Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek SLOT Art Festival - Forum Photoblog.pl

SLOT Art Festival

Permalink Autor: , data postu: Monday, July 21, 2008 22:23
ludzie czy wyśce już zapomnieli tu na forum chodzić?? :P
ostatni post byłoooo dawno...w sumiete posty pokieszne w p***:P
Na slocie jest z***...
warunki dają wiele do zyczenia , ale człoweik przynajmniejwtedy ddocenia nawet swójwłąsny kibelekwktórym się spłukoujea nie ugniata górkę;P

Ja byłam w tym roku po raz pierwszy..
było z***..
ludzie otwarci...
Do kogo by się nie podeszło można było z każdym porozmnawiać.. :P
No dla mnie zyc nie umierać:P

Oldiczam dni do następnego slotu :P

Na forum istnieje zakaz używania słów powszechnie uznanych za wulgarne.

Post edytowany Monday, July 21, 2008 22:23 przez moderatora irminka
Konto od:
Miasto: Stronie Śląskie
Permalink Autor: yogurtowenici, data postu: Tuesday, July 22, 2008 12:59
A nam nie wyszlo w tym roku.
ekipa sie rozwalila w polowie i nowy pomysl powstal na trip do brennej ;pp
trudno, w przyszlym roku ;d
yogurtowenici Postów: 3
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Katowice
Permalink Autor: rainbowcolours, data postu: Thursday, July 24, 2008 20:34
do zobaczenia za rok :P heloł ;)

slot z*** sprawa .. ekipy świetne i nie ma nic lepszego niż wolontariat :)

Na forum istnieje zakaz używania słów powszechnie uznanych za wulgarne.
rainbowcolours

'kocha się wszystko bo wszystko szybko przemija'

Post edytowany Thursday, July 24, 2008 20:34 przez moderatora irminka
rainbowcolours Postów: 6
Konto od: 14.10.2007
Miasto: Sucha Beskidzka
Permalink Autor: heheszeee, data postu: Saturday, July 26, 2008 11:03
ja byłam pierwszy raz na tym slocie i mi się nie zbyt tam podobało ogólnie była zmula kiedy nie było warsztatów nie ktore warsztaty byly robione na odwal się ale nie któe były robione z pasją dziewczyna pokazywała swoje umiejętości i było całkiem sympatycznie ale tylko na jednych takich warsztatach na które poszłam bo nie miałam już na co iść
strasznie było spotkań "rózańcowych" żeby się nawracać aż takie do przesady koleż śpiewał w cafe ska i darł ostro się żeby się nawracać połowa ludzi wyszła w tym ja bo to było straszne ...... jak ktoś chce wierzyć w Boga to już jego sprawa a jak chce nawracać to nie krzykiem .albo jakiś koleś gadał po angielku na trawce i go dłumaczyli owszem powme jego zespoł fajnie śpiewał ale pużniej zakopał jakieś ludzika w ziemi i kiedy mówił że jezus zmartwychcał on wyszedł z grobu i wszyscy wow...... za dużo tego po porstu i takie mam zdanie i też za drogo bo żałuje że daląm 150 zł kiedy 3 lata temu było jeszcze 80 zł i było właśnie wszystko normalnie bo mi siora mówiła osobiście to mogłabym pojechać drugi raz jako wolontariusz bo bym miala za darmo pewną cześć na slocie .to jest moje zdanie możecie mieć inne :)wiec piszcie
heheszeee Postów: 1
Konto od: 21.07.2008
Miasto: Legnica
Permalink Autor: zokosok, data postu: Sunday, September 14, 2008 17:47
Slot to impreza którą polecam każdemu. Było wesoło i nie można się było nudzić. rano warsztaty a potem odsypianie całonocnych koncertów filmów i imprez:] naprawde niesamowicie. ludzie sa niezmiernie pozytywni i otwarci. moze zawrzec naprawde wiele ciekawych znajomości. klimat tej imprezy jest niesamowity. szczególna frajdadla kuglarzy- żonglerów szczudlarzy ogniowcóff ipt itd. naprawde mozna sie bylo wiele nauczyc. :] no i nie wiedzialam ze o bierkach mozna powiedziec "ekstremalnie" poza tym. myślę że gdyby nie to że w mieście była fajna budka z jedzeniem to pewnie bym przez te 7 dni nie opuściła w ogóle terenu SLOTu:] z całego serca pozdrawiam tych, którzy byli i zapraszam tych, których nie było na przyszły rok:] prawdopodobnie w przyszłym roku też będę prowadziła warsztaty z poi:]
zokosok Postów: 3
Konto od: 29.12.2007
Miasto: Zielona Góra