Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czy miłość na odległość ma sens? - Forum Photoblog.pl

czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: deviln, data postu: Thursday, February 16, 2012 21:17
Nie da się ufac bezgranicznie na odległośc wiem o tym, bo jak narazie sama jestem w takim związku. I nikt mi nie wmówi że to wtedy nie jest prawdziwa miłośc bo jest taka :)
deviln Postów: 0
Konto od: 29.01.2012
Miasto: Manchester
Permalink Autor: omelba, data postu: Monday, February 20, 2012 00:06
Na swoim przykładzie wiem, że miłość na odległość nie ma sensu, byłam w takim związku przez pół roku i sie rozsypało, nie przez zdradę, ale przez to, że nie możesz się przytulić, spędzac czasu z tą osoba, nie ma bliskości to co to za związek? ale to jest mój przykład.
omelba Postów: 1
Konto od: 23.01.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: staaavsky, data postu: Tuesday, February 21, 2012 18:03
związek na odległość? jasne że ma sens, jeśli się kocha taką osobę oraz ufa. sama jestem w taki związku i wiem to z własnego przykładu. wiadomo że jest ciężko i do głowy przychodzą różne myśli, ale czym byłby związek bez zaufania? mężczyzna czy kobieta może nas zdradzić wszędzie, czy będzie mieszkać w tym samym miejscu czy gdzieś dalej, nie ma znaczenia. jeśli będzie chciał/a zdradzić i tak to zrobi. podstawą jest zaufanie i miłości.
mój ulubiony cytat to:

"Choć ja i Ty, to kilometry lub odległość, to jak dziecko, nieświadoma pójdę za Tobą,nie obchodzi mnie odległość.
Choć nie jesteśmy blisko, ufam bezgranicznie, może to głupie, ale wolę ufać przez moment, niż żałować całe życie"
staaavsky Postów: 0
Konto od: 2.02.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: mybear, data postu: Saturday, March 10, 2012 11:04
.....
mybear Postów: 0
Konto od: 19.12.2009
Miasto: Bunclody
Permalink Autor: oppcja, data postu: Saturday, April 7, 2012 22:39
uważam, że związek na odległość nie ma sensu, oczywiście jeśli to, że rozłąka, odległość nie jest na długo i wspólnym celem jest jak najszybsze stworzenie własnej przestrzeni, gdzie będzie można razem pielęgnować uczucie, być przy sobie nie tylko wirtualnie, ale tak fizycznie to jak najbardziej, jednak przy długim okresie nie sądze by miało to jakiś sens, ale są różne przypadki
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: ejlyy, data postu: Thursday, April 12, 2012 15:26
Ja, też uważam że nie ma sensu. Jeszcze jak ta odległość jest mała to może ale na dłuższą metę to najczęściej nie wypala ;p
ejlyy Postów: 7
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 27, 2012 01:35
Zgadzam się z moją przedmówczynią.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: dreamyparadise, data postu: Saturday, April 28, 2012 19:05
jeśli jest szansa na to, że uda się kiedyś zmniejszyć tę odległość, to na pewno ma to sens ;) przecież najważniejsze jest to, żeby nie dzielił `czas, a nie odległość. prawdziwa miłość jest potężna i nie zmienią tego kilometry! ;) chociaż oczywiście to bardzo trudne żeby utrzymać taki związek ...
dreamyparadise Postów: 3
Konto od: 29.12.2011
Miasto: Paradise
Permalink Autor: hejtera, data postu: Saturday, June 9, 2012 21:38
Jeśli Ty jesteś pewna że to ten jedyny a on że to ty ta jedyna to tak. Mój się utrzymuje prawie niecałe 2 lata na odległość 2500 km. Ale się widujemy co jakiś czas , i nawet jesteśmy zaręczeni.  :)
hejtera Postów: 0
Konto od: 2.06.2012
Miasto: Motherwell
Permalink Autor: lidlia, data postu: Sunday, June 10, 2012 12:59
Jesli jest to prawdziwa miłosc to to ma sens ale jesli to tylko zauroczenie to nie. i też zalezy jaki ten chłopak ejst czy warto mu ufać:P
lidlia Postów: 1
Konto od: 9.06.2012
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Permalink Autor: chcebyctwojaxddd, data postu: Saturday, June 16, 2012 16:43
Miłosc na odleglosc jest bez sensu! Własnie dziś się o tym przekonałam, nikomu tego nie polecam.
chcebyctwojaxddd Postów: 0
Konto od: 16.06.2012
Miasto: Radom
Permalink Autor: misia19054, data postu: Monday, June 18, 2012 13:48
Wszystko zależy od tego czy para się kocha, jaka jest między nimi rużnica i jaka jest odległość.Miłość na dłuższą mete też może bardzo dużo przetrwać jeżeli para będzie miała ze sobą kontakt telefoniczny i będą się widzieć. Ale trzeba bardzo uważać bo 2 osoba może mieć już tego dosyć i może zdradzić
misia19054 Postów: 3
Konto od: 18.06.2012
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: subo, data postu: Wednesday, June 20, 2012 00:29
jeśli zdradzi, to znaszy że nie jest warta Ciebie. Byłem w takim związku 3 długie lata. Wiem co to znaczy...niestety.
subo Postów: 15
Konto od: 29.09.2007
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: majaaa323, data postu: Friday, June 22, 2012 22:32
wiecie to nie jest takie łatwe jak by się wydawało ..
sama niedawno przez taki związek przechodziłam i nie żałuję żadnej z chwil które kojarzą mi się z Nim .. ale po prostu bez zaufania to nie przetrwa .. same słowa nie wystarczają jeszcze potrzebne jest działanie bo jedna osoba sama nic nie zrobi , zeby przetrwał związek potrzebne jest zaangażowanie dwóch osób i przede wszystkim bezgraniczen zaufanie ..
majaaa323 Postów: 0
Konto od: 7.10.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: monitka14, data postu: Wednesday, June 27, 2012 17:23
www.youtube.com/watch?v=Kqz42GryLQk Hej ! nagrałam filmik o miłości na odległość, jeśli masz ochotę to zapraszam na mój kanał. miłego dnia! :) ‎
monitka14 Postów: 0
Konto od: 3.10.2009
Miasto: Ruda śląska
Permalink Autor: zadziorna, data postu: Tuesday, July 3, 2012 12:40
Jeśli się kogoś zna dobrze, to się mu ufa. Gdy z kimś mieszkasz też nie masz pewności, że zawsze będziecie razem. To jest kwestia wyboru. Jeśli Ci bardzo na kimś zależy i widzisz, że tej osobie na Tobie też zależy, to warto w czymś takim tkwić.
zadziorna Postów: 0
Konto od: 18.06.2008
Miasto: Łuków