Komentarze!

Permalink Autor: hiphopowyduet, data postu: Sunday, August 22, 2010 12:33
Weszłam dzisiaj na photoblog i okazało sie ze wogóle nie ma żadnych komentarzy przy wpisach. jak to mozliwe skoro wczoraj wszystko było ok??
hiphopowyduet Postów: 0
Konto od: 14.02.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: redoks, data postu: Sunday, August 22, 2010 12:39
Nie jesteś sama, mi tak samo się stało.
redoks Postów: 19
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: hiphopowyduet, data postu: Sunday, August 22, 2010 12:40
Teraz zauważyłam że u moich znajomych tez tak jest :(
hiphopowyduet Postów: 0
Konto od: 14.02.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: redoks, data postu: Sunday, August 22, 2010 12:48
Znalazłem rozwiązanie tej zagadki ;]

Cytat kompaktowa

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, ostatnio pojawiło się kilka nowych funkcji na Photoblog.pl, między innymi Czat oraz możliwość prowadzenia rozmów w komentarzach.

Niestety, przerosła nas popularność nowych funkcji, nie byliśmy przygotowani na takie obciążenie serwerów i łącz. Nowe funkcje, choć wydają się proste, wymagają ogromnej mocy obliczeniowej wielu bardzo wydajnych maszyn znajdujących się aktualnie w jednej z największych polskich serwerowni w centrum Warszawy.

Mając na uwadze Waszą satysfakcję i rozwój portalu zdecydowaliśmy się na inwestycję w postaci zakupu nowego sprzętu. Robimy co w naszej mocy, żeby został zainstalowany i zaczął działać najpóźniej do 29.08.2010 (niedziela). Nasi administratorzy w tym czasie nie zmrużą oka, dopóki wszystko nie wróci do normy, więc trzymamy za nich kciuki;)

Do momentu uruchomienia nowego sprzętu, odpowiedzi do komentarzy pozostaną wyłączone. Mogą również wystąpić problemy z wyświetlaniem komentarzy.
redoks Postów: 19
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: sdms, data postu: Sunday, August 22, 2010 13:08
Cytat kompaktowa
Mając na uwadze Waszą satysfakcję i rozwój portalu zdecydowaliśmy się na inwestycję w postaci zakupu nowego sprzętu. Robimy co w naszej mocy, żeby został zainstalowany i zaczął działać najpóźniej do 29.08.2010 (niedziela). Nasi administratorzy w tym czasie nie zmrużą oka, dopóki wszystko nie wróci do normy, więc trzymamy za nich kciuki;)

obiecanki cacanki ;)

Fajnie, PB w końcu zacznie wydawać pieniądze dla dobra użytkowników, a nie własnej kieszeni ;]
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: headstands, data postu: Sunday, August 22, 2010 14:39
Cytat sdms
Fajnie, PB w końcu zacznie wydawać pieniądze dla dobra użytkowników, a nie własnej kieszeni ;]

ja nie rozumiem, czego wy oczekujecie. portal jest darmowy, na przyzwoitym poziomie bez płacenia za pro, a wy ciągle narzekacie! oczekujecie, że admini będą dla was pracować, nie zarabiając na tym? oni nie są Jezusami Chrystusami, a to jest ich praca! za swój wysiłek i trud, każdy człowiek ma prawo do godziwej zapłaty.
a jak się coś komuś nie podoba, to są inne portale. nikt was tu nie trzyma. ;]
headstands Postów: 78
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Polska
Permalink Autor: gimmeyourcigarette, data postu: Sunday, August 22, 2010 14:48
Cytat headstands
portal jest darmowy, na przyzwoitym poziomie bez płacenia za pro, a wy ciągle narzekacie! oczekujecie, że admini będą dla was pracować, nie zarabiając na tym? oni nie są Jezusami Chrystusami, a to jest ich praca! za swój wysiłek i trud, każdy człowiek ma prawo do godziwej zapłaty.

Bzdura. Administratorzy zarabiają równie duże, a może nawet i większe pieniądze na użytkownikach bez pro. Chodzi oczywiście o wyświetlanie reklam.
gimmeyourcigarette Postów: 0
Konto od: 5.03.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: headstands, data postu: Sunday, August 22, 2010 15:08
Cytat gimmeyourcigarette
Bzdura. Administratorzy zarabiają równie duże, a może nawet i większe pieniądze na użytkownikach bez pro. Chodzi oczywiście o wyświetlanie reklam.

nie chodzi mi o to, ile oni zarabiają i na kim więcej, tylko o to, że ten portal dla przeciętnego użytkownika  jest darmowy, nie ma więc żadnego "płacę i wymagam". chyba za to, że za darmo mamy jakieś miejsce w sieci, gdzie za jednym zamachem możemy podzielić się swoimi zdjęciami i swoimi przemyśleniami, możemy im się odwdzięczyć odrobiną cierpliwości?
headstands Postów: 78
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Polska
Permalink Autor: sesso, data postu: Sunday, August 22, 2010 16:57
No trzeba się przemęczyć:)
Również miałam mnóstwo komentarzy pod zdjęciami,a jedyne co z tego zostało to 3 komentarze z dzisiaj pod ostatnim wpisem:)
Miejmy nadzieję,że szybko wszystko wróci do normy,bo dla niektórych osób komentarze są dość ważne:)
sesso Postów: 0
Konto od: 22.12.2009
Miasto: Żagań
Permalink Autor: warmzombie, data postu: Sunday, August 22, 2010 18:19
Niech pracują i niech udoskonalają serwis. Nie ważne, czy są tu użytkownicy, którzy wykupują pro czy nie. Przynajmniej wiadomo, co się dzieje z komentarzami.
Nie ma c się napinać (: Pozdrawiam (:
warmzombie Postów: 1
Konto od: 26.09.2007
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: joogurcik, data postu: Sunday, August 22, 2010 18:41
jak zoabczyłam ze nie mam komentarzy do żadego zdjęcia to niexle się wkurzyłam.
Myślałam, że ktos w nocy wszystko usunął.
Ale przyznajcie komu by sie chchiało.
Mam nadzieje,że wszystko wróci do normy ;)
joogurcik Postów: 0
Konto od: 6.12.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: sdms, data postu: Monday, August 23, 2010 12:35
Cytat headstands
ja nie rozumiem, czego wy oczekujecie. portal jest darmowy, na przyzwoitym poziomie bez płacenia za pro, a wy ciągle narzekacie! oczekujecie, że admini będą dla was pracować, nie zarabiając na tym? oni nie są Jezusami Chrystusami, a to jest ich praca! za swój wysiłek i trud, każdy człowiek ma prawo do godziwej zapłaty.

Moja droga po 2-3 latach człowiek ma prawo wymagać, żeby konkretny problem w końcu został rozwiązany. Niestety na tym portaliku użytkowników zawsze miano głęboko (co pokazuje kontakt z tzw. działem obsługi użytkownika), a problemy jak były tak są, a tylko dochodzą nowe.

Piszesz o cierpliwości i owszem jest wskazana. Ale każda cierpliwość ma swoje granice.
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: pinkmonique, data postu: Monday, August 23, 2010 15:57
Photoblog zaczyna robić się dość wkurzający. Nie można komentować wpisów znajomych, wyskakuje jakiś błąd. Nie wspomnę już o tym jak bardzo mnie irytuje brak informacji o komentarzach do moderacji. tzn w powiadomieniach jest napisane, że xxxx, xxxxxx i xxxxx dodali x komentarzy do twojego wpisu, a gdy wchodzę na fbloga żeby je zaakceptować to ich po prostu nie ma. O co chodzi? ;
pinkmonique Postów: 0
Konto od: 30.08.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: sproocht, data postu: Monday, August 23, 2010 16:59
Mi również znikły, jednak dziwnym cudem powróciły. No cóż, trwają "ulepszenia" więc co się dziwić ;)
sproocht Postów: 38
Konto od: 4.10.2009
Miasto: Moskwa
Permalink Autor: szymen91, data postu: Monday, August 23, 2010 18:01
Rozumiem, że photoblog coś robił, zmieniał, poprawiał ale żeby po takiej przerwie, łącznie z wyłączeniem serwerów, komentarze dalej nie działały? Coś nie halo.
Płace za pro to wymagam.
szymen91 Postów: 1
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: bodziohelikopter, data postu: Monday, August 23, 2010 18:40
http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/18435
Nie będę kolejny raz pisał tego samego,
przeczytajcie ten temat, a wszystko będzie jasne.
Pozatym rozumiem Was, macie .PRO i wymagacie, ale może zamiast ciągle obrzucać administratorów i moderatorów byście coś zrobili. Może jeśli napiszecie zbiorową skargę, że płacicie za .PRO, serwis nie działa, to może przedłużą Wam .PRO o ten tydzień. Ja użytkownikiem .PRO nie jestem, ale z tego serwisu korzystam od trzech lat z przerwami, założyłem 8 fotoblogów, ale potrafię się powstrzymać.

Pozdrawiam.
bodziohelikopter Postów: 4
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Fantasyland