Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek miłość vs. rodzice .. - Forum Photoblog.pl

miłość vs. rodzice ..

Permalink Autor: sdms, data postu: Monday, June 6, 2011 15:23
Dzieci, bądźcie posłuszne w Panu waszym rodzicom, bo to jest sprawiedliwe. Czcij ojca twego i matkę - jest to pierwsze przykazanie z obietnicą - aby ci było dobrze i abyś był długowieczny na ziemi. A [wy], ojcowie, nie pobudzajcie do gniewu waszych dzieci, lecz wychowujcie je stosując karcenie i napominanie Pańskie!

List do Efezjan 6, 1-4

Cytat tyczus120996
ale jestem co do niego pewna. mialam kilku chlopakow ale z zarnym nie wytrzymalam dluzej niz 3 miesiace ale z nim jest inaczej.! wiele nas laczy i wgl. nie jestem niczego innego pewna jak tego. a rzodzicow nadal pozbyc sie nie moge;(

W życiu człowieka jest tylko jedna rzecz pewna - śmierć. Pewna swojej miłości, swojego faceta itd. możesz być - z całym szacunkiem - dopiero po śmierci.
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: placewithnoname, data postu: Thursday, March 1, 2012 21:05
Jestem z moim chłopakiem od prawie 4 lat, również mieszkamy daleko od siebie. U nas może nie było czegoś takiego, że rodzice nie akceptowali mojego chłopaka, ale nie do końca wierzyli w nasz związek bo byliśmy wtedy jeszcze DZIEĆMI - na początku mieliśmy po 14 i 16 lat do tego jeszcze ta odległość... Teraz jest bardzo dobrze, jesteśmy już pełnoletni oboje (prawie, zostały 4 miesiące xD ) !
Rodzice i rodzeństwo mojego chłopaka bardzo mnie lubią , moi rodzice też bardzo lubią Mateusza i jest wspaniale !!!!!
Treść dodana do postu 04-11-2012 o godzinie 10:26
Jestem z chłopakiem od 3 miesięcy i od samego początku mieliśmy pełną akceptację ze strony rodziców. Jest wspaniale ! ;)
placewithnoname Postów: 0
Konto od: 2.08.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: misia19054, data postu: Monday, June 18, 2012 14:16
Rodzice chcą byśmy nie mieli nikogo poniewarz ciężko jest im zrozumieć że to niejesteś już mała dziewczynką chcą ciebie chronić przed złem postaraj się ich zrozumiec.Nasi rodzice za nas odpowiadają,ale w miłości to jest nasza sprawa z kim jesteśmy i ile jesteśmy.Jeżeli kogoś mocno kochamy to nie powiniśmy patrzeć czy innym osobom się to podoba poniewarz my jako para ze sobą jesteśmy i to nasze życie i sprawy. Jak mówiłam nic miłości nie powinno stanąc na drodze nawet rodzice. A jeżeli chcesz by go polubili porozmawiaj z nimi że go naprawdę kochasz i jesteś przy nim szczęśliwa. Zaproś go by byli twoi rodzice zrób kolację i niech go bardziej poznają.
misia19054 Postów: 3
Konto od: 18.06.2012
Miasto: Skierniewice