Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czy miłość na odległość ma sens? - Forum Photoblog.pl

czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: elina19, data postu: Monday, October 3, 2011 16:53
Cytat mybear
Witam.
Ja wiem powiem że Moja dziewczyna mieszka 32 kilometry ode mnie.
I nie w każdą Sobotę sie widujemy, i jak myślę że ten związek dłużej nie przetrwa. ; (

Dlaczego twierdzisz że to nie ma sensu?? bo nie widujecie się w każdą sobotę?? a 32km to nie jest dużo... co bys powiedział na 2500km??!! Dużo?? no wiem ale na całe szczęśćie już mnie tyle nie dzieli z drugą połówką. Czekałam 9m-cy i teraz nie zaluje tego. Warto poczekac za kimś kogo się kocha.

P.S.
A tak swoją drogą widzę że dawno mnie tu nie było bo ludzie faktycznie piszę tak jakby nie w tym temacie. Może jest tu inny który wspiera takie osoby. I nie jestem złośliwa... jeśli ktoś tak sobie pomyślał.

Pozdrawiam.
elina19 Postów: 7
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Wakefield
Permalink Autor: namelessx, data postu: Tuesday, October 11, 2011 21:54
nas dzieli jakieś 2000 km i dajemy radę, ufam mu bezgranicznie, bo wiele razy dowiódł, że jest warty tego zaufania. i co? czekam do stycznia, wtedy znów się zobaczymy. szczęśliwie już w przyszłym roku zamieszkamy razem:) jeżeli się kocha, zawsze warto.
namelessx Postów: 0
Konto od: 2.07.2009
Miasto: Chełm
Permalink Autor: stachurska, data postu: Wednesday, November 2, 2011 05:49
nie ma sensu , nigdy nie wiesz co 2 osoba robi ;)
stachurska Postów: 0
Konto od: 30.10.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: 10typ, data postu: Wednesday, November 2, 2011 21:48
Zależy od ludzi. Dla niektórych odległość nie ma znaczenia a innym może uniemożliwić związek. Podziwiam wszystkich, którzy są w związku i dzielą ich od drugiej połówki setki czy tysiące kilometrów, życzę Wam wszystkim szczęścia.
10typ Postów: 4
Konto od: 19.10.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: syco, data postu: Saturday, December 17, 2011 19:43
Nie oplaca sie byc w jakim kolwiek zwiazku na odleglosc, nigdy nie wiesz co twoja druga polowka zwykle robi jak cie nie ma, po co sie zamartwiac?? Sama to przezylam i i rzadko kiedy takie zwiazki sie udaja :S
syco Postów: 1
Konto od: 17.12.2011
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: mojeserduszkox3, data postu: Tuesday, December 20, 2011 17:54
ja powiem tak.. ten temat to temat woda, każdy ma inne zdanie..
ten, kto jest w takim zwiazku powie ze milosc na odleglosc ma sens, a ten kto to przezyl i nie wyszlo..powie, ze nie ;)
ja mowie, ze taka milosc nie ma sensu. lepiej znalezc kogos na miejscu ;)
mojeserduszkox3 Postów: 0
Konto od: 3.11.2011
Miasto: Marzenin
Permalink Autor: karrrr, data postu: Sunday, January 8, 2012 23:21
to się NIE UDA jeśli macie po kilkanaście lat. sorry nie wytrzymacie tego. inną sprawą by było gdybyście żyli na własną rękę, byli dorośli i spotykali się jak ludzie. (tzn nie na wagarach lub tzw "przy okazji, bo jesteśmy w okolicy" ). później co- zobaczyymy się za 3 tyg? miesiąc?
karrrr Postów: 6
Konto od: 20.08.2010
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: paulu, data postu: Tuesday, January 10, 2012 19:12
hahaha, chciałabym widywać swojego faceta co trzy tygodnie ;]
paulu Postów: 0
Konto od: 25.04.2009
Miasto: Malbork
Permalink Autor: mybear, data postu: Wednesday, January 18, 2012 16:53
:)
mybear Postów: 0
Konto od: 19.12.2009
Miasto: Bunclody
Permalink Autor: newhopenewlife, data postu: Saturday, January 21, 2012 01:10
wiecie, wg mnie ten temat ma 2 strony. z jednej - ma to sens, jak najbardziej. można w ten sposób sprawdzić czy wasz związek jest na tyle silny, by przetrwać próbę kilometrów. na bank umocni to go. z drugiej strony istnieje ryzyko, że jedno z was może być niewierne lub po prostu będzie uważać, że taka relacja nie ma sensu. stereotypem jest, ze związki na odległość nie mają racji bytu. zależy to jednak od pary. jestem za łamaniem stereotypów. :)
newhopenewlife Postów: 3
Konto od: 18.01.2012
Miasto: Brusy, Wrocław
Permalink Autor: laskotkaaa1997, data postu: Wednesday, February 1, 2012 21:13
Tak. Ma sens jeśli partnerzy wiążą ze sobą poważne plany na przyszłość i jeśli się kochają i chcą robić wszystkie rzeczy razem. Mogą się nawet widzieć raz w roku, ale ważne, że dzwonią i piszą do siebie, że interesują się sobą
laskotkaaa1997 Postów: 0
Konto od: 28.01.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Friday, February 3, 2012 12:56
może przetrwać jak sie komuś ufa fakt zdradził mnie raz ale sie po częsci przyznał i postanowiłam mu dac nastepna szanse po tym jak  mnie przeprosil na kolanach
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: zaaakooochaaanaaax3, data postu: Saturday, February 4, 2012 17:56
Poznałam chłopaka w moim wieku poprzez portal społecznościowy. Codziennie rozmawiamy na skype, piszemy na gg. Niestety mieszka 300 kilometrów ode mnie i to troszkę dobija, ale obiecał mi,że na wakacje przyjedzie. Jest na prawdę bardzo miły i sympatyczny. Jeżeli sądzicie, że nie widziałam go to oczywiście mylicie się, ponieważ jak z nim rozmawiałam to pokazał mi się na kamerce na skype. :)
zaaakooochaaanaaax3 Postów: 0
Konto od: 3.02.2012
Miasto: Londyn
Permalink Autor: remember8me, data postu: Friday, February 10, 2012 15:41
czasami dzieje sie tak ze nie mamy wplywu na to w kim sie zakochamy ;)nad uczuciem sie nie panuje. osobiscie bylam w zwiazku na odleglosc ponad rok dzielilo nas 350km i wcale tego nie zaluje mimo ze nie jestesmy juz razem. taki zwiazek moze nas duzo nauczyc o sobie o tym czy my jestesmy fair do drugiej osoby uczy nas cierpliwosci. szczescie ktore ma sie w sobie kiedy widzi sie druga polowke po tak dlugim czasie jest nie do opisania. wiadomo lepiej byc z kims kto bedzie blisko ale milosc na odleglosc nie jest takim zlym rozwiazaniem jak sie wydaje.;)
remember8me Postów: 0
Konto od: 19.02.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: polaa2903, data postu: Friday, February 10, 2012 16:07
Hyymm . . . Moim zdaniem to nie ma żadnego sensu .
Np . byłam dwa lata temu z rodzicami na wakacjach nad jeziorem . Tam były obozy piłkarskie .
Poznałam tam wielu fajnych chłopaków , fajnie spędzało się z nimi czas i wgl .
Przynajmniej nie musiałam siędzieć z rodzicami xd . No i jak to ja , musiałam się zakochać . ; /
On odwzajemniał moje uczuciaa ... Tylko , że mieszkał b.daleko ode mnie .. Dokładnie całą noc
jechania pociągiem . ; // . Mieliśmy ze sb kontakt gdzieś 5-6 miesięcy , ale potem jakoś to zaczeło
znikać .. ; / No i tak nagle przestaliśmy ze sb pisać .. i do dzisiaj się do mnie nie odezwał .. ; / .
Moja opinia jest taka : gdybym miała 20 parę lat to spoko , żaden problem . ! Przecież można się
nawet przeprowadzić ... Ale np. w moim wieku to ciężko było by się przeprowadzić z takiego powodu . xd
No chyba , że ucieczka z domu wchodzi w gre . ;d d ...
Związki na odległość szybko się rozpadają . ; //
polaa2903 Postów: 1
Konto od: 15.01.2012
Miasto: Puck
Permalink Autor: yuuduki, data postu: Friday, February 10, 2012 16:53
A moim zdaniem ma sens. Bo jeśli dwoje ludzi jest w sobie zakochanych, to jedno dla drugiego jest w stanie zrobić wszystko. Taką rzeczą jest naturalnie wsiąść w pociąg, samolot, cokolwiek i przyjechać do niej. A, że wszyscy dorastamy i kolejno kończymy szkoły średnie, zaczynamy studia, później praca i własny dom - tu już przestaje związek być związkiem na odległość. I moim zdaniem warto do tego etapu dotrwać. Ale to wymaga dojrzałości, nie ma co ukrywać.
yuuduki Postów: 0
Konto od: 1.02.2012
Miasto: Piekło Dolne