Co sądzisz o tatuażach???

Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, October 25, 2008 15:22
Marzy mi się kilka ;)
Tylko, że się boję, że będę żałować. To bez wątpienia poważna decyzja.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: nazibaby77, data postu: Monday, October 27, 2008 17:42
Buhehehe, za kilkadziesiąt lat to i tak będę starą pomarszczoną babą... Więc wolę być starą pomarszczoną babą z rozlewiskami po tatuażach :D Kurde, ludzie, i tak będziecie brzydcy jak będziecie starzy. Nie ma co o tym myśleć. Wasza skóra za to będzie nosić wiele wspomnień. Dlatego też tatuaż powinien być osobistym wyborem. Wtedy nawet gdy skóra się zestarzeje będzie on dla nasz czymś ważnym, a to jest najistotniejsze...
nazibaby77 Postów: 0
Konto od: 1.09.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: kamayeyeye, data postu: Sunday, November 16, 2008 13:46
fajna sprawa, sam mam zamiar zrobic sobie w najblizszym czasie, czy sie uda, czas okaze. ;)
kamayeyeye Postów: 3
Konto od: 29.10.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: jakubianka, data postu: Sunday, November 16, 2008 16:15
Tatuaż powinien nieść za sobą jakieś przesłanie. Jakąś treść. Nie tylko, bo motylki są fajne.
Podobają mi się tatuaże, które coś znaczą, są wynikiem jakiś wspomnień. Dla mnie tylko takie tatuaże mają znaczenie:)
Ponieważ sama mam zamiar sobie zrobić tatuaż dokładnie za 8 miesięcy xD:)
jakubianka Postów: 10
Konto od: 9.07.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: dorabi, data postu: Monday, November 17, 2008 07:45
Tatuaże są faajne:) ja sama mam 2 jeden na karku 2 na kostce lewej nogi. I te właśnie miejsca najbardziej polecam;)
dorabi Postów: 0
Konto od: 3.06.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: baru23, data postu: Saturday, November 22, 2008 23:24
tatuaze sa spoko jak najbardziej:) tylko pomyslane i sensowne...
np. zmarła matka na sercu..
a nie farmazony na dupie jak polowa napalonych dziwek...
Daj młodemu człowiekowi mapę do Nieba, a odda Ci ją jutro... poprawioną....
baru23 Postów: 8
Konto od: 7.06.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: xzakux, data postu: Sunday, November 30, 2008 23:38
wedlug mnie matka na sercu to nie jest fajny pomysl ale coz, kwestia gustu
jak ktos sie naprawde zaglebia w tatuaze, to rzeczywiscie zauwaza, zeby je robic z przeslaniem.
jasne ze jakas panienka moze sobie zrobic motylka na dupie - jako ozdobnik, prosze bardzo. ale jak ktos chce miec tatuaze a nie bawic sie w tatuaze, to powiniem podejsc na powaznie do tego.
podziwiam ludzi, ktorzy maja wytatuowane wiekszosc ciala i to z przemysleniem - bo nie chodzi o to zeby miec 1000 roznych wzorkow na ciele. sztuką jest zrobic 1 przepleciony motyw na calym ciele a nie tysiąc tribali czy chinskich znaczkow
xzakux Postów: 0
Konto od: 30.11.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: agnieszka151996153, data postu: Tuesday, December 2, 2008 18:48
MI OCZYWIŚCIE NIE ZABARDZO PODOBAJĄ SIE TATUAZE,
ALE JEDDEN BY NIE ZAWADZIL
agnieszka151996153 Postów: 0
Konto od: 23.09.2008
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 2, 2008 19:39
Mi tam może wystarczyć obrazek odciśnięty z papierka ^^ Może kiedyś pomyślę nad biotatuażem ;]
Konto od:
Miasto: Rypin
Permalink Autor: xzakux, data postu: Tuesday, December 2, 2008 20:48
uwazaj na biotatuaz !!
to gowno, ktore nigdy nie schodzi do konca. niby ma zniknac w 5 lat, a po roku juz zaczyan schodzic kolor, potem kontur znika czesciowo (bardzije blednie). w efekcie po 5 latach kiedy mial zniknac, masz roznokolorowa plame na ciele, ktora nie zejdzie, tatuaze bio itak potem trzeba zakrywac nowym, normalnym, albo usuwać laserowo. jak chcesz miec tatuaze to powaznie wchodz w to, bo potem odwrotu nie ma

