Co obecnie przetrawiacie? [;

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 26, 2008 17:31
a ja czytałam tylko 'Herę...' i chyba nawet mi sie podobała!

polifoniarozkoszy: wątpię ;> trafiłam do klasy w której napisanie tej pracy jest obowiązkowe nawet, jeśli jej nie wysyłamy...
I had a friend once he took some acid
Now he thinks he's a fire engine
It's okay until he pisses on your lighter
Kinda smells kinda cool kinda funny anyway

satan, satan, satan...
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: polifoniarozkoszy, data postu: Tuesday, August 26, 2008 20:40
A tu mnie zaskoczyłaś. Obowiązkowe?
dlaczego?

Nam kiedyś polonistka zadała napisanie reprtaża, po czym najlepsze wysłała na konkurs ogolnopolski i cztery coś tam zajęły. na tym to ma polegać?
polifoniarozkoszy Postów: 124
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Głogów
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 26, 2008 21:01
SoCZ 5 tom:P
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: goodafternoon, data postu: Tuesday, August 26, 2008 21:24
Niedawno przeczytałam "Cierpkość wiśni" Izabeli Sowy. Po przeczytaniu kilku kartek nie za bardzo przypadła mi do gustu, ale teraz muszę stwierdzić, że książka jest warta tego by ją przetrawić;]

Teraz zabieram się do "[email protected]ści w sieci".
How do you feel when there's no sun?
How do you feel when rain clouds come?
They'll pull you down again
How will you feel when there's no one?
Am I just like you?

Feeling a moment...

goodafternoon Postów: 74
Konto od: 17.06.2008
Miasto: okolice Krk
Permalink Autor: juxine, data postu: Saturday, August 30, 2008 14:20
Chwilowo nic nie czytam ale pamiętam że moją ostatnią lekturą był "Pamiętnik Cathy"
juxine Postów: 38
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: , data postu: Saturday, August 30, 2008 17:22
Całą serię "Twillight" (zmierzch) Stephanie Meyer ;)
Książka jest naprawdę godna polecenia, tak jak następne tomy ;)

Całe piękno świata tkwi w naszym sercu.
Konto od:
Miasto: Białystok
Permalink Autor: mairelle, data postu: Saturday, August 30, 2008 22:03
"Każdy przyniósł co miał najlepszego" Mieczysława Abramowicza. O losie Żydów w XX w.

Potem zamierzam drugi raz przeczytać "Hannemana" Stefana Chwina. Po prostu arcydzieło.

A w ramach relaksu "Lucas" Kevina Brooksa.
mairelle Postów: 3
Konto od: 25.08.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: irminka, data postu: Sunday, August 31, 2008 18:26
Martha Cooley - "Archiwista"
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: xxchinskaxlalkaxx, data postu: Monday, September 1, 2008 12:13
Ja obecnie czytam
"jedenaście minut" Paulo Coelho polecam
i jestem po przeczytaniu 2 z 4 książek z cyklu o Wrocławiu autorstwa Marka Krajewskiego :
"Śmierć w Breslau" i " Koniec świata w Breslau"
szczególnie polecam dwie ostatnie pozycje dla wielbicieli kryminałów
xxchinskaxlalkaxx Postów: 3
Konto od: 30.08.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: lasombra, data postu: Monday, September 1, 2008 21:00
"Królowa potępionych" Anne Rice.
Ciekawa książka, nawet bardzo ...
Anne Rice wyjawia najgłębsze tajemnice przodków wampirów.
Jeżeli ktoś się tym interesuje, na pewno go zaciekawi.
Moralności zero w ustach krew.
Świat jest na krawędzi, a więc bawmy się!
lasombra Postów: 24
Konto od: 25.06.2008
Miasto: Iława
Permalink Autor: propofol, data postu: Wednesday, September 3, 2008 20:46
Hmmmm..... a ja obecnie czytam to co mnie interesuje ale czytam to z musu, mały paradoks!! nie chcę czytam w tym momencie o tym ale muszę, chciałbym poczxytac o tym kidyś indziej. Teraz chciałbym podczytać jakąs fajną i ciekawą książkę. Zabawną ze szczęśliwym zakończeniem, i żeby nie była nudna. Bo ta która obecnie czytam jest owszem i intresująca i zaskakująca niejednokrotnie ale nie kończxy się szczęśliwie.......a jest to

