czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: myxdiary, data postu: Wednesday, June 30, 2010 11:04
pewnie, że ma sens. jeszcze tak niedawno sama w to nie wierzyłam, ale przekonałam się na własnej skórze, że miłość na odległość jednak ma sens:) mój misiu jest ode mnie jakieś 1200 km, a mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez niego. mimo to, że wcale często się nie możemy widywać. ale wierzę, że za 2 lata będziemy już mieszkali razem i będzie super ;) tylko na to czekam ;)
kocham go ponad wszystko i On mnie także. to wspaniałe uczucie
KochamCię.
myxdiary Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: Zabłoto
Permalink Autor: cynamone, data postu: Thursday, July 1, 2010 15:00
Cytat myxdiary
mój misiu jest ode mnie jakieś 1200 km, a mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez niego. mimo to, że wcale często się nie możemy widywać. ale wierzę, że za 2 lata będziemy już mieszkali razem i będzie super ;) tylko na to czekam ;)
kocham go ponad wszystko i On mnie także. to wspaniałe uczucie

w cholerę podoba mi się takie podejście !
cynamone Postów: 6
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: cynamone, data postu: Thursday, July 1, 2010 15:02
Cytat lachonka14

` jeśli nie przetrwało nie można nazwac tego miłościa, bo prawdziwa milosc pokona wszystkie przeszkody. Ja sama jestem w takim zwiazku od prawie 3 lat. Ja mieszkam pod Opolem on pod Katowicami, prawie 130 km. widujemy sie co tydzien, czasem co dwa, weekendy sa tylko nasze, magiczne. Nikt w nas nie wierzyl, ja mialam tylko 15 lat on 16, znalismy sie miesiac, nie wiedzielismy co to milosc, i chyba jestesmy cudotworcami bo udalo sie. Fakt brakuje bliskosci, czulosci i czasem miewamy gorsze dni, ale nigdy przenigdy nie przestalismy w siebie wierzyc, w to co nas polaczylo. Za rok zamieszkami juz prawdopodobie razem. Warto bylo zaryzykowac (;

*brawo* naprawdę jestem pod wrażeniem !
cynamone Postów: 6
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: iiimpulsive, data postu: Thursday, July 1, 2010 20:15
Cytat k0k0dzambo
dla mnie-bez sensu..

Da mnie też milość na odległość bez sensu .
ale jak się tego kogoś koga to zrobi się dla niego wszystko ;)
iiimpulsive Postów: 12
Konto od: 28.06.2008
Miasto: Rumia
Permalink Autor: xoxoxo92, data postu: Thursday, July 1, 2010 21:16
Cytat alusiaag

Da mnie też milość na odległość bez sensu .
ale jak się tego kogoś koga to zrobi się dla niego wszystko ;)

Szczerze? Ma sens.
Jestem w takim związku już ponad 2 lata. Mieszkam od niego jakieś 110 km.
I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jego rodzice - cóż, nie specjalnie są za tym, żeby ich syn miał dziewczynę starszą od niego o 2 lata.
Nie widzimy się często - raz na 1,2 czasem 3 miesiące. Ale uwierzcie lub nie, tęsknota tylko wzmacnia. Wiadomo, boli, kiedy Ty łapiesz dołek, a nikogo przy Tobie nie ma... Ale ja wiem, że nawet kiedy nie ma go obok, to jest sercem i to jest najważniejsze.
Jeśli naprawdę się kogoś kocha, to z pewnością ma sens. Trzeba tylko uważać, żeby nie popełnić małego błędu, bo taka miłość jest bardzo krucha.
Miłość jest ślepa, zgodzę się z tym. Ale też potrafi wszystko znieść, nawet zdradę (chociaż, w tym przypadku mam na myśli pocałunek, a nie seks).
Muszę wytrzymać tylko dla lata, aż zrobi prawko. Kochamy się i to jest najlepsze.
Nie wiem jak z wami, ale mnie te 2 lata mobilizują do walki o uczucie ;)
xoxoxo92 Postów: 0
Konto od: 26.04.2008
Miasto: Nieborza
Permalink Autor: marikazgr, data postu: Saturday, July 3, 2010 21:50
Ma sens ! Jeżeli się kogoś bardzo kocha to ma ! Ludzie którzy tego nie przeżyli raczej tego nie zrozumieją.
I mimo że ja nie jestem z moim chłopakiem długo i jesteśmy jeszcze młodzi to wierze że damy rade !
Bo chwile spędzone razem są takie magiczne ! A miłość pokona wszystko, ale nie można wszystkiego na raz
(ostatnio często powtarzam te słowa) ! Musi  pokonać !
Trzeba to przetrwać by kiedyś móc  być ciągle razem ! Wiek przeszkadza nam strasznie bo
nie możemy jeszcze zbyt dużo zrobić by się spotkać.  Ale spotykamy się, gdy tylko jest okazja !
Więc uwierzcie że to ma sens ! Bo odległość kiedyś zniknie i będziecie ciągle razem !
Tak blisko siebie ! I mimo że sama często płacze z tęsknoty to zbieram siły i idę walczyć dalej.
Najważniejsze by się kochać ! A wtedy zrozumiecie że to ma sens !
marikazgr Postów: 1
Konto od: 7.02.2010
Miasto: Zgierz
Permalink Autor: emosh, data postu: Sunday, July 11, 2010 02:10
Uważam, że ma sens jeśli zna się tą drugą osobę naprawdę... i ma się pewność że przetrwa międzykontynentalna rozłąkę...
emosh Postów: 2
Konto od: 4.05.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: colorlesslady, data postu: Thursday, July 29, 2010 15:19
Nawet mimo odległości może zrodzić się prawdziwa miłość i przetrwać próbę czasu. Mówię to z autopsji.
colorlesslady Postów: 58
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: fudgeeee, data postu: Thursday, July 29, 2010 19:32
Cytat commonly
MYsle, ze na dłuższą metę niema to sensu .:/

