Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek nie ogarniam - Forum Photoblog.pl

nie ogarniam

Permalink Autor: pierdoole, data postu: Saturday, January 15, 2011 03:23
Hm, nie wiem czemu to pisze tutaj, ale no mniejsza.. Wiecie, mam taki maly problem z ogarnieciem wszystkiego, a szczegolnie milosci.. Jest chlopak ktorego Kocham, ale wczesniej zostalam bardzo zraniona.. i boje sie powiedziec teraz co naprawde czuje do tej osoby .. I przez to ja trace.. ale nie chce przechodzic przez to cierpienie po raz drugi.. nie wytrzymuje juz.. :(
pierdoole Postów: 0
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Czestochowa
Permalink Autor: neden, data postu: Saturday, January 15, 2011 09:32
Wywalił Cię ten poprzedni na bruk z dziećmi dla kochanki? Nie sądzę, więc bez dramatyzowania. Może to odrobinę brutalne, ale jak będziesz bez przerwy skupiać się na emocjach i je rozgrzebywać, to nigdy nie wyjdzie.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: missoptimistic, data postu: Sunday, January 16, 2011 14:26
Miałam podobny problem jak Ty. Ciężko jest zaufać, bo wydaje sie że kolejny chłopak zrobi tak samo jak tamten. Ciężko cokolwiek poradzić nie znając dokładnie relacji między wami, ale jeśli mu nie zaufasz i nie przełamiesz strachu to nic z tego nie wyjdzie. Jeśli chcesz jakiejś lepszej porady to napisz coś wiecej moze uda mi się Ci pomóc. Jak nie chcesz tego pisać na forum to śmiało mozesz pisać do mnie na pw:)
missoptimistic Postów: 1
Konto od: 19.11.2007
Miasto: Przemyśl
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, January 26, 2011 21:12
czas leczy rany
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: mistifina, data postu: Sunday, January 30, 2011 23:48
Słuchaj życie nie jest proste a tym bardziej uczucia nie możesz opierać wszystkiego na strachu trzeba ryzykować
jesteś młoda to że on źle cię potraktował nie znaczy że każdy tak będzie a wież mi że warto czasem pocierpieć by odnaleźć tą prawdziwą miłość sama zrozumiesz gdy jej doznasz ale jak jak nie ryzykujesz to nic nie zyskasz a to jest gorsze od samego cierpienia
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: athess, data postu: Sunday, April 10, 2011 11:12
Nie można żyć przeszłością.
athess Postów: 0
Konto od: 9.05.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: adddaaa, data postu: Saturday, April 23, 2011 18:06
hm.. rozumiem Cię, ale to że się użalasz nad sobą nie pomoże,. Jak to sie mówii 'życie idzie dalej' ., weź się w garść ! To że Cię tamten zranił to nie znaczy że ten też tak zrobii ;))
adddaaa Postów: 0
Konto od: 2.01.2011
Miasto: Łobżenica
Permalink Autor: niezxxiwieku, data postu: Sunday, May 1, 2011 00:35
Mimo iż jestem chłopakiem miałem sytuacje podobną tyle że nie dosyć że zostałem zraniony to jeszcze ta dziewczyna bawiła się mną , powracała co tydzień i chciała naprawić wszystko , szkoda że co chwile zmieniała zdanie... Przyjąłem zasade , jeśli wchodzisz w nowy związek trzeba zapomnieć o tym co było kiedyś i zacząć od nowa :) może to nie jest łatwe , ale jeśli tego nie zrobisz możesz zranić kogoś innego , nawet nieświadomie :) zastanów się czy warto ryzykować coś z powodu przeszłości :) pozdrawiam
niezxxiwieku Postów: 2
Konto od: 30.04.2011
Miasto: Poznań