Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Poszukuję modelki :) - Forum Photoblog.pl

Poszukuję modelki :)

Permalink Autor: flashout, data postu: Sunday, October 24, 2010 12:09
Witam serdecznie!Jak już zapewne wiadomo po przeczytaniu tematu ;poszukuję modelki.Najlepiej dziewczyny w wieku od 16 do 18 lat,której zdjęcia posłużą mi jako portfolio i rozwijanie mojej fotografii w szerszej dziedzinie a modelce w zdobyciu fajnych i efektownych zdjęć :).Fotografiką zajmuję się już pare lat,lecz fotografia jak na razie jest na etapie wstępnym dlatego właśnie postanowiłam to rozwijać.Moje wszystkie prace oczywiście znajdują sie na photoblogu :) A swoje ogłoszenie kieruje do dziewczyn z Krakowa,i serdecznie zapraszam do współpracy :) kontakt : najlepiej w PM.
flashout Postów: 4
Konto od: 29.06.2009
Miasto: niebo
Permalink Autor: daaaizzy94, data postu: Friday, August 12, 2011 16:12
Witam ;) czy chodzi o profesjonalna  modelke? Ja nie mam nic wspolnego z modelingiem ale bardzo chciałabym spróbowac xd wejdz sobie na mojego PB i odpisz ;)
daaaizzy94 Postów: 8
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: bittersweet1991, data postu: Monday, September 26, 2011 02:16
czy ogloszenie jest aktualne? ;-) jesli tak - to zglaszam swoja kandydature ;-)
bittersweet1991 Postów: 2
Konto od: 5.06.2010
Permalink Autor: pannawiollonczelistka, data postu: Sunday, October 2, 2011 17:10
Jeśli nadal aktualne... To i ja chętnie bym spróbowała. Jeśli oczywiście nadal potrzebujesz kogoś. Raz uczestniczyłam w jakby sesji i spodobało mi się to, więc cóż... Problemu nie ma.
pannawiollonczelistka Postów: 3
Konto od: 2.10.2011
Permalink Autor: themeatshow, data postu: Tuesday, October 4, 2011 21:00
Ja chcem ^^
Umck, umck, umck.
I tak nie ogarniesz...
themeatshow Postów: 22
Konto od: 24.04.2011