Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek co sądzicie o komediach typu american pie.. i komediach romantyc - Forum Photoblog.pl

co sądzicie o komediach typu american pie.. i komediach romantyc

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, March 25, 2008 19:00
lubie oglądać bardzo komedie śmiech to zdrowie!1:D:)
mam prośbe jak znajcie jakieś tytuły komedii bądź komedi romantycznych typu - "zupełnie jak miłość" itp piszcie tytuły! najlepiej żeby były jak najnowsze i godne polecenia :) z góry dzięki:)
aaa
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: bajzel, data postu: Tuesday, March 25, 2008 20:20
hmm.. nie rozumiem postu więc odpowiem na pytanie zawarte w wątku:
które nędzniejsze? nie wiem.. trudny wybór, oba rodzaje to strata czasu hmm..
bajzel Postów: 205
Konto od: 6.01.2008
Miasto: 3miasto
Permalink Autor: cumulus, data postu: Saturday, April 5, 2008 19:01
american pie jest cool. Ale w niektórych romantycznych filmach robi się nudne to że się całują, całują. Prawie non stop !! Nudy! ;P
cumulus Postów: 1
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: xxkallaxx, data postu: Monday, April 7, 2008 18:59
super film...step up i step up2 no i moze byc tez cos z polsiej wersi tak jak tylko mnie kochaj...a american pie ogladam od czasu do czasu bo sa zbyc smieszne i glupowate  a szczrze mowiac zbyt romantyczne komedie tez sa nudne jak flaki z olejem...film musi miec dobre przeslanie i ogladam tylko wybrane filmy!
xxkallaxx Postów: 16
Konto od: 15.02.2008
Miasto: Maków Mazowiecki
Permalink Autor: lombard, data postu: Saturday, April 12, 2008 16:08
Cytat bajzel
hmm.. nie rozumiem postu więc odpowiem na pytanie zawarte w wątku: które nędzniejsze? nie wiem.. trudny wybór, oba rodzaje to strata czasu hmm..

zgadzam sie. nie wiem czy sa jeszcze jakies filmy bardziej bezsensowne niz te o ktorych tu mowa.
lombard Postów: 106
Konto od: 30.11.2007
Miasto: jarosław
Permalink Autor: lelekhimself, data postu: Saturday, April 12, 2008 20:25
Z komedii romantycznych do gustu przypadła mi chyba właśnie tylko "American pie".

... ulotne chwile łapię jak fotka
lelekhimself Postów: 103
Konto od: 28.05.2007
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: agadir, data postu: Saturday, April 12, 2008 20:37
American pie? typowy dziecinny film.

agadir Postów: 321
Konto od: 19.01.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: zakazana, data postu: Saturday, April 12, 2008 20:52
Tego pierwszego nie lubię. Idiotyczny, a przez to mało śmieszny.

Romantyczne ? Nie mam nic przeciwko i lubię. :)
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: assia92, data postu: Saturday, April 12, 2008 22:30
Dno i wodorosty. Nic dodać, nic ująć od tego stwierdzenia.
assia92 Postów: 49
Konto od: 22.07.2007
Miasto: jawor
Permalink Autor: orsonk3, data postu: Sunday, April 13, 2008 10:48
Ostatni wysyp komedii można określić jednym słowem TANDETA. Żenujące skecze może to i się podoba publiczności ale ja zdecydowanie jak widzę w opisie komedia to od razu wiem że nie warto wydawać kasy na kino. Co się stało z ambitnym kinem kiedyś oglądając np Żywot Braiana można było "boki zrywać". A teraz tandetne żarty o "waleniu gruchy" czy też przedwczesny orgazm rozśmiesza całe kino lol.
orsonk3 Postów: 6
Konto od: 6.02.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: irminka, data postu: Sunday, April 13, 2008 11:06
Nie mam nic przeciwko.
Zarówno "American pie" jak i komedie romantyczne, to lekka rozrywka, w sam raz, by się odstresować.
Nie niesie ze sobą żadnych wartościu związanych z kulturą, ale przecież śmiech i lekka głupkowatość nigdy nikomu nie zaszkodziła ;)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: entschuldigung, data postu: Sunday, April 13, 2008 17:33
Wyjątkowo nie lubię polskich komedii romantycznych, oh. Dla mnie to takie masło maślane. xD
entschuldigung Postów: 199
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Mszczonów
Permalink Autor: dilemma, data postu: Thursday, April 17, 2008 21:00
American Pie, według mnie film nie wymagający szczególnej inteligencji, powiedziałabym nawet że ogłupiający, Jeśli ktoś chce się odstresowac i lubi durne żarty o seksie to polecam.

A komedie romantyczne moga być. Polecam "Jak stracić chłopaka w 10 dni", całkiem zabawne;)
dilemma Postów: 17
Konto od: 12.10.2007
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: livestrong, data postu: Friday, April 18, 2008 09:31
na samo wyrażenie komedia romantyczna krew mnie zalewa. oczywiście są wyjątki od kiczu i banału, ale jest ich baaardzo mało.
a american pie? niesmaczna żenada.

zgubiłam klucze od kredensu, moje życie nie ma sensu

:D
livestrong Postów: 79
Konto od: 20.07.2007
Miasto: krosta na dupie postępu
Permalink Autor: ble69, data postu: Friday, April 18, 2008 15:52
smutne, że tyle nastolatków komedie kojarzy tylko z takimi 'pomyłkami' jak american pie, czy dzisiejsze komedie romantyczne...
Masz piękne uda.
ble69 Postów: 42
Konto od: 30.03.2008
Miasto: żarcik, nie dolnośląskie
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Monday, August 25, 2008 17:17
Ja lubię komedie romantyczne, nawet takie jak "American Pie". Nie są zbyt inteligentne, bo puste i glupie, ale i tak lepsze od niektórych filmów tego typu. I podoba mi się to poczucie humoru, choć nierzadko żarty bohaterów są niesmaczne i obleśne.
polifoniarozkoszy Postów: 124
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Głogów