Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Ciężkie pytanie sercowe POMOCY - Forum Photoblog.pl

Ciężkie pytanie sercowe POMOCY

Permalink Autor: potter555, data postu: Tuesday, July 27, 2010 23:02
Hejka!.

Mam bardzo nurtujące mnie pytanie: Czy dobrze zrobiłem wyznając mojej najlepszej przyjaciółce miłość??
Nie zrobiłem tego dosłownie, ( dopiero tak jakby po fakcie). Może najpierw przedstawię krótko od czego się zaczęło:
Mianowicie Ja i Moja przyjaciółka poznaliśmy się na turnusie rehabilitacyjnym w sanatorium. W czasie tego pobytu bardzo się zaprzyjaźniliśmy, do tego stopnia, że mówiliśmy sobie niemal o wszystkim, i wiedzieliśmy o sobie wszystko. Ona miała chłopaka, z innego miasta , który później wyjechał. Jest on moim dobrym kumplem. Po powrocie dalej kontynuowaliśmy naszą znajomość, gdyż zarówno ja, jak i Ona jesteśmy z tego samego miasta. Po pewnym czasie spostrzegłem że chłopak ją zaniedbuje i oboje sobie nie ufają. Zacząlem wtedy częściej z nią przebywać, i byłem przy niej i pocieszałem ją gdy tylko mnie potrzebowała. Stwierdziłem z czasem że to jest ta jedyna i że chcę przy niej być. Tydzień póżniej Ona zerwała z nim twierdząc że ich związek był sztuczny i bez sensu. Wtedy ja wyznałem jej poprzez zupełnie szczery tekst że ją kocham. Ona nie mogła tego zrozumieć więc powiedziałem jej to wprost. Niewiem czy dobrze zrobiłem błagam o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
potter555 Postów: 5
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: shirokixyuutsu, data postu: Wednesday, July 28, 2010 22:13
Nie warto ryzykować przyjaźni, bo zawsze może się okazać, że to tylko zauroczenie.
No, chyba, że przyjaciółka zareagowała... 'pozytywnie'?
shirokixyuutsu Postów: 4
Konto od: 7.02.2010
Miasto: Będzin
Permalink Autor: moherowababcia, data postu: Thursday, July 29, 2010 12:07
Skoro świetnie Wam się rozmawia, lubicie razem przebywać, a ona nie odrzucała Twoich przejawów do "czegoś więcej" to w czym problem?
Bardzo dobrze, że jej powiedziałeś. Trudna przyjaźnić się z ukochaną osobą i zastanawiać się "co by było gdybym jej powiedział".
Mogłeś napisać jak zareagowała, jesteśmy ciekawi :) :*
moherowababcia Postów: 1
Konto od: 12.07.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: potter555, data postu: Thursday, July 29, 2010 13:51
Delikatnie mówiąc zatkało ją. Następnego dnia, gdy delikatnie podpytałem ją o odpowiedź wysłała mi sms następującej treści " Rafał..., Ty mnie znasz. Ja żeby muszę coś do niego czuć i wgl.jejku ja nie chcę Cię skrzywdzić, ale ja po prostu do Ciebie nic nie czuję. Ja Cię kocham, ale jak brata. Kolejnego chłopaka krzywdzę :(. Jesteś dla mnie kimś wyjątkowym, nie chcę Cię stracić. Chcę się przyjaźnić.Jesteś trzecią osobą w moim życiu której ufam. Pierwszą jest moja przyjaciółka z lubszy, drugą siostra, trzecią Ty. Może kiedyś coś z tego będzie.. .Ale narazie nic. Ja chcę się z Tobą dalej spotykać bo Cię uwielbiam, ale uczuć nie zmienię i nie zmuszę samej siebie."   CO o tym sądzicie?? Może za szybko się spytałem??. Czy mam sobie odpuścić??
Permalink Autor: todoelmundoatuspies, data postu: Thursday, August 12, 2010 00:07
Trudno wyczuć :) WIdać, że sprawa jest od razu spalona...
Mówiąc wprost dla Ciebie było by lepiej gdybyś sobie odpuścił i zerwał kontakt żeby się to nie pogłębiało...

A tak już zupełnie prywatnie ja przyjął bym przyjaźń :) Jakoś bym sobie z tym poradził, a co ważniejsze Ona nadal miała by przyjaciela :)
todoelmundoatuspies Postów: 2
Konto od: 10.08.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: potter555, data postu: Friday, August 27, 2010 19:57
Tak też zrobiłem
Permalink Autor: chemilka, data postu: Sunday, September 12, 2010 20:19
I traktuje cię teraz jakoś inaczej? Bo zawsze gdy ktoś coś takiego wyznaje jednak ma się do tej osoby sentyment... moze powinieneś jej dać jej czas.
chemilka Postów: 55
Konto od: 24.05.2008
Miasto: Polkowice/Zielona Góra
Permalink Autor: madllenne, data postu: Saturday, November 27, 2010 19:47
hej, ja też mam mały problem.
to od początku.
4 lata temu poznałam chłopaka. nie wyróżniał się niczym od całej reszty. no dobra. sęk w tym, że ja zakochałam się w nim, ale dopiero tak jakby po niecałych dwóch latach znajomości. po pół roku od zakochania napisałam mu wiadomość z wyznaniem. nie od razu odpisał, więc sama zagadałam, co on o tym sądzi.  tak czy siak, powiedział, że jestem za młoda na niego. ale prawda była inna. owszem byłam za młoda, ale po drugie, on jest gejem. w tym rou minie drugi rok kochania się w nim. mimo, że wyznał mi , że jest gejem, nadal go kocham. wiem, że to trudne, proszę o pomoc.

