*Drogi Adminie/Moderatorze !

Permalink Autor: rozpieszczona, data postu: Sunday, July 11, 2010 12:47
Drodzy Admini/Moderatorzy!

Proszę o podjęcie działań w związku z problemem, jaki mnie napotkał. Otóż od 4 dni nie mogę dodawać zdjęć, przez co większość ludzi zaczyna nudzić się photoblogiem. Gdy wchodzę w zakładkę ' Dodaj Zdjęcie ' jest tylko białe tło, otóż tak ono wygląda;

I mam jeszcze problem z komentarzami. Jak próbuję dodać do kogoś, np. mojej przyjaciółki (która nie ma problemu z dodawaniem zdjęć, nie wiem czemu) komentarz, już mam wpisane, co chcę napisać. Klikam na 'dodaj komentarz' i zupełnie nic się nie dzieje. Ona nie ma koemntarza do akceptacji, u mnie nie wyskakuje że 'Dodano' albo 'Wysłano do Akceptacji' ani że jest błąd. Pisałam już do paru Adminów/Moderatorów [nie pamiętam] o tym problemie. Pisałam już także na forum. Nikt nie napisał, jak rozwiązać ten problem techniczny. Jednak mnie zaczyna to już denerwować. Mam jeszcze dużo zdjęć do wklejenia i wpisy do dodania, ale nic. Zupełnie nic. A pomocy brak. To już denerwuje. Słyszałam, że prawdopodobnie pare osób ma podobny problem. Jeszcze jeden problem. Nie wyświetla się archiwum czyjiś zdjęć. Niby się wczytuje, ale tak od pół godziny i nie ma końca. Także mam zdjęcie do załączenia;

No i w końcu kolejny z wielu problemów technicznych, jakie mnie [ nie wiem czemu akurat mnie ] napotkały.
Znajomi także się nie wczytują. Kolejny Print Screen dla Szanownego Administratora/Moderatora ;

To się ładuje i ładowaniu nie ma końca!
No i ostatni z tych denerwujących problemów - nie ładują się [koleja rzecz-trzecia związana z ładowaniem] powiadomienia.

Mam także i do tego Screena, gdyż wysilam tu się, aby mój problem został rozwiązany;

Czy dużo osób ma taki sam problem, jak mój? Tego nie wiem.
Lecz proszę o podjęcie jakichkolwiek natychmiastowych działań w związku z omawianym problemem.
Ale w moim poprzednim temacie, na który Szanowy Administrator/Moderator nie odpowiedział, wypowiedziały się dwie osoby.
Opisywany problem więc nie dotyczy wyłącznie mnie, lecz i innych osób korzystających z photobloga. Screen;

Mam nadzieję, że mój wysiełek się opłaci i problem wreszcie [ z naciskiem na wreszcie ] zostanie rozwiązany.

Każdy oczywiście będzie szczęśliwy a na moim photoblogu znów będą zamieszczone zdjęcia.

Dziękuję,

mutuallove
rozpieszczona Postów: 1
Konto od: 4.07.2010
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: rozpieszczona, data postu: Sunday, July 11, 2010 12:54
Zaznaczam, iż widać że powiadomienia mam WŁĄCZONE. Korzystam z opery, ale próbowałam także na Internet Explorer. Jest tak samo. Problem wcześniej NIE występował. Proszę mnie nie odsyłać do stron, ani do napisania do Was, gdyż już pisałam. Nie mam zamiaru trudzić się po raz trzeci. Jedyne, czego chcę w tej chwili to udzielenia pomocy, Dziękuję z góry za uwagę.
Permalink Autor: mok310, data postu: Sunday, July 11, 2010 21:43
chciałam zauważyć, że u mnie pojawił się ten sam problem. wcześniej nie występował.
ostatnio udało mi się dodać zdjęcie, ale dodawanie komentarzy, nadal ma mnie gdzieś i już nad tym ubolewam, bo nikt nie chce nic z tym zrobić.
Treść dodana do postu 11-07-2010 o godzinie 21:46
PS. Alleluja, powiadomienia działają, ale komentarze nadal się nie chcą dodawać. i bardzo prosiłabym Adminów/Moderatorów/Cholera wie kogo * o rozwiązanie tego problemu.

* niepotrzebne skreslić
You are all I need.

Post edytowany Sunday, July 11, 2010 21:43 przez moderatora gsso
mok310 Postów: 0
Konto od: 24.01.2008
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: gsso, data postu: Monday, July 12, 2010 00:13
Dzięki za dokładne info, sprawdzimy co może się dziać =)
gsso Postów: 2
Konto od: 12.10.2004
Miasto: Braniewo
Permalink Autor: tomcio, data postu: Monday, July 12, 2010 14:17
A jakiego programu antywirusowego uzywasz ?

Spróbuj wyłączyć program antywirusowy na chwilę i sprawdzić czy funkcje działają.

Jeśli to nie poskutkuje spróbuj wyłączyć czat -

mój photoblog -> ustawienia -> Czat - wyłączony

Daj znać czy coś pomogło :)
tomcio Postów: 63
Konto od: 24.03.2004
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: eksgalimatias, data postu: Monday, July 12, 2010 16:48
Cytat tomcio
Jeśli to nie poskutkuje spróbuj wyłączyć czat - mój photoblog -> ustawienia -> Czat - wyłączony mój photoblog -> ustawienia -> Czat - wyłączony

Mnie pomogło. Wszystko już jest w porządku, dziękuję :)
eksgalimatias Postów: 2
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: rozpieszczona, data postu: Tuesday, August 3, 2010 10:38
pomogło! dziękuuuję C: