Rap to muzyka dla zwierząt.

Permalink Autor: koowal, data postu: Sunday, July 4, 2010 19:03
hm. nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, ale każdy ma prawo do własnej opinii ;}
ja mogę powiedzieć tylko, że zupełnie się z tym nie zgadzam ; d
ludzie tacy jak np. gural ślą razem z muzyką przekaz, który według mnie jest wartościowy ;)
koowal Postów: 14
Konto od: 15.01.2010
Miasto: Czeladź
Permalink Autor: zwyklacodziennosc, data postu: Sunday, July 4, 2010 21:18
no taka jest już wyrobiona opinia..
niestety.
zwyklacodziennosc Postów: 37
Konto od: 11.08.2009
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: wypasblog, data postu: Monday, July 5, 2010 13:01
Cytat edziafredzia

Cytat wypasblog
idź się leczyć

a może grzeczniej?

grzecznie to ja Cie mogę w domu przywitać
wypasblog Postów: 12
Konto od: 2.05.2009
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: moyen, data postu: Monday, July 5, 2010 16:52
Cytat wypasblog
grzecznie to ja Cie mogę w domu przywitać

przywitaj ch*ja zanim na nim usiądziesz.
podpisu nie ma, o!
moyen Postów: 40
Konto od: 13.02.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: iinniiniizwszyscy, data postu: Saturday, October 30, 2010 10:28
Rap dla zwierząt ? to chyba jak by Rychu Pelikan nawijal to wtedy dl zwierzat ale rap nie jest jakas bezsensowna muzyka... tak jak hip-hop subkultura... wielu mysli ze rap to jest tylko dla psycholi, ludzi o malej inteligencji i dla tych ktorzy chca slyszes slowa typu ` wpie*dole ci, k*urwa, pi*zda ` to prosze zglaszac sie do Ryśka Peji z calym szacunkiem... tak jak tutaj Deintegro napisal ze 70% to zwierzeta sluchajace... to prawda bo oni sluchaja tylko bitu jak to jeden z moich ulubionych raperow podziema nawija... nie rozumiem takze jak niektorzy puszczaja Elda, czy tez innego rapera ktory nawija kawalki z ktorego az wylewa sie przekaz a oni tancza do tego na dyskotekach... widzialem filmik jeden z takim czyms
iinniiniizwszyscy Postów: 1
Konto od: 27.05.2010
Miasto: Barlinek
Permalink Autor: anitkaaaaa, data postu: Saturday, October 30, 2010 17:29
Cytat iinniiniizwszyscy
ludzi o malej inteligencji

dokładnie, zgodzę sie z całym Twoim postem.
Ale co do ludzi o małej inteligencji - to właśnie na odwrót, ludzie słuchający rapu, ale tak naprawdę, a nie tylko, że leci, bo leci są bardzo inteligentni. Spytacie dlaczego? ponieważ np. słowo muzyka, to nie zwykłe słowo 'muzyka' jako coś do słuchania, dla ludzi rapujących, dla słuchających takie słowo 'muzyka' ma przekaz i ten przekaz trzeba zrozumieć. ( chociaż nie mówię, że wszyscy raperzy go mają )
anitkaaaaa Postów: 36
Konto od: 22.11.2006
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: wychilloutowana, data postu: Sunday, October 31, 2010 21:04
Ostrego posłuchaj to może zmienisz zdanie on na pewno nie jest monotonny i daje do myślenia.
Polecam nutkę "Synu"
wychilloutowana Postów: 4
Konto od: 21.03.2009
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: ajmmi, data postu: Monday, November 1, 2010 17:38
Nie ma sensu na ten tamet dyskutowac, bo są gusta i gusciki. Każdemu z osobna nigdy nie bedzie pasowala ta sama muzyka. Trzeba byc tolerancyjnym, bo to że ktos lubi odmienny gatunek muzyki od nas samych nie oznacza, ze słucha za przeproszeniem "gówna". Kazda muzyka ma swoją wartość i powie to kazda osoba mająca pojęcie w tej dziedzinie. W kazdy stworzony kawałek trzeba włozyc mnóstwo pracy. Autor posta widocznie jest niedorozwiniety umysłowo i ma ograniczone pole myślenia. rap sam w sobie dzieli sie na mnóstwo innych gatunków więc nie ma co uogólniac. autor tylko potwierdza ze jedyne co wie to gówno.
pozdrawiam ; )
ajmmi Postów: 40
Konto od: 29.01.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: hefingershim, data postu: Tuesday, August 9, 2011 18:21
Nie myślałem, że jak jebnę jakiś ignorancki tekst na tymże forum, to rozwinie się dyskusja na cztery strony. A co do tego, że nie znam rapu i nie wiem, co mówię... Mam to już za sobą. A co do ROCKA nie mam ani jednego zespołu w bibliotece.

