Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Robie trwałe prostowanie metodą Global keratin - Forum Photoblog.pl

Robie trwałe prostowanie metodą Global keratin

Permalink Autor: globalkeratin, data postu: Monday, January 17, 2011 22:17
Prostownica do kosza - Nowość!! Nie czekaj zadzwoń już teraz.
Trwałe prostowanie włosów tarapią Global Keratin
Może myślisz, że Twoim włosom nic już nie pomoże? Są lokowane, poskręcane, poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią? Doskonale. W przeciwieństwie do terapii chemicznych i relaksacyjnych terapia Global Keratin nadaje się do każdego rodzaju włosów. Właściwie im bardziej są one zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje.
Terapia Global Keratin jest czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie Co znaczy - n a t u r a l n a terapia prostująca włosy? Po pierwsze: Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę. Keratyna to główny składnik białkowy skóry, włosów i paznokci. Ta naturalna substancja wprowadzona głęboko w powłokę włosów umożliwia im powrót do zdrowego stanu.
Jest to terapia bez udziału środków żrących, łagodna dla włosów!
Po drugie Global Keratin nadaje włosom naturalny wygląd. Nie stają się proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu. Pozostają gęste i sprężyste.
Wyobraź sobie coś więcej, niż proste włosy
Terapia Global Keratin nie tylko eliminuje skręcanie się włosów.
Poprawia ich stan - odżywia je i odbudowuje ich odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Przeobraża włosy - nadaje im miękkość, połysk i wykwintność. Sprawia, że wyglądają zdrowo i młodzieńczo. Uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz rozwiewanie się na wszystkie strony. Przeciwdziała efektom wilgoci. I oszczędza czas! Ponieważ kiedy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas potrzebny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.
Zobacz natychmiastowe efekty i ciesz się nimi długo Twoje włosy będą miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii. Co więcej, dzięki Global Keratin włosy są wygłądzone i proste przez okres od 3 do 6 miesięcy! Pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu : Co należy robić podczas pierwszych 2 dni: " Jeśli włosy zamokną, natychmiast je wysusz i wyprostuj. " Przez pierwsze 48 godzin miej włosy przez cały czas rozpuszczone. Czego nie robić podczas pierwszych 2 dni: " .Przez dwa dni nie myj włosów. " .Przez pierwsze dwa dni unikaj kucyków, spinek do włosów i opasek. " Unikaj jakichkolwiek czynności mogących powodować pocenie. " Produkty stylizujące można stosować tylko po pierwszym myciu.
Stworzona w Brazylii terapia prostowania włosów Global Keratin to innowacyjny i rewolucyjny proces zachwycający kobiety na całym świecie SPRAWDŹ SAMA !!!!
Dojazd do klientki na terenie BYDGOSZCZY , TORUNIA GRATIS !!!
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE CENA DODATKOWA DO UZGODNIENIA
KONTAKT
Zapisy i wszystkie pytania telefonicznie bądź drogą emailową. tel. 883-409-131
globalkeratin Postów: 9
Konto od: 5.01.2011
Miasto: Amsterdam
Permalink Autor: malinowaksiezniczka94, data postu: Tuesday, January 18, 2011 22:08
ile kosztuje mniej więcej taka usługa?
Who's that girl, tell me what's her name
Who's that girl, does she feel the same
Who's that girl, huh, this is no ordinary crush
If I have to I'll go halfway round the world
Who's that girl


'Who's that girl?' - D. Zanyar
malinowaksiezniczka94 Postów: 11
Konto od: 18.06.2009
Miasto: Wroniawy
Permalink Autor: globalkeratin, data postu: Wednesday, January 19, 2011 16:29
299 zł
globalkeratin Postów: 9
Konto od: 5.01.2011
Miasto: Amsterdam