DREDY!! - macie dredy? co o nich sądzicie?

Permalink Autor: michuxd, data postu: Friday, May 15, 2009 18:00
Ja planuje zrobić sobie dredy na wakacje albo pod koniec. W szkole luzik, moja wychowawczyni to 'rzecznik praw ucznia' i mówiła, że nic czepiać się nie będą. Mój kumpel ma kuzyna, który kręci dredy, więc miło :) No i ogólnie to moim zdaniem dredy są jak najbardziej ok ! Pozdrawiam wszystkich dredziarzy. :)
Treść dodana do postu 15-05-2009 o godzinie 18:01
No i jeszcze zapomniałem napisać, że mama się zgodziła bo jej się podobają, tata tak średnio, ale mówił, że ok.
michuxd Postów: 2
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Saturday, May 16, 2009 16:37
Ja lubię mieć czyste i przewiewne włosy. Znam wielu, którzy dredy noszą... i z estetyką owego zjawiska bywa różnie.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: rastafarajka, data postu: Monday, June 29, 2009 21:56
mam..
i kocham..
moje kochane..a konkretnie mój kochany..
jeden ale dobra..
jutro photo..
BLESS!.
Rasta Farayy..
rastafarajka Postów: 0
Konto od: 29.06.2009
Miasto: poznań
Permalink Autor: proszekupmitraktorka, data postu: Friday, July 10, 2009 10:19
Cóż, planuję zrobić jednego dreda, tak na próbę, nad uchem, trochę z tyłu głowy. Problem w tym, że nie ma kto mi zrobić, a nie wiem, czy sama podołam. Dredy podobały mi się odkąd właściwie pamiętam, podobnie, jak zawsze ciągnęło mnie do reggae i tego typu klimatów. Jeśli chodzi o szkoły i ich podejście, to chore. W mojej starej szkole były dziewczyny "tróó". Zawsze wymalowane, odstawione, jak latarnice. Tylko, że jakoś ciało pedagogiczne problemu nie robiło zbytniego. A jakbym przyszła w dredach, to zapewne kazano by mi się ich pozbyć, dzwoniono by do matki i - ogólnie - zrobiono by aferę. Teraz idę do katolickiej szkoły, ale tam są bardzo dobrze tolerowani metale, więc jeden rasta może różnicy im nie zrobi. ;d

Pozdrawiam wszystkich dredziaków i rastamanów!

PS: Jest może ktoś z Legnicy lub okolic, kto potrafi zrobić? Albo by chociaż wytłumaczył i pokazał?
proszekupmitraktorka Postów: 0
Konto od: 19.03.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: kalislawa, data postu: Monday, July 13, 2009 11:24
Zajmuję się robieniem dredów.
Pełen zakres usług:
-dredy od podstaw,
-dokręcanie,
-naprawianie,
-doczepianie itd.
Cena:
od 50zł, w zależności od długości włosów i ilości dredów.
kontakt:
Karolina
nr gg: 7644144
tel. 790269007
Zapraszam! :)
Zdjęcia wysyłam na życzenie.
Oferuję dojazd do klienta!
kalislawa Postów: 0
Konto od: 26.06.2009
Miasto: Cieszyn
Permalink Autor: dready, data postu: Thursday, August 6, 2009 17:38
a jakby chciał ktoś dready w Lublinie i okolicach nawet najdalszych to zapraszam na swojego photobloga ;)
dready Postów: 1
Konto od: 31.07.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Monday, August 17, 2009 18:33
ja mam dredy i nie są one łatwe w utrzymaniu , mam kontakt do ludzi ,którzy robią je w Zielonej Górze, Bolesławcu, Żarach, Wrocławiu i robią je dobrze :) jak coś pisać ,a na pewno każdemu odpiszę ;)
Konto od:
Miasto: Żary
Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Saturday, September 26, 2009 22:05
Rok temu prawie bym sobie zrobiła ale zrezygnowałam. Mysle że słusznie. Nie wiem czy w szkole nie kazaliby mi sie sciachac na łyso i w sumie w pewym sensie szkoda by mi było moich włosów. Mimo mojej decyzji bardzo podoba mi się taka fryzura.

Pozdrawiam.
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: mkoch, data postu: Saturday, October 3, 2009 19:21
wyjściowo miałem długie włosy. później przez rok irokez. zrobiłem sobie z niego dready :P wyszło 14. wyglądałem beznadziejnie więc walnąłem sobie na crusta i teraz mam 6 zajebiście długich i ciągle przedłużam :P

ogólnie dready muszą do człowieka pasować. znam wielu ludzi, którzy zajarali się reggae, walnęli sobie dready i jak im przeszła ta fascynacja to się na łyso walnęli.
ale całe szczęście mam wielu znajomych z którymi można ze spokojem pobujać się samochodem przy dobrym reggae, pójść na jakiś sound system, podyskutować o świecie czy też święte ziele sobie zapalić. oby więcej takich.

bless.
Respekt to nie dar, trzeba na niego zapracować.
mkoch Postów: 15
Konto od: 12.08.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: muniax, data postu: Sunday, October 25, 2009 19:22
Wg. mniedredy wyglądają fajnie ale nie u każdego. Widziałam ostatnio dziewczynę, która miała dredy i wyglądała koszmarnie (nie chce być nie miła ale taka prawda).

Ale są ludzie którym jest z dredami ładnie np. ta dziewczyna z reklamy 'Choco bons' ;D
muniax Postów: 99
Konto od: 23.02.2009
Miasto: Radzionków
Permalink Autor: dancingwithfire, data postu: Thursday, November 12, 2009 13:18
Witam :)
A więc tak, ogólnie w obecnej chwili mam 9 dredów, jestem w trakcie robienia na całej główce: >
Co do tego czy komus pasuje czy tez nie pasuje no to znam osobe która w dredach wygląda 1000 razy lepiej ^^
Co do szkoły. u mnie nie ma  z tym problemu, moze nauczyciele troche pokręcą nosem ale cóż... xD
dancingwithfire Postów: 2
Konto od: 12.07.2008
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 14, 2009 10:27
ja marzę o dredach ale u mnie w szkole jest tak że dziewczyny wyglądające jak barbie się akceptuje a inne wyglądy nie :/ .
A po drugie mama by mnie zabiła bo ona akceptuje tylko normalne fryzury
Konto od:
Miasto: Lubań
Permalink Autor: dancingwithfire, data postu: Saturday, November 14, 2009 21:30
Moja mama na szczęście pozwoliła ; ) byłam tym nieco zdziwiona,aczkolwiek zadowolona jestem.

A może poproś mamę chociażby o kilka dredków z tyłu? powiedz że przeciez mozna zakryc włosami i nie widać. :D
Permalink Autor: xzakux, data postu: Sunday, November 15, 2009 12:28
posiadajac kraste, to czasie itak stwierdzasz, ze albo cala glowa, albo wogole. moze nie jest tak u kazdego, ale u wszystkich moich znajomych tak bylo.
po co robisz dready skoro bedziesz je zakrywac :] ?
xzakux Postów: 0
Konto od: 30.11.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: dready, data postu: Sunday, November 15, 2009 13:10
po co robic dready, zeby je inni akceptowali i to im sie podobało, czy Tobie?
dready Postów: 1
Konto od: 31.07.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: dancingwithfire, data postu: Sunday, November 15, 2009 21:13
heh u mnie tez tak było :)

niby macie racje,no ale zawsze cos.