dokładnie a pozatym 6 na 7 zwiazków sie rozpada ;//
fudgeeee Postów: 0
Konto od: 1.07.2010
Miasto: łochowo
Permalink Autor: radosneodurzenie, data postu: Thursday, July 29, 2010 21:29
to zależy jak bvardzo się kochacie i czy chcecie ze sobą być zazwyczaj takie związki szybko się kończą bo brak kontaktu robi swoje. OCzywiście taka miłośc ma szansse przetrwania jeśli jest to ta prawdziwa jeśli wiemy, że to ta jedyna/ jedyny.
radosneodurzenie Postów: 1
Konto od: 28.02.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: teardropss, data postu: Friday, July 30, 2010 19:00
NIE MA SENSU!
teardropss Postów: 1
Konto od: 25.12.2009
Miasto: Białystok
Permalink Autor: stoprorap, data postu: Saturday, July 31, 2010 16:28
... stary temat , ale ja się wypowiem :P
Jak dla mnie również nie ma sensu ... co to za związek gdy nie masz 2-giej osoby obok ? Nie możesz przytulić , pocałować , popatrzeć w oczy ... Przez kabelek czy sms nie prześlesz ciepła ! To takie dziecinne , lepiej poczekać i druga połówka się znajdzie na miejscu. Co innego gdy mąż/żona , dziewczyna/chłopak wyjechał/a zagranicę do pracy,wojska, czy też z innych powodów .
stoprorap Postów: 8
Konto od: 18.05.2010
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Thursday, August 19, 2010 12:23
Cytat truussskafffkowow
co to za związek gdy nie masz 2-giej osoby obok ? Nie możesz przytulić , pocałować , popatrzeć w oczy ... Przez kabelek czy sms nie prześlesz ciepła ! To takie dziecinne , lepiej poczekać i druga połówka się znajdzie na miejscu.

hm, powiem tak.. z jednej strony masz racje, bo baardzo cięzko jest zyć w świadomości, że masz swoja drugą połówkę, a jednak tak daleko i nie możesz jej ani zobaczyc ani dotknąc..
ale z drugiej strony. MIŁOŚĆ jest najważniejsza i jeżeli jest prawdziwa i silna to wszystko przetrwa..
jak juz pisałam, mój kochany jest bardzo daleko ode mnie, a jednak nie zostawię go przez to. kocham go na zabój i nie mam takiego powodu, dla którego miałabym TO zakończyć. i będę czekała dopóki nie zamieszkamy razem, czyli 2 lata.. a wiem, że przetrwamy i będzie pieknie. i tylko tą chwilą żyje i jest great ;)) w tej chwili umieram ze szczęścia.
i tyle ;)))

ps. dzieki za uwage, jeśli ktokolwiek w ogóle to czytał ;))
KochamCię.
Permalink Autor: truuskawkova, data postu: Saturday, August 21, 2010 23:02
nie sądze że miłość na odległość to dobry pomysł... nie wiesz co ta osoba robi i zkim się spotyka... w karzdej chwili możecie się zdradzić itp.
truuskawkova Postów: 0
Konto od: 11.08.2010
Miasto: Slough
Permalink Autor: dobryduszek3, data postu: Sunday, August 22, 2010 17:37
Oczywiście, że miłość na odległość ma sens. Jeśli Dwoje ludzi kocha się i chcą być ze sobą to odległość nie ma znaczenia. Moja Druga UKOCHANA połówka mieszka ode mnie 515 km. Ja na pomorzu, a Ona na śląsku. Jesli w związku jest zaufanie, wiara i miłość to NIE POWINNO BYĆ wątpliwości. Uważam że warto walczyć o tą Drugą osobę, która jest dalekooooo od Nas :) Pozdrawiam i życzę wszystkim, którzy mają kogoś daleko od siebie powodzenia i wytrwałości w dążeniu do zamieszkania i życia razem :) :*
dobryduszek3 Postów: 0
Konto od: 18.08.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Sunday, August 22, 2010 18:39
Cytat truuskawkova
nie sądze że miłość na odległość to dobry pomysł... nie wiesz co ta osoba robi i zkim się spotyka... w karzdej chwili możecie się zdradzić itp.

to się właśnie nazywa zaufanie..
;]

moim zdaniem ci co tego nie doswiadczyli , nie powinni sie wypowiadac. kiedys tez myslalam , ze to nie ma sensu.
;))
KochamCię.