Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Sylwester 2010/11 - Forum Photoblog.pl

Sylwester 2010/11

Permalink Autor: dreadlokk, data postu: Monday, December 27, 2010 17:38
Cześć!
Stało się tak , że nie wypaliło miejsce na sylwester i teraz szukam czegoś na ostatnią chwilę :)
Mam takie pytanie , czy ktoś wie może czy jest jakaś impreza , koncerty z muzyką reggae , roots , dancehall itd. ?
Najlepiej żeby było tanio tak gdzieś do 30 zł
i najlepiej żeby było na Warmii i mazurach :)
dreadlokk Postów: 40
Konto od: 29.08.2009
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 28, 2010 23:50
Do 30zł może byc ciężko...
Sama nie mam żadnego planu, ale z tego co mówili mi inni, to za zabawę w dowolnym klubie w centrum zapłacisz ok 140zł O_O
ale powodzenia w szukaniu ^^
Konto od:
Miasto: Golub-Dobrzyń
Permalink Autor: noretkowo, data postu: Wednesday, December 29, 2010 16:52
za 30zł, to możesz sobie chipsy kupić, coś do picia, właczyc muzyczke regge siedząc w domu i o północy popatrzeć na fajerwerki GRATIS. Jak zaprosisz kumpli to przy odrobinie szczęścia przyniosa cos ze sobą do jedzenia/picia :] hahaha
noretkowo Postów: 1
Konto od: 7.01.2010
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: dreadlokk, data postu: Wednesday, December 29, 2010 22:38
haha :D w sumie racja i tak pewnie na tym zostanie choć wolałabym gdzieś pojechać , w sumie jest w Bydgoszczy , ale tylko dubska i nie całą noc i na dworzu wiec nie będzie co ze sobą zrobić , ale może coś znajdę , a tak jest coś , ale w Warszawie a tam nie chcę jechać w sumie na to samo wyjdzie jak bym gdzie indziej poszła :D ale dzięki za pomysł :D
dreadlokk Postów: 40
Konto od: 29.08.2009
Miasto: Ostróda