Anestezjologia i intensywna terapia autorstwa pana Larsena, Indeks leków medycyny praktycznej, i jeszce jedna ksiązke do anestezjologii i int. terapii. Ciekawe to wszystko, ale jak długo??? i dlaczego do końca życia :P
propofol Postów: 1
Konto od: 2.09.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: dewajtisxl, data postu: Wednesday, September 3, 2008 21:16
Zaraz pod koniec sesji poszłam do księgarni kupić sobie w nagrodę jakąś książkę, a ponieważ już wcześniej ją wypatrzyłam (tylko nie mogłam znaleźć powodu, dla którego miałabym się tak rozpieszczać), więc weszłam, zabrałam z półki, kupiłam i przeszczęśliwa wróciłam do domu (jakieś 70 km od księgarni), usiadłam na łonie natury i zaczęłam czytać. Początek czytałam w internecie, więc częściowo obeznana z fabułą otwieram książkę... a na początku nie ma 20 stron... Książkę jednak pochłonęłam w jeden wieczór i pojechałam następnego dnia wymienić. Nie było już tego samego tytułu, więc wzięłam inną - tej samej autorki... I tą też pochłonełam w jeden wieczór... Obie okazały się niesamowite. Trudne, miejscami wstrząsające, ale wprost rewelacyjne i dające do myślenia - zwłaszcza ta która aktualnie stoi u mnie na półce.

To przydługie i trzymające w napięciu (jak "Moda na sukces") wprowadzenie w efekcie prowadzi do ujawnienia głównych bohaterów, a mianowicie dwóch fantastycznych powieści Doroty Terakowskiej - "Ono" i "Poczwarka". Powieści są o odrzuceniu i miłości a "między odrzuceniem a miłością kryje się niejedna tajemnica"... Zachęcam do przeczytania.

dewajtisxl Postów: 4
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: anelika, data postu: Thursday, September 4, 2008 16:52
Arkady Fiedler - Dywizjon 303 - bardzo wciągająca lektura :)
anelika Postów: 187
Konto od: 19.06.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: oscarito, data postu: Friday, September 5, 2008 00:49
Cytat dewajtisxl

Zaraz pod koniec sesji poszłam do księgarni kupić sobie w nagrodę jakąś książkę, a ponieważ już wcześniej ją wypatrzyłam (tylko nie mogłam znaleźć powodu, dla którego miałabym się tak rozpieszczać), więc weszłam, zabrałam z półki, kupiłam i przeszczęśliwa wróciłam do domu (jakieś 70 km od księgarni), usiadłam na łonie natury i zaczęłam czytać. Początek czytałam w internecie, więc częściowo obeznana z fabułą otwieram książkę... a na początku nie ma 20 stron... Książkę jednak pochłonęłam w jeden wieczór i pojechałam następnego dnia wymienić. Nie było już tego samego tytułu, więc wzięłam inną - tej samej autorki... I tą też pochłonełam w jeden wieczór... Obie okazały się niesamowite. Trudne, miejscami wstrząsające, ale wprost rewelacyjne i dające do myślenia - zwłaszcza ta która aktualnie stoi u mnie na półce.

To przydługie i trzymające w napięciu (jak "Moda na sukces") wprowadzenie w efekcie prowadzi do ujawnienia głównych bohaterów, a mianowicie dwóch fantastycznych powieści Doroty Terakowskiej - "Ono" i "Poczwarka". Powieści są o odrzuceniu i miłości a "między odrzuceniem a miłością kryje się niejedna tajemnica"... Zachęcam do przeczytania.

Czytalem obie ksiązki i musze ci przyznac racje - świetne.....szczególnie POCZWARKA. śiwat widziany oczyma dziecka dotknietego chorobą.....polecam równiez!
oscarito Postów: 1
Konto od: 3.09.2008
Miasto:
Permalink Autor: aredna, data postu: Friday, September 5, 2008 21:43
no wiec tak,
Potop
Dziady
Zwierzenia Młodego Wertera
W cieniu świec
Zombie suriwal
Trupojad
Duch Zagłady