Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Ja coś do Niego czuje! - Forum Photoblog.pl

Ja coś do Niego czuje!

Permalink Autor: kajka9, data postu: Monday, October 18, 2010 15:09
No więc...
Jest taki chłopak. Jestem w nim zakochana i widzi to każdy z naszch znajomych tylko nie On. Pokłuciłam się z Nim ostatnio o coś czego nie zrobiłam. Przepraszałam go i tłumaczyłam mu, że to nie ja zrobiłam... Zależy mi na Nim, a teraz nie odzywamy się do siebie. Ja nie potrafie powiedzieć mu w prost, że coś jest, bo boje się, że mnie wyśmieje. Niby taki nie jest, ale niektóre osoby pokazały mi, że tak może się stać...
Co mam zrobić? :(
kajka9 Postów: 0
Konto od: 23.09.2008
Miasto: Wa-wa
Permalink Autor: lifad, data postu: Thursday, October 21, 2010 19:26
Idź się lepiej poucz ;D
lifad Postów: 1
Konto od: 25.09.2010
Miasto: Długosiodło
Permalink Autor: ptro, data postu: Sunday, October 24, 2010 12:25
dokładnie słupki odrobić, a potem polecam list do bravo
Zapraszam na:
http://ptro.pl

Fanpage
PtroFoto
ptro Postów: 52
Konto od: 21.04.2009
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: niepytajpoprostu44, data postu: Sunday, October 24, 2010 15:48
mam problem i chciała bym was zapytać się o zdanie. Zerwałam dziś z chłopakiem, oszukał mnie kolejny raz mianowicie pojechał sam na dyskoteke.
oszustwo 1. mieliśmy razem jechać na dyske ale mówił, że musi jechać po rodziców z wesela no ok, potem rano pisze mi, że był na dyskotece, zerwałam z nim, potem się pogodziliśmy.
miał do mnie przyjechać w sobotę  to napisał, ze musimy od siebie odpocząć ok. pojechał na dyske.
oszustwo 2. koleżanka mi napisała, ze był na dysce znowu!.
oszustwo 3. mówił, że przyjedzie na dyske niezależnie gdzie będzie przyjedzie do mnie, na dysce napisałam i co przyjedziesz? a on jak ja jestem tu i tu - na innej dysce, zerwałam z nim a potem błagał, żebym do niego wróciła byłam głupia i wróciłam do niego, obiecał, że więcej mnie nie oszuka.
oszustwo 4. był wczoraj u mnie i około godziny 20 odjechał bo mówił, że musi jechać po siostrę rano okazało sie, że był na dysce i to jeszcze nic sobie z tego nie robił napisał i co to takiego? zerwałam z nim powiedziałam, żeby usunął mój numer nie przejął się tym za bardzo i do tej pory się nie odzywa a ja nadal go Kocham ale nie mogę być z nim skoro tak mnie oszukuje co o tym sądzicie? Co zrobiły byście w mojej sytuacji? dodam, ze byliśmy razem 10 miesięcy
niepytajpoprostu44 Postów: 8
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: mistifina, data postu: Monday, January 31, 2011 16:36
więc tak koleś ma naprawdę tupet że jest aż takim oszustem odpocząć co to w ogóle ma być słuchaj dobrze że z nim zerwałaś na kłamstwie nie ma co budować swojego związku jeśli mu nie zależy to tego nie zmienisz to jasne że go kochasz może i byliście długo ze sobą ale sama dobrze wież że taki związek nie ma sensu teraz może i cierpisz ale pewnego dnia spotkasz kogoś kto naprawdę na to zasługuje a on jeszcze będzie żałował
więc głowa do góry i nie daj mu poznać że ci szkoda nie jest tego wart
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa