Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek co sądzicie o komediach typu american pie.. i komediach romantyc - Forum Photoblog.pl

co sądzicie o komediach typu american pie.. i komediach romantyc

Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Tuesday, August 26, 2008 18:28
Nie wiedziałam że American Pie to komedia romantyczna.

Osobiście ani za American Pie ani za komediami romantycznymi bardzo nie przepadam. Raczej gustuje w innych gatunkach filmowych.
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 6, 2009 16:25
Ogólnie to większość filmów komediowych jest płytka, np American Pie, mimo że oglądałam. Są dobre, żeby się pośmiać, ale nic nie wnoszą do życia.
Natomiast romantyczne... wszystkie ten sam scenariusz, tylko trochę inaczej ułożony.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: irminka, data postu: Monday, March 23, 2009 11:27
Cytat flameoffreedom
Nie wiedziałam że American Pie to komedia romantyczna.

A czy ktoś to twierdzi? W temacie jest spójnik "i", który wskazuje na równorzędnosc DWÓCH członów (komedii typu American Pie oraz komedii romantycznych) - wcale ich nie utożsamia. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Cytat deadheart
Są dobre, żeby się pośmiać, ale nic nie wnoszą do życia.

A czy wszystko, co oglądamy i czytamy musi byc baaardzo ambitne, wnosic do naszego życia nowe treści i wartości? ;) Samo życie jest w sobie na tyle poważne, że w tej sferze chyba można pozwolic sobie na zwrot ku głupawym treściom ;)

Cytat polifoniarozkoszy
Nie są zbyt inteligentne, bo puste i glupie, ale i tak lepsze od niektórych filmów tego typu. I podoba mi się to poczucie humoru, choć nierzadko żarty bohaterów są niesmaczne i obleśne.

Bardzo dobre podejście ;)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: ewabraun, data postu: Friday, October 2, 2009 13:12
Kicz , dno :)
ewabraun Postów: 7
Konto od: 1.10.2009
Miasto: pomorze
Permalink Autor: ouzo84, data postu: Friday, October 2, 2009 16:49
Takie filmy (American Pie, itp) powstają włąśnie po to by oderwać się od tego "poważnego" życia ;-) Jak dla mnie - czemu nie - widziałem wszystkie części, pośmiałem się - i tyle. I chyba o to chodzi
ouzo84 Postów: 30
Konto od: 28.08.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: dobuch66, data postu: Wednesday, January 20, 2010 08:20
komedia super xD
dobuch66 Postów: 56
Konto od: 30.11.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: onlylove, data postu: Saturday, January 30, 2010 16:24
Lubie American Pie ale tylko kilka części bo ich wszystkich razem jest chyba z 6.A co do komedii romantycznych to nie które są bardzo fajne np"szkoła uczuć","cała ona" lub "sztuka rozstania"chociaż to mało przypomina komedie romantyczna ale jest okaa możne się pośmiać;))))
onlylove Postów: 6
Konto od: 24.11.2009
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: hawnjien, data postu: Wednesday, June 9, 2010 19:49
american pie świetne jest, lecz za dużo części zrobili wystarczyłyby spokojnie 3. uwielbiam komedie romantyczne choć wkurwia mnie że fabuła praktycznie ta sama, ale jak się zrelaksować można, o!
hawnjien Postów: 189
Konto od: 16.06.2009
Miasto: Chocianów
Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Thursday, July 1, 2010 08:52
Droga Irminko :

polifoniarozkoszy napisał

"Ja lubię komedie romantyczne, nawet takie jak "American Pie"."

O ile umiem czytać w ogóle. Nie mówiąc o zrozumieniu, bo zgodzę się z Tobą że tak marną istotę jak ja to przerasta. To tu nie ma spójnika "i", a zdanie to jednoznacznie klasyfikuje tą wątłą produkcję do komedii romantycznych.
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: quantummys, data postu: Friday, July 2, 2010 22:54
Co do American Pie, to bardzo lubię (szczególnie AP3:)
zależy jakie komedie romantyczne,bo nie które wydają mi się bardzo płytkie i denne...
quantummys Postów: 3
Konto od: 22.05.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: colorlesslady, data postu: Wednesday, July 28, 2010 22:14
- Epic movie
- It's a boy girl thing
- Komedia romantyczna
- To nie jest kolejna komedia dla kretynów

fajne filmy ;]
colorlesslady Postów: 58
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Wrocław