Co obecnie przetrawiacie? [;

Permalink Autor: akowiec, data postu: Tuesday, March 2, 2010 18:48
Dzisiaj złapałam się za "Białego Kruka" Andrzeja Stasiuka. Dopiero zaczynam, brakuje czasu, a i tak książka idzie jak krew z nosa... Chwilowo nie rozumiem zachwytów nad tą pozycją :-P
akowiec Postów: 22
Konto od: 19.04.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: sengita, data postu: Tuesday, March 2, 2010 22:17
Cytat sympathia

Cytat saduomasuo
film nawet nie dorasta książce do pięt . . : pp

film jest rypnięty

nakręcili jakiś tam film i nastolatki sie jarają jakimś Edwardem, a on brzydki jest że ch*j

Akurat to nie moje słowa o filmie, ale ok :P

Co do "Zmierzchu", hm, stanowczo nie. Skoro już przy temacie. Przeczytałam jedną stronę i uznałam, że to chyba nie dla mnie. Jak ktoś lubi - niech lubi, ja tego nie jestem w stanie przełknąć.
sengita Postów: 325
Konto od: 26.02.2010
Miasto: Zawiercie
Permalink Autor: martyllia, data postu: Tuesday, March 2, 2010 22:39
Wczoraj skończyłam "Przymierze Kasandry" Roberta Ludluma,nie zapowiadało się ciekawie ,ale potem jak mnie wciągnęło nie mogłam oderwać oczu :)
Obecnie czytam "Błękitna krew" Harlana Cobena, ciekawie się zapowiada :)))
martyllia Postów: 52
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Wielka Wieś
Permalink Autor: mwjot, data postu: Wednesday, March 3, 2010 20:29
Zaczytuję się właśnie "Psychologią Internetu" Patrici Wallace i jestem niesamowicie miło zaskoczona;> Oczywiście po książkę siegnęłam z przymusu (praca maturalna) ale czuję, że zaprzyjaźnię się z nią na dobre.
Zero, xero, Error, terror.
http://www.lastfm.pl/user/zloiniedobro
Mrauk?
mwjot Postów: 21
Konto od: 16.07.2008
Miasto: kraków
Permalink Autor: hoopeful, data postu: Thursday, March 4, 2010 20:40
no a ja właśnie czytam "Magiczny sekret" autorstwa Libby Bray :)
bardzo podoba mi sie ta książka :D

jeśli chcecie uzyskać więcej informacji o tej książce zapraszam do mnie
http://www.photoblog.pl/gabi9508/59484019
hoopeful Postów: 2
Konto od: 28.12.2009
Miasto: Mielec
Permalink Autor: sdms, data postu: Friday, March 5, 2010 10:31
Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu.

Lubię styl naszego Papieża. O ile dzieła Jana Pawła II często były ciężkie do przetrawienia, o tyle Benedykt XVI ma lekkie pióro. Jego dzieła czyta się łatwo i przyjemnie, a mimo to są one głębokie w treść. Polecam nawet tym, którzy nie przepadają za literaturą religijną, bo być może warto się czasem skusić i przekonać, co naprawdę ma ten facet do powiedzenia :)
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: faceles, data postu: Saturday, March 6, 2010 15:58
Cytat saduomasuo
Co do "Zmierzchu", hm, stanowczo nie. Skoro już przy temacie. Przeczytałam jedną stronę i uznałam, że to chyba nie dla mnie. Jak ktoś lubi - niech lubi, ja tego nie jestem w stanie przełknąć.

Po jednej stronie stwierdziłaś, że to nie dla Ciebie?
Gdybym po jednej stronie miałabym stwierdzać czy książka jest warta czytania dalej czy nie, to naprawdę mało kiążek bym przeczytała do końca...
faceles Postów: 29
Konto od: 25.11.2009
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: sengita, data postu: Saturday, March 6, 2010 17:22
Cytat 0lax3
Po jednej stronie stwierdziłaś, że to nie dla Ciebie?
Gdybym po jednej stronie miałabym stwierdzać czy książka jest warta czytania dalej czy nie, to naprawdę mało kiążek bym przeczytała do końca...

Styl naprawdę mnie przeraził. No, dobrze, może dużą rolę odegrało to całe wzdychanie dziewczyn, zachwycanie się, o fabule też nieco usłyszałam. Są po prostu książki, których wiem, że nie przeczytam - już parę razy próbowałam mimo to na siłę i zdania nie zmieniłam.
Permalink Autor: faceles, data postu: Saturday, March 6, 2010 17:46
Teraz zrozumiałam więcej, mogłaś od razu powiedzieć, że nie lubisz tego typu książek, a nie, że to wina pierwszej strony. ; ))
faceles Postów: 29
Konto od: 25.11.2009
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: olajla89, data postu: Saturday, March 6, 2010 18:33
wg mnie styl zmierzchu jest łatwy, lekki i przyjemny, więc raczej do przyjęcia:) Mi książkę udało się przeczytać w jakieś trzy, cztery dni, oceniam ją na dobrą, ale nie zachwycam się jak rzesze nastolatek;) może dlatego, że już nią nie jestem;]
olajla89 Postów: 14
Konto od: 15.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: martyllia, data postu: Saturday, March 6, 2010 18:57
Ostatnio czytałam Błękitną krew Cobena świetne ! Wciągające :)
Dzisiaj zabieram się za Chłopca w pasiastej piżamie.
martyllia Postów: 52
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Wielka Wieś
Permalink Autor: anoma, data postu: Saturday, March 6, 2010 19:01
Alyson Nöel 'Ever' polecam :)
anoma Postów: 7
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Paradyż
Permalink Autor: anoma, data postu: Saturday, March 6, 2010 19:01
Alyson Nöel 'Ever' polecam :)
Treść dodana do postu 06-03-2010 o godzinie 19:16
Alyson Nöel 'Ever'
anoma Postów: 7
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Paradyż
Permalink Autor: sengita, data postu: Saturday, March 6, 2010 22:25
Cytat olajla89
wg mnie styl zmierzchu jest łatwy, lekki i przyjemny, więc raczej do przyjęcia:) Mi książkę udało się przeczytać w jakieś trzy, cztery dni, oceniam ją na dobrą, ale nie zachwycam się jak rzesze nastolatek;)

Też mi się wydaje, że nie czytałoby się ciężko, dla mnie wręcz z łatwo - ale ja jestem strasznie wybredna, jeśli chodzi o książki ;)

I jeszcze do Olix3 (tak odmieniłam :D), dobrze, następnym razem postaram się wszystko wyjaśnić od razu ;D Po prostu nie przepadam za książkami o fabule dosyć, hm, oklepanej.
Permalink Autor: vresaillesrosses, data postu: Sunday, March 7, 2010 11:15
a mi w ogóle nie podchodzą takie tandectwa jak zmierzch, ta książka jest za dużo reklamowana, jak się reklamuje coś przez kilka lat ( od 2005) no to wiadomo że jakieś gówno, i film rypnięty, ta baba zniszczyła stereotyp wampirów, wole oglądać taki Bara no konrei z Malice Mizer niż taki zmierzch ...
vresaillesrosses Postów: 72
Konto od: 13.12.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: sdms, data postu: Sunday, March 7, 2010 11:31
Cytat sympathia
baba zniszczyła stereotyp wampirów,

Nie ona pierwsza :] Słyszałem nawet, że Zmierzch to plagiat ;]
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice