Szukam FOTOGRAFA

Permalink Autor: gwiazdor, data postu: Sunday, November 14, 2010 19:02
No LUDZIE.. zbliża sie ZIMA mogą być bardzo ładne zdjecia.. Jest ktoś chętny ?
gwiazdor Postów: 22
Konto od: 10.12.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: dariamochalska, data postu: Monday, November 22, 2010 14:54
Cytat drevnikocur
No to ja też coś w końcu napiszę;P
Jestem fotografem, amatorem rzecz jasna, rozwijam tą pasję, jak tylko mogę. Jednak ostatnio stwierdziłam, że mam więcej zdjęć obcych ludzi, niż moich własnych:D Tak sobie więc pomyślalam, że sama chciałabym mieć jakąś sesję plenerową na toruńskiej starówce, mam nawet pomysły. Chciałabym, aby zdjęcia były mroczne i zarazem podkreslające kobiecość. Mogłabym wziąć własne aparaty. Niestety jak wiadomo student nie śpi na pieniądzach, więc zależałoby mi sesji darmowej;nie mam nic przeciwko jeśli fotograf później wykorzysta zdjęcia do swojego portfolio itd. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to byłoby miło:)
ja też jestem amatorką, ale jeśli chcesz to mogę Ci zrobić sesję :)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH :) Facebook
dariamochalska Postów: 217
Konto od: 21.06.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: lula69, data postu: Monday, November 22, 2010 16:05
Cytat drevnikocur

No to ja też coś w końcu napiszę;P

Jestem fotografem, amatorem rzecz jasna, rozwijam tą pasję, jak tylko mogę. Jednak ostatnio stwierdziłam, że mam więcej zdjęć obcych ludzi, niż moich własnych:D Tak sobie więc pomyślalam, że sama chciałabym mieć jakąś sesję plenerową na toruńskiej starówce, mam nawet pomysły. Chciałabym, aby zdjęcia były mroczne i zarazem podkreslające kobiecość. Mogłabym wziąć własne aparaty. Niestety jak wiadomo student nie śpi na pieniądzach, więc zależałoby mi sesji darmowej;nie mam nic przeciwko jeśli fotograf później wykorzysta zdjęcia do swojego portfolio itd. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to byłoby miło:)

gdyby było bliżej to chętnie bym zrobiła, ale niestety... dla mnie byłby to za duży wydatek :P
lula69 Postów: 85
Konto od: 12.01.2007
Miasto: Szubin
Permalink Autor: drevnikocur, data postu: Tuesday, November 23, 2010 17:29
Cytat dariamochalska
ja też jestem amatorką, ale jeśli chcesz to mogę Ci zrobić sesję :)

Hello!:)
Naprawdę? Byłoby extra! Widzę, że masz ciekawe ujęcia w swojej galerii. Na sesję mogę wziąć również swoje aparaty, mam m.in. analoga firmy Pentax. Możemy się nawet tak umówić, że ja zrobię Tobie fotki, a Ty mi, taka zamiana:) Tylko widzę, że jesteś spod Torunia, czy to nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu? Pozdrawiam
drevnikocur Postów: 11
Konto od: 19.04.2010
Miasto: Toruń
Permalink Autor: flameoffreedom, data postu: Wednesday, November 24, 2010 18:44
myślę że ja również byłabym chętna Drevnikocurze. Myślę jednak że jak mają być to zdjęcia w takim stylu to warto poczekac na snieg.

