Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Leszno - co sądzicie o tym super mieście? - Forum Photoblog.pl

Leszno - co sądzicie o tym super mieście?

Permalink Autor: xforbiddenfruitxx, data postu: Tuesday, August 30, 2011 15:02
Oj Leszno jest fajne.
xforbiddenfruitxx Postów: 1
Konto od: 21.03.2011
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 30, 2011 16:31
Osiecznę znam ;p -> jeziorko szczególnie ogl jest fajna
a co do Leszna też super ;p Jest gdzie spędzić wolny czas;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: muminek1212, data postu: Friday, September 2, 2011 21:59
jaaaa wole koscian
muminek1212 Postów: 1
Konto od: 1.09.2011
Miasto: Kościan
Permalink Autor: insoumission, data postu: Saturday, September 10, 2011 10:33
Jak na nie za duże miasto, ma naprawdę wiele atrakcji , jest w 1oo % ekstra .: D
insoumission Postów: 1
Konto od: 22.07.2011
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: xfuzzyx3, data postu: Saturday, September 24, 2011 22:08
no leszno jest mEGA. a ja ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO BLOGA, JEŻELI SPODOBA WAM SIĘ ZASZCZYCONA BEDE JAK ZNAJDE SIE W WASZYCH ZNAJOMYCH :)))
xfuzzyx3 Postów: 6
Konto od: 3.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: krzysztoftzr, data postu: Sunday, September 25, 2011 16:53
Ja znam osieczne    ale częście j przebywam W Jeziorkach  na stadninie  Jest   tam fajny klimat i życzliwi ludzie.
krzysztoftzr Postów: 3
Konto od: 14.06.2011
Miasto: Śrem
Permalink Autor: on26l, data postu: Sunday, October 9, 2011 22:16
Leszno tak naprawde! jest miastem!!! (Liderem regionu) w porównaniu z okolicznymi pseudo miastami takimi jak śrem gostyń kościan rawicz czy wolsztyn tam juz naprawde nic nic nie ma ciekawego i nic sie nie dzieje nie ma knajpy gdzie mozna cos zjesc i wyjsc bez dolegliwosci zoladkowych!!! ale mimo wszystko lubie te miasteczka. leszno ma wiele do zaoferowania To Miasto ma coś w sobie !!! ma bogatą historie!!! wielokulturowa. władze troche nijakie brak im pewnosci siebie i rozmachu bioradz pod uwage organizowanie imprez masowych. bo potencjał jest dosc duzy. Przemysł słabo rozwinięty!!! nie wiadomo dlaczego Czasami mam wrazenie ze panuje tu atmosfera ciszy przed burzą.
on26l Postów: 1
Konto od: 9.10.2011
Permalink Autor: krzysztoftzr, data postu: Saturday, February 25, 2012 19:16
Cytat on26l
w porównaniu z okolicznymi pseudo miastami takimi jak śrem gostyń kościan rawicz czy wolsztyn tam juz naprawde nic nic nie ma ciekawego i nic sie nie dzieje nie ma knajpy gdzie mozna cos zjesc i wyjsc bez dolegliwosci zoladkowych!!

To chyba kiepsko znasz śrem  bo tu są dobre knajpy i jest co robić ale jak kotś tu nie mieszka to się nie orientuje. Ja nie narzekam.
krzysztoftzr Postów: 3
Konto od: 14.06.2011
Miasto: Śrem
Permalink Autor: wariateksieniekocha, data postu: Thursday, March 1, 2012 08:53
Ja znam, znaczy dużo historii z udzialem w tym miejscu slyszalam c: Co do miasta nie wiem, ale znam tam pare osob.
wariateksieniekocha Postów: 3
Konto od: 13.02.2010
Miasto: Konin
Permalink Autor: xman1, data postu: Tuesday, April 3, 2012 11:59
Troche podróżuje po Polsce i zdarza mi sie przelatywać przez te i inne miasta i powiem wam że porównując Leszno Konin Ostrów Piłę czy Gniezno to zdecydowanie Leszno prezntuje sie Lepiej nowoczesniej ludzie mili bardziej do przodu jest to bogate miasto Pozdrawiam mieszkańców
xman1 Postów: 1
Konto od: 3.04.2012
Miasto: Poznań
Permalink Autor: zdjeciarafala, data postu: Thursday, April 12, 2012 16:52
Mało ciekawych imprez. Reszta w sumie ok ;p
zdjeciarafala Postów: 1
Konto od: 9.04.2012
Permalink Autor: tonker, data postu: Wednesday, July 16, 2014 10:22
Ładne miasto, historyczne i z wieloma zabytkami :) No i klub żużlowy ma niezgorszy ;) Mieszkania też całkiem niczego sobie :) http://www.klikmapa.pl/domy-budynki-na-sprzedaz,woj-wielkopolskie,pow-leszno,gm-leszno,mi-leszno.html
tonker Postów: 8
Konto od: 2.12.2010
Miasto: Krosno
Permalink Autor: castingtakomedia, data postu: Sunday, July 27, 2014 11:57
Jeśli mowa o Lesznie, już niebawem ciekawe wydarzenie! :)

Firma Tako Media ma zaszczyt zaprosić na BEZPŁATNY CASTING do seriali "Pamiętniki z wakacji", “Dlaczego Ja”, “Trudne sprawy”, "Dzień, który zmienił moje życie", “Zagadki kryminalne” oraz nowych produkcji, który odbędzie się w Lesznie!!!

Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu “od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting, który odbędzie się 1.08.2014 w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Geodetów 1 w Lesznie.

Godziny castingu:

1.08.2014: 9.00- 16.00.

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w TV, szukamy AMATORÓW, bez względu na wiek, aparycję czy płeć.

Zapraszamy wyłącznie osoby, które NIE brały jeszcze udziału w ŻADNYM z naszych castingów lub ewentualnie brały w nim udział dawniej niż 2 lata temu.

Do zobaczenia,
Tako Media
castingtakomedia Postów: 1
Konto od: 27.07.2014
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: patryszja5, data postu: Friday, January 22, 2016 10:28
A ja tam lubię swoje miasto. Chociażby za to jakie mamy tutaj atrakcje. Mogłam skorzystać z tunelu aerodynamicznego na miejscu, a nie jechać gdzieś daleko. Zresztą to raczej do nas przyjeżdżają, bo w Lesznie jest najlepszy tunel.
patryszja5 Postów: 1
Konto od: 22.01.2016