juz lepsze te z papierka od bio ;p jesli chcesz na jakis czas to pomysl o hennie
Permalink Autor: osiemsiedem, data postu: Friday, December 5, 2008 23:44
Bez sensu robić "tatuaż" ktory zginie. Tatuaż wlasnie na tym polega że robisz go na zawsze. Nie po to żeby zniknal ani nie po to żeby go usunąć. trzeba robić z glową.

robic bio tatuaż u "Speclalisty" ?? raczej nikt kto tatuuje prawdziwe tatuaże nie bawi sie w cos co zniknie. cos takiego wg mnie trudno nazwać w ogole tatuażem.

co do miejsc i wielkosci. kazdy kto robi tatu robi go dla siebie. no sa jeszcze ci*y ktora to dla lansu ale pomijam. takze nikomu nic do tego gdzie i jaki duzy bedzie :) ciekawe czy dozyje czasow kiedy zdobienie ciala bedziew Polsce akceptowane bo narazie jak slysze o oszpeceniu sie to mi sie rzy**ć chce ;)
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
osiemsiedem Postów: 156
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: matleena, data postu: Wednesday, December 17, 2008 18:37
heh biotatuaże to pic na wodę. i tak nie zejdzie poi tych 5 latach całkowicie... zawsze zostanie jakiś ślad który wygląda beznadziejnie.
Pójdziesz do studia tatuażu to ci profesjonalista powie że takie tatuaże to nie u niego  ;]

ja jestem na TAK z tatuażami :) jeśli są one przemyślane i zrobione mądrze, do tego u profesjonalisty, i jesli nie są wyczynem ze wzgledu na modę. bo nie po to się powinno robić tatuaże a teraz niestety taka moda weszła, co mnie bardzo denerwuje ;/

sama się dziaram i jestem bardzo zadowolona :) ale miejsc nikmu nie bede żadnych polecac bo to bez sens, to ma być wasz wybór ;)
matleena Postów: 0
Konto od: 12.12.2008
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 18, 2008 17:29
hmmm  ja bym chciał miec ^^ xF
jak nie ma sie ich za duzo to ...POZYTYWNIE :]
PRZECIWKO KUREWSTWU NA 100%
dla dobrych ludzi na 100%
dobry hip hop na 100%
JP JP NA 100%
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 21, 2008 16:12
mi się podobają tatuaże ale jak ktoś jest młody
jak nieraz widzę na ulicy jakiegoś starszego pana, albo panią to muszę sie powstrzymywać od śmiechu
ja też bym sobie nie zrobiła tatuażu...!!!
Konto od:
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 21, 2008 20:36
niomm sa FAJNE !
ja chce sobie zrobić w przyszłości na nadgarstku !.
albo w  okolicach bioder .. ;]
PRZECIWKO KUREWSTWU NA 100%
dla dobrych ludzi na 100%
dobry hip hop na 100%
JP JP NA 100%
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: xzakux, data postu: Monday, December 22, 2008 23:53
Cytat kasiula997
mi się podobają tatuaże ale jak ktoś jest młody

jestes z tych osob "jak piesek mały to piękny, potem mozna wyrzucic" ??
troche szacunku

jesli szanujecie tatuaze tylko na mlodych, pięknych i opalonych, to jest lans. a tatuazy sie nie robi dla lansu, to zostaje na cale zycie, do tego trzeba dorosnąć i to zrozumieć.
a nie, że zrobie sobie delfinka zeby sie kolezankom pochwalic i miec wiecej komentarzykow.

potem ludzie biegają na laser albo wycinaja sobie kawalek dupy, bo tatuaz juz nie modny