kobiety na całym świecie SPRAWDŹ SAMA !!!!
Dojazd do klientki na terenie BYDGOSZCZY , TORUNIA GRATIS !!!
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE i (nie tylko) CENA DODATKOWA DO UZGODNIENIA
KONTAKT
Zapisy i wszystkie pytania telefonicznie bądź drogą emailową. tel. 883-409-131
globalkeratin Postów: 9
Konto od: 5.01.2011
Miasto: Amsterdam