Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Giżycko:)cudowne miasto - Forum Photoblog.pl

Giżycko:)cudowne miasto

Permalink Autor: pozytyvnieszalona, data postu: Wednesday, January 19, 2011 14:58
Giżycko, hm szału nie ma. Miasto jak każde inne niczym się nie wyróżniające. Kina nie ma, porządnej knajpy też nie, jak trzeba coś kupić to wszędzie tylko ubrania, a i tak jak coś fajniejszego chcesz kupić to  tylko allegro albo Kętrzyn lub Olsztyn. Lodowisko miało być wielką atrakcją, ale jak widać prędzej doczekamy się wiosny niż lodowiska. Niby to letnia stolica , ale nawet latem nie ma tu aż takiego szału żeby przyciągać turystów, a co najważniejsze zainteresować mieszkańców.
pozytyvnieszalona Postów: 3
Konto od: 26.05.2007
Miasto: Giżycko
Permalink Autor: pozytyvnieszalona, data postu: Wednesday, January 19, 2011 14:59
Giżycko, hm szału nie ma. Miasto jak każde inne niczym się nie wyróżniające. Kina nie ma, porządnej knajpy też nie, jak trzeba coś kupić to wszędzie tylko ubrania, a i tak jak coś fajniejszego chcesz kupić to  tylko allegro albo Kętrzyn lub Olsztyn. Lodowisko miało być wielką atrakcją, ale jak widać prędzej doczekamy się wiosny niż lodowiska. Niby to letnia stolica , ale nawet latem nie ma tu aż takiego szału żeby przyciągać turystów, a co najważniejsze zainteresować mieszkańców.
pozytyvnieszalona Postów: 3
Konto od: 26.05.2007
Permalink Autor: vocuss, data postu: Saturday, February 12, 2011 17:09
hmm, lubię te miasto jest ładne i fajne : ))
są tu przeróżne festiwale i imprezy : D
okolice Giżycka tez są wspaniałe : ))
vocuss Postów: 1
Konto od: 28.09.2010
Permalink Autor: kaesdee, data postu: Thursday, February 17, 2011 18:16
Cytat wypasblog
nudy mówisz, nie ma gdzie wyjść? molo jest fajne, a jak myślisz że nie to zapraszam pomieszkać w Węgorzewie z 20lat

