Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czy miłość na odległość ma sens? - Forum Photoblog.pl

czy miłość na odległość ma sens?

Permalink Autor: flons, data postu: Wednesday, December 26, 2007 03:34
a w życiu.
każdemu odradzam takie zabawy.

pare razy sie poślizgnął człek (-.-#))))...
flons Postów: 29
Konto od: 10.09.2007
Miasto: warszawa
Permalink Autor: savior, data postu: Wednesday, December 26, 2007 12:57
Ja nie mogłabym żyć w związku na odległość.
savior Postów: 24
Konto od: 5.04.2007
Miasto: Jawor
Permalink Autor: aila, data postu: Thursday, December 27, 2007 16:01
miłość na odległość ma sens jeśli te osoby się widują.
Come to mummy
aila Postów: 88
Konto od: 8.01.2007
Miasto: Tarnobrzeg
Permalink Autor: fryciulka, data postu: Friday, December 28, 2007 22:08
wg mnie jak sie ma do kogos wielkie zaufanie to ma to jakis sens jednak długo taki związek nie pociągnie.
Do każdego narkotyku dodaję kroplę krwi, odrobinę.
Minutę życia mam na to, by się uspokoić.

fryciulka Postów: 94
Konto od: 14.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: ankka, data postu: Saturday, December 29, 2007 15:21
miłość na odległośc nie ma sensu bo w życiu ważne są nie tylko chwile, ale i spojrzenie sobie w oczy w miarę często.
ankka Postów: 7
Konto od: 6.08.2006
Miasto: Kielce
Permalink Autor: , data postu: Saturday, December 29, 2007 15:27
Ma sens, gdy sie tej osobie ufa bezgranicznie, i kocha całym sercem.
Bo jak tu większość mówiła zaufanie w związku jest najwazniejsze ^^`
Treść dodana do postu 29-12-2007 o godzinie 15:33

Ale ja np. nie potrafiłabym życ w związku na odległość.
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, January 1, 2008 23:11
miłość ma zawsze sens. nawet mimo odległości.
Konto od:
Miasto: bdg
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 2, 2008 22:18
z jednej strony nalezy własnie ufać bezgranicznie.
z drugiej strony zakłada się związek by ze soba być a nie oddzielnie. Jesli jednak sytuacja nie pozwala i jest to wyjazd na dwa miesiące itp. to moim zdaniem ma to szanse. Jednak na dłuzsza mete szczerze mowiac dwie osoby odzwyczajają się od siebie..praktycznie się nie znaja... wiec sens znika gdzies...takie jest moje zdanie.
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 3, 2008 19:05
Treść dodana do postu 03-01-2008 o godzinie 19:06
Ucina mi całe posty :/
Pisałam:
Jak się kocha to się ufa. Ma sens.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: 8000, data postu: Tuesday, January 15, 2008 09:01
jesli ktos ma kogos zdradzic to robi to i odleglosc miedzy Wami to wcale nie powod, bo mozna kogos zdradzic jesli mieszkacie np na jednym osiedlu, jesli jednak jest to prawdziwa milosc to nikt nikogo nie zdradzi nawet jesli jestescie od siebie setki tysiace kilometrow.. taka milosc ma sens, bo jesli to rzeczywiscie milosc to napewno przetrwa, choc bedzie ciezko.
8000 Postów: 18
Konto od: 4.04.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Saturday, January 19, 2008 19:36
Kochać to jedno, ufać to drugie. Jeżeli jest to związek realny czyli taki gdzie się widzieli, byli razem i nagle ktoś wyjeżdża to to może przetrwać. Dlaczego? Bo się tę osobę zna, ufa się i kocha. A jak się naprawdę kocha kogoś to ani w głowie siedzi zdradzać.(Choć są wyjątki niestety). Jeżeli jednak jest to związek taki, jak na obrazku, że te osoby się nigdy nie widziały albo widziały z dwa razy, zapragnęły być razem i to na tyle... To jest to farsa, i będą zdrady... Bo nikt "tego" związku nie będzie traktował serio.

..........
M
oje schody do nieba..........

Konto od:
Miasto: (: Toruń City :)
Permalink Autor: tymtyrymty12, data postu: Wednesday, January 23, 2008 12:39
Na trwały związek to to nie ma sensu.
Każdy człowiek potrzebuje bliskości od drugiej osoby.
o jakimś czasie wyniknie z tego zdrada.
niestety.
tymtyrymty12 Postów: 1
Konto od: 27.03.2007
Miasto: Przechlewo
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 23, 2008 12:55
mmmm... kązda miłość ma sens, każda czegoś uczy, ale zależy też w jaki sposób odlegli są ludzie, dla mnie znajomość przez gg, internet, telefon to nic... aż do czasu spotkania... potem można kobinować jak zrobic, żeby spotykać się cześciej...
a jeżlei chodzi o zdradę, jest owiele łatwiej zdradzic, gdy nie ma kogoś tu obok, jest trudniej sie poznawać nie widząc tej osoby w życiu codziennym, brak możliwości przytulenia kiedy jest ci źle... za duże bariery, ale nie mówię, że niemożliwe o ile oczywiście nadejdzie taki dzień, w którym się spotka tą drugą osobę, a potem dobrze byłoby aby tych dni było jeszcze więcej i więcej...
` że tylko TO, no wiesz, liczy się

Konto od:
Miasto: gyb
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 23, 2008 14:11
Uważam,że nie ma to naj mniejszego sensu....sama to przeżyłam i żałuje że wogóle to ciągłam......nigdy nie ma się pewności,że ta druga osoba nas nie zdradza.Może nie którym się to udaje,ale większości nie.
Konto od:
Miasto: bolewice
Permalink Autor: axisuperstar, data postu: Wednesday, January 23, 2008 14:11
przerabiałam to 3 czy nawet 4 razy - bez senu. na początku bylo fajnie (jak to zawsze bywa) spotykaliśmy się, duzo dzwoniliśmy do siebie, pisalismy. tylko że z czasem zbyz zajęci własnymi sprawami zapominaliśmy o tym. brak czasu, znudzeinie. czasami ludziom się udaje, ale zdarza się to na prawdę bardzo rzadko.
dlatego teraz wiem jak wazne jest by druga połówka mieszkała jak najbliżej Ciebie. bez poczucia bliskości, wspólnie spędzanego czasu i budowania więzi nie ma co mówić o związku.
axisuperstar Postów: 2
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: sunofthebluesky, data postu: Wednesday, January 23, 2008 15:15
Zależy wszystko od odległości i oczywiście długości czasu. :) Ale uważam, że to jednak nie ma sensu. Po prostu, nie ma.
sunofthebluesky Postów: 27
Konto od: 6.04.2007
Miasto: Sieradz.