Skasowały mi się wszystkie komentarze ! Co robić ?

Permalink Autor: kurdemole, data postu: Sunday, August 22, 2010 23:18
Jeju co się dzieje z tym ptb. coraz częściej się psuje .. jak nie usuwa znajomych to komentarze
a ostatnio nawet zdj. nie chce wyświetlać .. pojawia się tylko notka !! ; /
Jeśli te błędy nie zostaną szybko naprawione na pewno użytkownicy PHOTOBLOGA bd. bardzo oburzeni tym faktem i przestaną odwiedzać tą stronę , z najbardziej odwiedzanej strony w Polsce stanie się ona najbardziej problematyczną stroną www w POLSCE !!

+w imieniu wszystkich użytkowników zwracam się z prośbą o jak najszybsze rozwiązanie tych problemów ! z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ;D
kurdemole Postów: 0
Konto od: 16.11.2008
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: donoguralesko, data postu: Monday, August 23, 2010 10:01
Cytat kurdemole
+w imieniu wszystkich użytkowników zwracam się z prośbą o jak najszybsze rozwiązanie tych problemów ! z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ;D

W moim nie musisz, bo wiem że admini napewno teraz robią co w ich mocy by to jak najszybciej naprawić.
Ludzie to tylko komentarze! Płaczecie jakby Wam się cały świat zawalił. "Traktujecie internety zbyt poważnie".
Wole być ostatni niż pozostać na przedzie. Przynajmniej nie muszę się wciąż oglądać za siebie
donoguralesko Postów: 77
Konto od: 6.03.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bodziohelikopter, data postu: Monday, August 23, 2010 10:27
Nie wiem po co się denerwujecie . ?
Zespół Photoblog podłącza nowe serwery do serwisu, dlatego tak jest. Dodam także, że NAPEWNO Zespół wykonał kopie zapasowe serwera, więc odzyskamy komentarze. Wystarczy minimalna znajomość internetu i pojęć z tym związanych, żeby do tego dojść. Do niedzieli ma być WSZYSTKO ok, więc bądźmy dobrej myśli.
Pozdrawiam.
bodziohelikopter Postów: 4
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Fantasyland
Permalink Autor: dulia, data postu: Monday, August 23, 2010 11:29
czyli najprawdopodobniej dopiero w niedziele będzie można z powrotem komentować zdjęcia ?
i can't tell you what it really is i can only tell you what it feels like
dulia Postów: 5
Konto od: 17.07.2009
Miasto: Kościan
Permalink Autor: szymen91, data postu: Monday, August 23, 2010 12:08
Nie zależy mi na komentarzach do poprzednich zdjęć, bardziej na tych których jeszcze nie ma ;d
szymen91 Postów: 1
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: kurdemole, data postu: Monday, August 23, 2010 12:26
no a mi zależy na tych co były i bd ..
Permalink Autor: szymen91, data postu: Monday, August 23, 2010 12:30
lubisz wspominać? trzeba było co fajniejsze, ważniejsze komentarze wrzucać do notatnika i zapisywać, ja tak zacząłem robić odkąd na moim photoblogu zaczęły się jakieś dyskusje. czasami lubie sobię to poczytać, a reszta to przecież śmieci i spam pt, super fotobloshek moge do znajomkuf? Po cholere mam sie podniecać jakimiś komentarzami skoro 3/4 ludzi nie czyta tego co pisze.
Treść dodana do postu 23-08-2010 o godzinie 12:35
strasznie mi się już nudzi, dlatego pisze takie pierdoły ;d srać to. wkurza mnie fakt, że kupiłem tego zasranego pro i tylko gorzej jest
Permalink Autor: bodziohelikopter, data postu: Monday, August 23, 2010 18:34
Najpóźniej w niedzielę będzie wszystko ok.
bodziohelikopter Postów: 4
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Fantasyland
Permalink Autor: edekzniujorku, data postu: Monday, August 23, 2010 20:26
Ja teeeeż nie mam moich komentarzy.
edekzniujorku Postów: 0
Konto od: 19.08.2010
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: tomcizz, data postu: Tuesday, August 24, 2010 11:33
Ja tam nie lamentuje bo mi znikneły komentarze ale że zdjęcia się nie wyświetlają to przesada!

najbardziej mi zalezy na zdjęciach.

Pisałem do moderatorów ale łaskawie nie odpisali. Chociaż "Rozwiążemy to później"  =/

Jak problemu nie rozwiążą to czeka ich katastrofa bo ludzie przepiszą się na inny serwis.

tomcizz Postów: 21
Konto od: 27.01.2008
Miasto: Sędziszów
Permalink Autor: dorotakalicinska, data postu: Tuesday, August 24, 2010 13:17
Cytat tomcizz

Pisałem do moderatorów ale łaskawie nie odpisali. Chociaż "Rozwiążemy to później"  =/

Wyobraź sobie, że takich wiadomości, jak Twoja było setki tysięcy. Wolisz, żeby Ci odpisali, czy zajęli się naprawianiem usterek?
dorotakalicinska Postów: 0
Konto od: 17.04.2008
Miasto: Witków
Permalink Autor: kurdemole, data postu: Tuesday, August 24, 2010 19:59
szymen91 - owszem lubię wspominać .. ale nie miałam czasu kopiować wszystkich komentarzy do notatnika ; dd i jak chcesz to możesz dodać mnie do znajomych ; )

co do problemów nadal nie rozwiązanych - mam już kilka znajomych którzy po tym co się dzieje w tej chwili na ptb przerzucili się na inne strony www gdzie również mogą dodawać zdj. i co najważniejsze je KOMENTOWAĆ i ja tak myślę ze jak to nie zniknie co najmniej za 3 dni sama tak postąpię i moi znajomi również bo to jest przesada .. admini powinni uprzedzić o tym wcześniej !!!!!
Permalink Autor: sheisgenuine, data postu: Tuesday, August 24, 2010 20:24
mnie to wkurza i jak zaraz nie będzie komentarzy, to usuwam photobloga, jak zresztą wszyscy moi znajomi!
SZYBKO TO NAPRAWIAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sheisgenuine Postów: 2
Konto od: 27.03.2009
Miasto: Lębork
Permalink Autor: edziafredzia, data postu: Tuesday, August 24, 2010 20:42
Cytat sheisgenuine
jak zaraz nie będzie komentarzy, to usuwam photobloga, jak zresztą wszyscy moi znajomi!

proszę bardzo, nikt cię tu nie trzyma na siłę :). btw fotobloga nie da się usunąć, można co najwyżej wykasować wszystkie zdjęcia.
Cytat kompaktowa

Wyjaśnień słów kilka...

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, ostatnio pojawiło się kilka nowych funkcji na Photoblog.pl, między innymi Czat oraz możliwość prowadzenia rozmów w komentarzach.

Niestety, przerosła nas popularność nowych funkcji, nie byliśmy przygotowani na takie obciążenie serwerów i łącz. Nowe funkcje, choć wydają się proste, wymagają ogromnej mocy obliczeniowej wielu bardzo wydajnych maszyn znajdujących się aktualnie w jednej z największych polskich serwerowni w centrum Warszawy.
Mając na uwadze Waszą satysfakcję i rozwój portalu zdecydowaliśmy się na inwestycję w postaci zakupu nowego sprzętu. Robimy co w naszej mocy, żeby,został zainstalowany i zaczął działać najpóźniej do 29.08.2010 (niedziela). Nasi administratorzy w tym czasie nie zmrużą oka, dopóki wszystko nie wróci do normy, więc trzymamy za nich kciuki;)

Do momentu uruchomienia nowego sprzętu, odpowiedzi do komentarzy pozostaną wyłączone. Mogą również wystąpić problemy z wyświetlaniem komentarzy.

Jesteście z nami od 2004 roku, dziękujemy za cierpliwość:)

Zespół Photoblog.pl

edziafredzia Postów: 856
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Lubin
Permalink Autor: szymen91, data postu: Wednesday, August 25, 2010 00:10
Cytat edziafredzia
tw fotobloga nie da się usunąć, można co najwyżej wykasować wszystkie zdjęcia.

czytałaś regulamin? punkt 4. podpunkt 2 i 3. "Administrator zapewnia Ci możliwość zamknięcia konta założonego przez Ciebie w Serwisie." oraz "Po zamknięciu Twojego konta Administrator jest uprawniony doumożliwienia innym użytkownikom używania loginu należącego do Ciebie."

uwierz mi, że jak sobie zażyczę to moje konto będzie musiało zostać usunięte. inaczej będziemy rozmawiać w inny sposób, a racja będzie po mojej stronie :)
Treść dodana do postu 25-08-2010 o godzinie 00:13
zresztą czego Wy wymagacie od photobloga skoro moderatorami są piętnastolatki ;]
Permalink Autor: affect, data postu: Wednesday, August 25, 2010 00:56
Cytat szymen91
zresztą czego Wy wymagacie od photobloga skoro moderatorami są piętnastolatki ;]

Nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby nie móc przyjąć do wiadomości, że wiek nie świadczy o rozumie. Jakiś kompleks niższości, czy może pragnienie bycia lepszym od innych? Bardzo Ci współczuję, jeśli jedyne czym możesz się wywyższyć ponad edziefredzie to wiek ;)

coś co na upartego można nazwać portfolio kliknij na mnie
affect Postów: 264
Konto od: 25.09.2009
Miasto: Ateny