Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Lesznoooo i okolice : D - Forum Photoblog.pl

Lesznoooo i okolice : D

Permalink Autor: demon95, data postu: Friday, August 6, 2010 12:57
Cytat mmirekk
Trafić na PKP to pikuś... Pan Pikuś natomiast stan chodników prowadzących na dworzec sprawia, że czasami można coś skręcić ;p Choć i tak olać PKP ważne, że idą prace Galerii Leszno ;p Musze Wam powiedzieć, że mam blisko i często kukam co i jak i nawet nawet im to idzie :0 Zobaczymy co tam ciekawego wykombinują :D

Heh ;p no tam są zaje*iste chodniki jak to w całym Lesznie haha ^^^^ ale już się za to biorą ;p ale ja kto polscy robotnicy 4siedzi 1robi ;p ^^^  xd my zawsze jak ze szkoły wracaliśmy to najczęściej tak było 4siedzi i patrzy a jeden kopie i kopie ^^ hah
demon95 Postów: 9
Konto od: 27.01.2010
Miasto: Leszno
Permalink Autor: akusiaaaa, data postu: Saturday, August 28, 2010 07:52
; )
Leszno jest Spoko . XD ;DD
akusiaaaa Postów: 2
Konto od: 18.07.2010
Miasto: Śrem
Permalink Autor: k4rols, data postu: Thursday, May 10, 2012 03:56
byłem w lesznie na stopa wracałem do chaty z Elbląga :D
Podobało mi się, jakiś typ zawiózł mnie na pkp i dał 50 zł na bilet na pociąg (kosztował 20) miałem na browarki i szlugi :D
Fajne miasto pozdro :p
k4rols Postów: 5
Konto od: 23.02.2011
Miasto: Kłodzko
Permalink Autor: ilooovespeedway, data postu: Saturday, May 12, 2012 15:13
ja jestem z Kościana, ale Leszno strasznie mi sie podoba i chce tam mieszkać jak będę dorosła :D
poszukuję chętnych dziewczyn na sesję Kościan, Leszno, Poznań i okolice ;)
ilooovespeedway Postów: 7
Konto od: 24.04.2012
Miasto: Kościan
Permalink Autor: wojtasbmx, data postu: Tuesday, May 22, 2012 23:38
mieszkam niedaleko Leszna i uważąm ze jest spoko ,stadion, skateplaza, galeria, rynek stary i nowy itd.. props dal prezydenta  !!
wojtasbmx Postów: 1
Konto od: 18.02.2011
Miasto: Leszno