Co masz do Węgorzewa? Ja tu mieszkam od urodzenia i tu jest świetnie. Owszem zimą nuda ale w wakacje dużo się tu dzieje i ja sie tu nigdy latem nie nudze ;) a festiwal rockowy w lipcu wymiata ;d
kaesdee Postów: 1
Konto od: 26.04.2010
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: , data postu: Sunday, February 20, 2011 11:43
Zgadzam się z Tobą Fuckwhore (Adziu) , jeej inni przjeżdżają do Giżycka na lato to wy też wyjeżdżajcie na wakacje jak Wam nudno jest w Giżycku,  mi tu nie pasuje tylko brak normalnych sklepów, kino w Olsztynie jest do dupy, a Kraków rządzi .:D
Konto od:
Permalink Autor: wojtekgieroy, data postu: Thursday, June 2, 2011 15:52
Gdy zaczyna się sezon to Giżycko Wymiata zimą to Jest Odpoczynek od wakacyjnych turystów wiele zabytków ; ) imprezy to nie wiem bo Jakoś Do giżycka nie chodzę imprezowac ale też som :)  Pozdrawiam i zapraszam na Wakacje :)
wojtekgieroy Postów: 2
Konto od: 28.04.2011
Permalink Autor: iamyourshadow, data postu: Thursday, June 2, 2011 16:40
Giżycko nie jest złe ;]  co do imprez to hip-hop festiwal, szanty i inne okazyjne koncerty ;P
iamyourshadow Postów: 3
Konto od: 15.04.2010
Permalink Autor: xnegativexcreepx, data postu: Friday, June 3, 2011 21:29
moja ciocia ma domek na Pierkunowie :D a sama mieszka w Giżycku. Miasto jako miejsce na wakacyjny wypoczynek jest dla mnie najlepsze :D i to świetne żarcie u Wietnamczyka, obowiązkowo przy każdej wizycie :D Ostatnio byłem 4.02 na koncercie TSA. Polecam na wakacje =]
xnegativexcreepx Postów: 6
Konto od: 22.05.2011
Miasto: Miłakowo
Permalink Autor: anulka781, data postu: Friday, June 24, 2011 21:36
Giżycko może i jest piękne i ma wiele świetnych miejsc do zwiedzania ale dla tych którzy tam rzadko bywają.
Często tam bywam i już mi się Giżycko znudziło... No ale wiadomo że dla turystów to jest coś innego. W końcu to są Mazury:D
anulka781 Postów: 1
Konto od: 11.03.2009
Permalink Autor: lolkathe, data postu: Thursday, December 1, 2011 21:32
Bywam.. często w wakacje. Ciekawe miasto. Często się coś dzieje. ;)
lolkathe Postów: 3
Konto od: 30.11.2011
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: liipton, data postu: Friday, December 2, 2011 16:59
Giżycko... owszem, wiosną i latem wiele się dzieje , np . MHHF *.* zimą totalna nuda. może po za tym , że lodowisko wybudowali . ; )
liipton Postów: 1
Konto od: 6.05.2011
Permalink Autor: nonisiaq, data postu: Tuesday, December 27, 2011 08:59
Jak to mówią.. Chyba wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma? Giżycko jest pięknym miastem to fakt, jak kazde ma swoje uroki ale też i wady.. Myślę, że wszędzie można się nudzić ( nawet w takim Gdańsku gdzie teraz mieszkam) jak za bardzo przyzwyczaimy się do miejsca i wykorzystamy wszystkie możliwości rozrywki... " nawet dobrej knajpy tu nie ma" hmmm ja uważam, że to wedle uznania, bo jeśli dobrą knajpą nazywamy burżujskie klimaty albo jakieś mega ceny no to proszę : Akwarium i Kociołek są do waszej dyspozycji.. ;) Jak wolicie posiedzieć ze znajomymi, pogadać i popić piwem, które nie osiąga szczytowego 8 zł za 0,5 litra to przecież zawsze są Kuchnie Świata, Złota Rybka, Mariza albo WARKA;>? Nie ma rozrywki... Z tego co wiem (bo jeszcze sama nie byłam) otworzyli u nas kręgielnie? I chyba całkiem tanio w porównaniu z Kętrzynem, Rynem i nie wiem czym tam jeszcze? Więc o co chodzi? Zbieramy paczkę i wio!Poza tym zawsze można iść na basen (chociaż jest tak szczerze bez szału macicy) albo przejść się do Hammurabbiego i przepieprzyć całą kasę na maszynach... Nie wiem co tu jeszcze można robić w okresie który teraz mamy, ale uważam, że jak zna się odpowiednich ludzi i czuje się dobrze w ich towarzystwie.. To wszędzie można się dobrze bawić! Wszystko zależy od WAS, więc nie piszcie mi na przykład " O .. Nie ma kina.. Ale lipa" jak i tak, gdyby kino było, poszlibyście na film może w porywach 3, 4 razy na pół roku albo i na rok bo krzyczelibyście, że za drogo bilety... A sami wolelibyście obejrzeć film w chacie.. na pecetowcu albo ekinie... no albo na YT. Ktoś wcześniej napisał, że wcześniej doczekamy się wiosny niż lodowiska... Proszę bardzo! Lodowisko jest i co? Na początku wielkie aj waj! Każdy na lodowisko bo super, bo świetnie! A teraz... Proszę Was. W lato to już wogóle nie mówcie, że nie ma szału... Bo szał jest.! Ludzie płacą słone pieniądze, żeby spędzić urlop na mazurach! Wiem co mówię, bo w zeszłym roku tydzien spędzony na mazurach wynosił przeciętnego turyste półtora tygodnia spędzonego nad morzem! Ciężko każdemu dogodzić... To fakt niezaprzeczalny wręcz... Ale proszę Was nie piszcie mi, że Giżycko NICZYM SIĘ NIE WYRÓŻNIA... Bo to głupota i nieprawda! Jeśli tak jest pokażcie mi inne miasto w Polsce z mostem obrotowym, pokażcie mi region w polsce otoczony tyloma jeziorami i lasami... Pokażcie mi takie zachody słońca nad jeziorem na przyklad kurde w takiej Warszawie skoro Giżycko jest JAK KAŻDE INNE? Pokażcie mi w Olsztynie, Suwałkach, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Ełku czy gdziekolwiek indziej tyle miejsc, gdzie można w spokoju usiąść i poogarniać to co się wokół nas dzieje? ... Według mnie... Giżycko jest piekne, tylko my.. chyba zaczynamy być coraz bardziej obojętni i znudzeni tym co przecież dla innych wydaje się być NAJCUDOWNIEJSZYM NA ŚWIECIE! DZIEKUJE!
nonisiaq Postów: 1
Konto od: 26.12.2011
Miasto: giżycko