Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Rawicz - co o nim sądzicie? - Forum Photoblog.pl

Rawicz - co o nim sądzicie?

Permalink Autor: inthebattlefortomorrow, data postu: Tuesday, February 8, 2011 18:01
Mieszkałam w Rawiczu 16ście lat i kocham to miasto ..
ludzie zależy na kogo trafisz ... nie wszyscy są tacy spoko i fajni jak tu piszecie , ja osobiście mieszkając tam nie miałam żadnych problemów związanych z ludźmi . Mimo tego , że to miasto zawsze bd kochała to na chwile obecną nie wróciłabym tam . Rawicz jest małym miastem .. jak ktoś wcześniej napisał ' bez przyszłości i szansy na wybicie ' .. w rawiczu nie ma nic .. jest bałagan , bieda .. brak pracy .. jak w większej części polski .. tylko szkoda , że nikt z tym nic nie robi .

Ile lat musieliśmy się prosić o skatepark w rawiczu ?
mamy naprawde dużo dobrych w tym chłopaków ..

o wszystko trzeba sie prosić , ana koncu i tak się tego nie dostanie . ; ]] nie umożliwiają rozwijania się .. a potem zdziwieni , że jakieś kradzieże itd ..

jak nie organizują nic czym mogliby zająć młodzież to młodzież z nudów potem ''zajmuje się sama sobą '' .. i są jakieś krzywe akcje .
inthebattlefortomorrow Postów: 1
Konto od: 18.12.2010
Miasto: Perth
Permalink Autor: exoduss, data postu: Friday, May 13, 2011 22:21
byłam 3 razy, fajny deptak, różowy ratusz i obdrapany pkp - to zapadło mi w pamięć. była tez jakas fontanna,. ogolnie spoko okok :):)
exoduss Postów: 1
Konto od: 23.07.2010
Miasto: Konin
Permalink Autor: mruufka, data postu: Tuesday, July 12, 2011 17:22
Noo fajne miasto ;D.
mruufka Postów: 7
Konto od: 23.05.2010
Miasto: Krobia
Permalink Autor: mayyo, data postu: Friday, July 29, 2011 16:26
ee kojarzy mi się z więzieniem :DD
mayyo Postów: 1
Konto od: 29.07.2011
Miasto: poznań
Permalink Autor: darksidephoto, data postu: Thursday, August 4, 2011 15:51
Rawicz jest COOL ... jak się wie co i jak i gdzie :):):)
darksidephoto Postów: 1
Konto od: 22.02.2008
Miasto: Rawicz
Permalink Autor: goodbyelullabyx33, data postu: Thursday, August 11, 2011 23:58
Chyba nawet tam nie byłam :P
goodbyelullabyx33 Postów: 6
Konto od: 25.06.2011
Miasto: Brody
Permalink Autor: sspadajj, data postu: Thursday, August 18, 2011 11:56
Rawicz < 3
sspadajj Postów: 1
Konto od: 9.09.2010
Miasto: Rawicz
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 30, 2011 16:29
HMM...RAWICZ
fajna miejscówka ;p najlepszy to sklep kodak na deptaku ;p
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: xfuzzyx3, data postu: Saturday, September 24, 2011 22:11
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO BLOGA, JEŻELI SPODOBA WAM SIĘ ZASZCZYCONA BĘDĘ JAK ZNAJDĘ SIĘ W WASZYCH ZNAJOMYCH :)))
xfuzzyx3 Postów: 6
Konto od: 3.12.2008
Miasto: Poznań