PS. Jakbyś była jakoś zainteresowana to może postaraj się napisać bezpośrednio u mnie na photoblogu, bo możliwe że tutaj za szybko wiadomości nie odczytam.
flameoffreedom Postów: 136
Konto od: 23.05.2008
Miasto: Bukowina Sycowska
Permalink Autor: wisienkowaprzyjemnosc, data postu: Wednesday, December 1, 2010 21:26
Jak już pisałam . Chętnie i nie za żadną kasę ; )

Ludzie  to , że  umiecie robic zdięcia nie znaczy , że macie go teraz z kasy obdzierać  .... ; /

PzDr.  ; *
wisienkowaprzyjemnosc Postów: 1
Konto od: 17.01.2010
Miasto: Toruń
Permalink Autor: monika609, data postu: Thursday, December 2, 2010 16:01
Ja tam robię za forsę i mi dobrze z tym :D Za coś trzeba żyć, a i dużo ciężkiej pracy w to wkładam.
monika609 Postów: 8
Konto od: 9.05.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: lula69, data postu: Thursday, December 2, 2010 16:06
Cytat monika609
Ja tam robię za forsę i mi dobrze z tym :D Za coś trzeba żyć, a i dużo ciężkiej pracy w to wkładam.

zgadzam się w 100%. to fotograf eksploatuje swój sprzęt, w który włożył kasę, traci prąd i jeszcze godziny na obróbce. no chyba, że ktoś chce gówniane zdjęcia :d. za coś trzeba się też rozwijać.
lula69 Postów: 85
Konto od: 12.01.2007
Miasto: Szubin
Permalink Autor: novika999, data postu: Saturday, December 4, 2010 09:48
Co do zdjec- są osoby, ktore robia to z przyjemnoscia- za darmo. Ale spójrzmy prawdzie w oczy- jaki dobry fotograf ZROBI TO za darmo jakiemus niefotogenicznemu nastolatkowi? Ja przepraszam- u mnie zdarza się, że biorę kase za zdjecia, ale jezeli osoba mi sie wizualnie podoba i wiem, ze cos z niej wykrzesam (pomimo, ze to jakis żółtodziub)- nie biorę.
nic
novika999 Postów: 43
Konto od: 30.10.2005
Miasto: Tuchola
Permalink Autor: inkainka, data postu: Saturday, December 4, 2010 09:54
A co potrzebujesz?
Mogę się pobawić :)
inkainka Postów: 42
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: gwiazdor, data postu: Saturday, December 4, 2010 10:28
Cytat inkainka

A co potrzebujesz?

Mogę się pobawić :)

Hmm TERAZ to raczej jakies macro ze sniegiem itp...   wczesniej jak pisałem to wolał bym jak jezdze na bmx... ale ze zima jest to trzeba to ez wykorzystać i porobic jakieś ładne zdj...    
Permalink Autor: novika999, data postu: Saturday, December 4, 2010 10:28
po co Ci jakies "macro ze sniegiem"?
nic
novika999 Postów: 43
Konto od: 30.10.2005
Miasto: Tuchola
Permalink Autor: gwiazdor, data postu: Saturday, December 4, 2010 10:30
Cytat novika999

po co Ci jakies "macro ze sniegiem"?

Hmm a masz jakis inny pomysł na taka pogode i wgl.. ja zarabrdzo niemam..  :)  
Permalink Autor: gwiazdor, data postu: Saturday, December 4, 2010 10:35
Chce teraz chciał bym...  Jakiekolwiek zdj.. ponieważ mam mało juz i wgl..  nie mowie zeby one juz były DOBRE o znow bedzie afera "ze za ddore zdj musisz zapłacic" tak wiem ale nie kazdy chce $$ !..  
Permalink Autor: inkainka, data postu: Saturday, December 4, 2010 11:13
macro to raczej bez Twojego udziału :P
Nie no... Włocławek mówisz?
Jak mi zwrócisz dychę za dojazd to możemy się umówić nawet w przyszłą sobotę :) :P (serio mówię)
inkainka Postów: 42
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: gwiazdor, data postu: Saturday, December 4, 2010 11:19
Cytat inkainka

macro to raczej bez Twojego udziału :P

Nie no... Włocławek mówisz?

Jak mi zwrócisz dychę za dojazd to możemy się umówić nawet w przyszłą sobotę :) :P (serio mówię)

OK to bedziemy w kontakcie :) odezwe sie napewno zeby sie spotkac.. Nom a jakiś pomysł znajdziesz jeszcze ale cóś ? :)