dodam tylko, że okłamał mnie, znaczy nie powiedział całej prawdy o sobie. a jak powiedział to przez przypadek. to nie było zamierzone...

madllenne Postów: 3
Konto od: 25.06.2009
Miasto: Biskupiec
Permalink Autor: kotek19956, data postu: Sunday, November 28, 2010 21:31
Wiesz co uważam , że dobrze zrobiłeś !

Ponieważ nie czekałeś aż znajdzie innego !

A poza tym uważam , że w przyjażni liczą się prawdziwe uczucia i szczerość !

:)
kotek19956 Postów: 0
Konto od: 31.12.2009
Miasto: Sieradz
Permalink Autor: najemnik87, data postu: Tuesday, November 30, 2010 00:42
Stary. Mam podobna przyjaciołke fakt nie wyznałem jej miłosci znamy sie od dawien dawna wiemy o sobie wszystko , poznalismy sie tak że ja podrywałem za szczawia . To że stwierdziła że kocha Cie jak brata - powinienes byc dumny ... faceta zawsze moze zmienic , rodzine trudniej .

Powiem tak po cześci dobrze tak jak pisze przedmówczynia , po czesci mozesz ja stracic albo zacznie Ci nie ufac np. pod katem innego faceta bo stwierdzi ze bedziesz zazdrosny albo jej nie doradzisz bezstronnie . Temat rzeka . tak czy siak trzymam kciuki za Was w jakim kolwiek stanie skupienia ... polecam przyjazn to naprawde sie liczy w tym życiu . Przez kobiete bym wiele głupot zrobił i najprawdopodobniej bym tutaj nie pisał gdyby własnie nie Przyjaciele  . Pozdr .

Madlenne musisz sie z tym pogodzic i juz nie zmusisz nikogo do zmiany orientacji a Twoje cierpienie jest zbyteczne , wiem ze to trudne ale niestety .
najemnik87 Postów: 2
Konto od: 17.11.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: ali1600, data postu: Thursday, December 2, 2010 06:57
Wszystko zależny od stopnia zażyłości.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Thursday, December 9, 2010 23:21
Kolego potter555 wydaje mi się że źle zrobiłeś, powinieneś odczekać jeszcze jakiś czas raczej nawet zachowywać się tak jak do tej pory jako kolega znajomy czy tam przyjaciel, jak ona będzie chciała sama tobie to powie zrobiłeś błąd, zapewne ją zmieszałeś i wystraszyłeś, choć nie wiem, ale nie rób nigdy pierwszy tego zanim ona tego nie powie. Bądź facetem.
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: sylvia20, data postu: Sunday, January 16, 2011 11:26
To zależy jak zareagowała,jak pozytywnie to masz farta a jeśli odwrotnie to myślę ze powinniście  szczerze pogadać i ustalić czy chcecie sie przyjaźnić czy jednak to wyznanie coś zmieniło :) Życzę ci szczecia :)
sylvia20 Postów: 0
Konto od: 8.01.2011
Miasto: Bochnia
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, January 26, 2011 21:23
warto mówić o swoim uczuciu, jesli się jest jego pewnym
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: trytobesupermen, data postu: Friday, January 28, 2011 22:45
Ja nie mam zdania. Z jednej strony dobrze, bo dziewczyna wie, co do niej czujesz i czego się spodziewać, a z drugiej źle, bo czasem nie warto ryzykować, gdy jesteście przyjaciółmi. Teraz nam odpowiedz, jak zareagowała.
trytobesupermen Postów: 1
Konto od: 12.11.2010
Miasto: Bytom
Permalink Autor: mistifina, data postu: Sunday, January 30, 2011 23:33
a mi się wydaję że dobrze o ile jesteś pewien że to właśnie ta bo w życiu trzeba czasem zaryzykować w końcu czego nie robi się z miłości a może faktycznie coś by do ciebie czuła albo poczuje czas pokaże a jeśli faktycznie nie zawsze pozostanie ta przyjaźń jeśli już tyle wytrzymała i jest tak silna to wytrzyma i takie wyznanie a gdybyś to ukrywał to ty byś źle się czuł w tej przyjaźni prędzej czy później nie dałbyś rady tego ciągle ukrywać miłość to potężne uczucie życzę szczęścia
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa