Komentarze!

Permalink Autor: headstands, data postu: Monday, August 23, 2010 18:41
Cytat sdms
Moja droga po 2-3 latach człowiek ma prawo wymagać, żeby konkretny problem w końcu został rozwiązany.

nazwij ten problem.
bo ja tu jestem od roku i problem z komentarzami wystąpił u mnie po raz pierwszy. ;]
headstands Postów: 78
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Polska
Permalink Autor: waytoheaven, data postu: Monday, August 23, 2010 18:45
Muszą coś z tym  zrobić nawet nie można napisać komentarza do postu, bo wyskakuje błąd.A po za tym od pewnego czasu są utrudnienia w korzystaniu fbl np: nie można wstawić notki, albo wejść na swój fbl, albo właśnie wcześniej wspomniany zanik wszystkich komentarzy . Zaczyna to sie robić denerwujace !
waytoheaven Postów: 0
Konto od: 18.07.2010
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: bodziohelikopter, data postu: Monday, August 23, 2010 18:50
Cytat waytoheaven
Muszą coś z tym  zrobić nawet nie można napisać komentarza do postu, bo wyskakuje błąd.A po za tym od pewnego czasu są utrudnienia w korzystaniu fbl np: nie można wstawić notki, albo wejść na swój fbl, albo właśnie wcześniej wspomniany zanik wszystkich komentarzy . Zaczyna to sie robić denerwujace !

Niemożność wstawienia notki jest winą przeglądarki. Sprawdzone to: Google Chrome, Firefox 3, Mozilla. Przez Operę się nie da wstawić notki.
bodziohelikopter Postów: 4
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Fantasyland
Permalink Autor: mortiss, data postu: Monday, August 23, 2010 21:24
Dlacźego na operźe nie?
Toć to najsźybsźa źaraź po Chrome i najstabilniejsźa, oraź najlepiej źabeźpiecźona prźeglądarka na rynku...
mortiss Postów: 0
Konto od: 3.08.2010
Miasto: Łomża
Permalink Autor: sdms, data postu: Monday, August 23, 2010 21:25
Cytat bodziohelikopter

nazwij ten problem.
bo ja tu jestem od roku i problem z komentarzami wystąpił u mnie po raz pierwszy. ;]

Odkąd pamiętam ludzie tu skarżą się na problemy z komentarzami. Owszem takiej sytuacji jak teraz jeszcze nie było, ale komentarze zawsze stanowiły problem. Często nie działały, był problem z ich dodawaniem, itp. Wielu użytkowników tego doświadczało - polecam przejrzeć archiwum tego działu.

Wiecznie też występują inne problemy, których administracja od lat nie rozwiązuje. Tak patrząc czysto obiektywnie można dojść do przykrego wniosku, że niezbyt im się chce. Bodajże dwukrotnie w czasie mojego pobytu na fbl był przepracowywany skrypt (zmieniany wygląd itp.), przy każdej takiej imprezie zapowiadano usunięcie problemów, a wprowadzenie zmian nie tylko nie usuwało starych, ale wprowadzało nowe.

Zgłaszanie problemów na forum zwykle kończy się wymówką, że forum nie służy do kontaktu z administracją, i sugestią by skorzystać z formularza kontaktowego. Korzystanie z formularza z kolei jest zwykłą loterią. Szanse, że ktokolwiek raczy wysłać choćby automatyczną odpowiedź są mniej niż połowiczne. A jeśli już odpowiedź jest to najczęściej nie na temat lub skonstruowana w taki sposób, żeby dać do zrozumienia użytkownikom, że administracja ma ich gdzieś.

I owszem można tłumaczyć, że serwis jest darmowy, ale można wymienić wiele darmowych serwisów blogowych, gdzie obsługa użytkownika działa znakomicie, a administracja faktycznie stara się pracować na korzyść użytkowników, a nie tylko własnej kieszeni.
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: headstands, data postu: Monday, August 23, 2010 21:46
Cytat sdms
Wielu użytkowników tego doświadczało - polecam przejrzeć archiwum tego działu.

ja wypowiadam się w swoim imieniu, nie wielu użytkowników.
i w moim odczuciu nagonka na administrację jest nadmierna.
co nie zmienia faktu, że jeśli kiedyś zostanę przez nich potraktowana, jak to tu opisujesz, być może dołączę do grona ich zagorzałych przeciwników. ;)
headstands Postów: 78
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Polska
Permalink Autor: roseanna, data postu: Monday, August 23, 2010 22:37

Wyjaśnień słów kilka...

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, ostatnio pojawiło się kilka nowych funkcji na Photoblog.pl, między innymi Czat oraz możliwość prowadzenia rozmów w komentarzach.

Niestety, przerosła nas popularność nowych funkcji, nie byliśmy przygotowani na takie obciążenie serwerów i łącz. Nowe funkcje, choć wydają się proste, wymagają ogromnej mocy obliczeniowej wielu bardzo wydajnych maszyn
znajdujących się aktualnie w jednej z największych polskich serwerowni w centrum Warszawy.

Mając na uwadze Waszą satysfakcję i rozwój portalu zdecydowaliśmy się na inwestycję w postaci zakupu nowego sprzętu. Robimy co w naszej mocy, żeby,został zainstalowany i zaczął działać najpóźniej do 29.08.2010 (niedziela). Nasi administratorzy w tym czasie nie zmrużą oka, dopóki wszystko nie wróci do normy, więc trzymamy za nich kciuki;)

Do momentu uruchomienia nowego sprzętu, odpowiedzi do komentarzy pozostaną wyłączone. Mogą również wystąpić problemy z wyświetlaniem komentarzy.

Jesteście z nami od 2004 roku, dziękujemy za cierpliwość:)

Zespół Photoblog.pl

to wszystko na tyle
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: waytoheaven, data postu: Monday, August 23, 2010 22:37
Nie używam Opery . Właśnie używam Google Chrome i też są takie problemy i napewno nie przez przeglądarke. Teraz np tez nie można dodać zadnego komentarza;/
waytoheaven Postów: 0
Konto od: 18.07.2010
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: roseanna, data postu: Monday, August 23, 2010 22:41
Cytat waytoheaven
Nie używam Opery . Właśnie używam Google Chrome i też są takie problemy i napewno nie przez przeglądarke. Teraz np tez nie można dodać zadnego komentarza;/

ludzie proszę Was, to nie ma znaczenia w tej chwili że nie możesz dodać żadnego komentarza - bo ja też nie
spójrz na mój post wyżej :)
Permalink Autor: szymen91, data postu: Tuesday, August 24, 2010 00:14
Hmmm te problemy pojawiły się wtedy kiedy z fbl zaczął się robić facebook. Po cholerę komukolwiek tutaj chat, wystarczy wymienić się numerami gg na privie, już nie raz tak robiłem i nawet teraz kiedy czat jest to z niego nie korzystam. Fotoblog nie potrzebuje już niczego nowego. Taki jest dobry. Bez zbędnych dupereli. Czy nikt z Waszego teamu nie przewidział, że nowe dodatki strasznie obciążą serwer? Wiem, że teraz już jest za późno żeby cokolwiek zmienić ale zastanówcie się nad zaprzestaniem dodawania zbędnych dodatków, a zamiast nich naprawienia starych, dobrych funkcji. Brak komentarzy naprawdę irytuję, szczególnie kiedy widzi się ich ilosć do poszczególnych zdjęć, a nie można przeczytac ani zaakceptować.Nie lubię takiego czegoś. I tak, będę wymagał skoro płacę. Nie obchodzi mnie to, że ktoś nie płaci ale skoro ja zapłaciłem i przeznaczyłem moje pieniądze na ten serwis to powinienem zostać wysłuchany. Z tego co jednak widzę to nie pozostaje mi nic jak czekać z założonymi rękami. W tym momencie fbl zamienił się w dodawanie grafik, zdjęć na grafice w google, po prostu się to widzi i nawet jak kusi skomentować to się nei da. Żenada.
szymen91 Postów: 1
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: dulia, data postu: Tuesday, August 24, 2010 10:00
dokładnie ^
i can't tell you what it really is i can only tell you what it feels like
dulia Postów: 5
Konto od: 17.07.2009
Miasto: Kościan
Permalink Autor: bodziohelikopter, data postu: Tuesday, August 24, 2010 10:27
Cytat szymen91
Hmmm te problemy pojawiły się wtedy kiedy z fbl zaczął się robić facebook. Po cholerę komukolwiek tutaj chat, wystarczy wymienić się numerami gg na privie, już nie raz tak robiłem i nawet teraz kiedy czat jest to z niego nie korzystam. Fotoblog nie potrzebuje już niczego nowego. Taki jest dobry. Bez zbędnych dupereli. Czy nikt z Waszego teamu nie przewidział, że nowe dodatki strasznie obciążą serwer? Wiem, że teraz już jest za późno żeby cokolwiek zmienić ale zastanówcie się nad zaprzestaniem dodawania zbędnych dodatków, a zamiast nich naprawienia starych, dobrych funkcji. Brak komentarzy naprawdę irytuję, szczególnie kiedy widzi się ich ilosć do poszczególnych zdjęć, a nie można przeczytac ani zaakceptować.Nie lubię takiego czegoś. I tak, będę wymagał skoro płacę. Nie obchodzi mnie to, że ktoś nie płaci ale skoro ja zapłaciłem i przeznaczyłem moje pieniądze na ten serwis to powinienem zostać wysłuchany. Z tego co jednak widzę to nie pozostaje mi nic jak czekać z założonymi rękami. W tym momencie fbl zamienił się w dodawanie grafik, zdjęć na grafice w google, po prostu się to widzi i nawet jak kusi skomentować to się nei da. Żenada.

