Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Czy myślicie że dawna miłość was jeszcze kocha? - Forum Photoblog.pl

Czy myślicie że dawna miłość was jeszcze kocha?

Permalink Autor: podwojonasilamarzen, data postu: Wednesday, January 12, 2011 18:48
Hej...

Mam pytanie: czy stara miłość może jeszcze kochać i interesować się mną?
Miałam ex chłopaka. Byliśmy w 4 i 5 klasie podstawowej ze szkołą na wycieczce i tam się poznaliśmy (tak lepiej) i byłiśmy parą w 4 kl. to ja z nim zerwałam później. A w 5. kl. to on ze mną zerwał...dziś jego koledzy mówią że mnie podrywa i że chciał by jeszcze raz...Czy to możliwe?! Jestę naprawdę w tarapatach, bo nie wiem jak się go o to zapytac i nie wiem czy to prawda...mam nadzieje że to prawda...jest mi on bardzo ważny!!;**
Treść dodana do postu 23-01-2011 o godzinie 14:56
Dzięxxx
podwojonasilamarzen Postów: 2
Konto od: 16.05.2010
Miasto: okolice Zielona Góra
Permalink Autor: neden, data postu: Wednesday, January 12, 2011 19:52
Szczerze - w tym wieku chłopcy nierzadko lubią się ponabijać. Lepiej spokojnie pomyśleć ;)
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: malinkaa92, data postu: Friday, January 14, 2011 11:42
Znam tak przypadek: kumpel w podstawówce chodził z pewną dziewczyną nie całe dwa tyg. W szkole średniej znowu spróbowali i nie dawno mieli wesele;)
Więc jeśli Ci zależy to nie zmarnuj okazji;)
W podstawówce to raczej nie myśli się poważnie o związku.
A to że wtedy akurat wybrał Ciebie to raczej nie przypadek ;)
Pozdrawiam.
malinkaa92 Postów: 0
Konto od: 19.08.2010
Miasto: Kartuzy
Permalink Autor: mistifina, data postu: Monday, January 31, 2011 16:19
Jeśli naprawdę ci na nim zależy warto spróbować bo w końcu zyskuję ten kto nie czeka a działa w życiu z własnego doświadczenia wiem że naprawdę wszystko jest możliwe  
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa