Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czy miłość na odległość ma sens? - Forum Photoblog.pl

czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: wojtek1715, data postu: Wednesday, June 8, 2011 16:30
Cytat sdms

Cytat sandramk
jestem na 99% pewna ze juz polsciał do jakiejś dupeczki którajest nic nie warta

Zakładasz tak dlatego, że jest facetem, czy wnioskujesz ze sposobu w jaki się ze sobą komunikują? :P

Jednak sądzę, że piszesz tak, ponieważ już chyba byłaś skrzywdzona przez faceta?:PP Zgadłem.? Ehh...no widzisz. Ale jednak nie każdy taki jest, ale ok, masz prawo do własnego zdania. A ja na pewno do żadnej "dupeczki" nie poleciałem i nie polecę, taka dla sprostowania.
wojtek1715 Postów: 0
Konto od: 2.06.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: sdms, data postu: Wednesday, June 8, 2011 16:45
@up - winny się tłumaczy? xD
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: ali1600, data postu: Saturday, June 11, 2011 21:40
Nie ma sensu.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: wojtek1715, data postu: Tuesday, June 14, 2011 22:29
Cytat edziuszek

Wierzyłam do czasu, a mianowicie do końca ostatniego związku. Chciałam to naprawić ale od pewnego czasu czułam że jestem niekochana a w takim układzie nie da się być. Musiałeś jej dać powody żeby zwątpiła w taką miłość...

kocham ją i zawsze kochał będę...bez względu na wszystko, ja wierzę w taką miłość, tyle że potrzeba w niej miłości, wierności, zaufania, ja niestety zawiodłem pare razy. ale chciałbym żeby mi uwierzyła, bo moje życie bez niej nie ma sensu, kocham ją....
wojtek1715 Postów: 0
Konto od: 2.06.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: edziuszek, data postu: Tuesday, June 14, 2011 22:47
Cytat wojtek1715
kocham ją i zawsze kochał będę...bez względu na wszystko, ja wierzę w taką miłość, tyle że potrzeba w niej miłości, wierności, zaufania, ja niestety zawiodłem pare razy. ale chciałbym żeby mi uwierzyła, bo moje życie bez niej nie ma sensu, kocham ją....

Mówiłam Ci już coś na ten temat...daruj sobie to wszystko.
edziuszek Postów: 0
Konto od: 29.05.2011
Miasto: Osiny
Permalink Autor: sdms, data postu: Wednesday, June 15, 2011 00:15
ej to nie jest poradnia psychologiczna ani czat. Gadajcie sobie na gg czy coś :/
Omnia mea mecum porto.

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
Permalink Autor: paulu, data postu: Wednesday, June 15, 2011 21:28
bardzo mnie wzruszają wypowiedzi wojtka1715 i edziuszka aczkolwiek, że tak powiem - idźcie stąd :) nikt z nas nie chce słuchać waszych jakże smutnych żali. telefon zaufania polecam, a przynajmniej gg.
paulu Postów: 0
Konto od: 25.04.2009
Miasto: Malbork
Permalink Autor: justynamisiek, data postu: Friday, June 17, 2011 17:42
Moim zdaniem ma sens ..
Jeśli od razu ktoś założy że nie ma to lipa, bo tak będzie tzn. coś się rozwali .
Ja właśnie teraz mam związek na odległość , dzieli nas ok. 30 lub 35 km .
I jest dobrze, spotykamy się w weekendy i im dłużej się nie widzimy tym bardziej cieszymy się swoją obecnością :D
to jest BOSKIE !!!
Owszem, to nie jest pierwszy taki mój związek, nie zawsze musi się ułożyć tak jak by się chciało.
Może dojść do zdrady z którejś strony :( wiem coś o tym .... ja tak miałam, byłemu( wtedy był mój ) było  tęskno aż tak do sexu że mnie zdradził ...
ale bw już w to, rany zagojone :D

Ale powiem tak :

Jest ryzyko jest zabawa

Moim zdaniem warto spróbować, może być to Twoja połówka i jak nie skorzystasz z okazji, to peszek do końca życia .
A tego nie życzyłabym nawet wrogowi :D

Więc ja jestem na tak, mimo iż miałam lekkiego pecha :D  

POZDRAWIAM :****
justynamisiek Postów: 6
Konto od: 21.05.2011
Miasto: Ełk
Permalink Autor: neden, data postu: Friday, June 17, 2011 20:57
30km to jeszcze praktywnie żadna odległość.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: sdms, data postu: Friday, June 17, 2011 21:59
o ja pierdolę :P

Cytat justynamisiek
Jest ryzyko jest zabawa

Ile wy się dzieci jeszcze musicie o życiu dowiedzieć :P

Masz 17 lat. Sądząc z tego jednego postu to chłopaków zmieniasz częściej niż majtki... a już na pewno częściej niż rękawiczki ;) Weź dorośnij i się trochę ogarnij. Lada chwila będziesz pełnoletnia, będziesz miała prawo wyborcze.. aż strach pomyśleć jaką władzę wybierzesz z takim podejściem do życia...
Omnia mea mecum porto.

Permalink Autor: paulu, data postu: Friday, June 17, 2011 22:29
ekhm.. też mam 17 lat a przez prawie rok mam chłopaka 1600 km odemnie. :P
paulu Postów: 0
Konto od: 25.04.2009
Miasto: Malbork
Permalink Autor: sdms, data postu: Saturday, June 18, 2011 00:22
Cytat paulu
ekhm.. też mam 17 lat a przez prawie rok mam chłopaka 1600 km odemnie. :P

Dojrzałość emocjonalna nie jest zależna od wieku :D
Omnia mea mecum porto.

Permalink Autor: chatul, data postu: Sunday, June 19, 2011 18:08
Moim zdaniem związek na odległość ma sens. Sama jestem w takim związku... Nie zawsze jest łatwo, ale trzeba sobie radzić. Jak związek jest dobry, a miłość prawdziwa, to i z odległością można sobie dać radę.
Grunt to spotykać się najczęściej jak to możliwe i rozmawiać ze sobą choćby przez telefon czy na gg. O związek trzeba się troszczyć nawet jak ukochana osoba jest wiele kilometrów od nas.
Mam zielone pojęcie ^^
chatul Postów: 5
Konto od: 21.03.2006
Miasto: Warszawianka
Permalink Autor: rainbowclover, data postu: Tuesday, June 21, 2011 10:31
Cytat justynamisiek
dzieli nas ok. 30 lub 35 km .

to rzeczywiscie bardzo malo. mnie z moim bylym dzielilo jakies 1200km. ale to nie mialo dalej szans..

a patrzac na twoj caly post justynamisiek.. wydaje mi sie, ze troche zbyt dziecinnie podchodzisz do kwestii ZWIĄZKU. chyba nie dojrzalas jeszcze na tyle..
;)
rainbowclover Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: mybear, data postu: Friday, September 30, 2011 21:05
Witam.
Ja wiem powiem że Moja dziewczyna mieszka 32 kilometry ode mnie.
I nie w każdą Sobotę sie widujemy, i jak myślę że ten związek dłużej nie przetrwa. ; (
mybear Postów: 0
Konto od: 19.12.2009
Miasto: Bunclody
Permalink Autor: mybear, data postu: Friday, September 30, 2011 21:06
Witam.
Ja wiem powiem że Moja dziewczyna mieszka 32 kilometry ode mnie.
I nie w każdą Sobotę sie widujemy, i jak myślę że ten związek dłużej nie przetrwa. ; (
mybear Postów: 0
Konto od: 19.12.2009
Miasto: Bunclody