Również popieram. Po cholerę nam chat . ? W końcu swój numer GG można wpisać do profilu. Jeśli chcemy z kimś popisać to mamy GG.

Cytat mortiss
Dlacźego na operźe nie? Toć to najsźybsźa źaraź po Chrome i najstabilniejsźa, oraź najlepiej źabeźpiecźona prźeglądarka na rynku...

Ja korzystam z Opery, ale zdjęcia muszę wrzucać przez Firefox'a. Z tego co wiem, to Opera nie obsługuje niektórych elementów (x)HTML'a, CSS'a i PHP.
bodziohelikopter Postów: 4
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Fantasyland
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 24, 2010 11:13
ej co jest z tymi komentarzami ?? że "chwilowo nie mozna wyświetlić komentarzy " ?? sory bardzo ale już jest z tym problem od 2 dni ! admini i moderatorzy zróbcie z tym coś !! prosze ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: dps91, data postu: Tuesday, August 24, 2010 11:16
No i akurat teraz jak potrzebuje tych komentarzy jak nigdy indziej ;///

rzadko korzystam z fbl już a jak potrzebuje to coś się chrzani ..
nie fajnie..

poza tym nie rozumiem po co te funkcje czatu ... chceice z photobloga zrobić mini facebooka .. bez sensu
dps91 Postów: 0
Konto od: 21.09.2006
Miasto: Bobrek
Permalink Autor: roseanna, data postu: Tuesday, August 24, 2010 12:52
Cytat bodziohelikopter

Również popieram. Po cholerę nam chat . ? W końcu swój numer GG można wpisać do profilu. Jeśli chcemy z kimś popisać to mamy GG.

to wyłącz i po problemie - ja tak zrobiłam ;)

Cytat girlsoul
ej co jest z tymi komentarzami ?? że "chwilowo nie mozna wyświetlić komentarzy " ?? sory bardzo ale już jest z tym problem od 2 dni ! admini i moderatorzy zróbcie z tym coś !! prosze ;)

nie załamujcie mnie  a wystarczy tylko spojrzeć kilak postów wyżej
Permalink Autor: elzbietakocieda, data postu: Tuesday, August 24, 2010 13:13
No tak nie dość, że ludzie wydają kasę na pakiety pro, żeby potem pluć sobie w twarz, to jeszcze nie potrafi się administracja grzecznie i z szacunkiem odnieść do użytkownika, tylko z jakąś ironią i pogardą? co to ma być !?
elzbietakocieda Postów: 6
Konto od: 15.06.2008
Miasto: Go fuck yourself