Kłóćcie się dalej. Pośmieję się. :D
hefingershim Postów: 5
Konto od: 8.06.2010
Permalink Autor: takjakbynic, data postu: Wednesday, August 10, 2011 08:59
Rap. Nie umiem żyć bez tej muzyki. Prawda o życiu, dobry przekaz plus zajawka na całe życie. Sensowne teksty, które trafiają do ludzi, dobry beat, a do tego zajebiste sample - miodzio. Faktem jest, że część naszej społeczności nosząca koszulki i bluzy z napisem JP uważa się za mocno wczutą w klimat rapu, ale to nie to. Bardzo zabawne jest to, że dzieciaki biegają z telefonami, z których głośników słychać np. Firmę, a na murach piszą HWDP -  rap? Proszę Was.
Ja mam na myśli prawdziwe gwiazdy rapy, Fokus, Rahim, Magik, Eldo, kiedyś Pfk, O.S.T.R czy Pezet. Oczywiście dochodzą do tego tak zwani undergroundowi raperzy - młodzi, ale czasem mający lepsze beaty niż Peja, który moim zdaniem troszkę za bardzo się wczuł w nawijanie o tym samym w kółko.
Dla mnie rap jest częścią życia i mogę to powiedzieć, bo wiem czym jest ta muzyka.
A co do Twojego zdania to okej - masz jakie masz. Żyjemy w wolnym kraju. Pozdrawiam.
takjakbynic Postów: 3
Konto od: 5.07.2010
Miasto: Barwice
Permalink Autor: radicalis, data postu: Thursday, August 11, 2011 13:10
Cytat drifter0505

moim zdaniem rap to dobra muzyka.....i to dla ludzi ...
bardzo dużo osób słucha rapu....

...
.rap ma DUŻO fanów    

pozdrawiam :)

a jak wszyscy wiedzą ilość baaardzo rzadko przechodzi w jakość.
niestety ale baardzo często prawdziwy bunt, głos ulicy zastępowany jest pustymi hasłami, byleby kurwiów i chujwiów było jak najwięcej, hwdp jp etc. itd. no i oczywiście szerokie koszuleczki, płaskie obuwie i płaksie daszki.

cenie kilku artystów za prawdziwość,
styl muzyczny?  no cóz narodowy test iq jasno pokazał gdzie miejsce subkultury hiphopowe, tak więc i raczej muzyka choc szczerza - mądra zbyt nie jest.
no sęk w tym że ostatnimi czasy to nawet zbyt szczera nie jest ;/
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: mietadzivko, data postu: Friday, August 12, 2011 21:33
Chłopak :d , dla każdego gatunku muzyki powinieneś mieć szacunek. Każdy ma inny gust i czego innego słucha. Rap to najlepszy moim zdaniem i poważny gatunek muzyki, kto tego nie rozumie to niech się nie wypowiada najlepiej.
mietadzivko Postów: 9
Konto od: 10.03.2011
Miasto: Choszczno
Permalink Autor: hefingershim, data postu: Tuesday, August 16, 2011 11:21
Cytat mietadzivko

Chłopak :d , dla każdego gatunku muzyki powinieneś mieć szacunek. Każdy ma inny gust i czego innego słucha. Rap to najlepszy moim zdaniem i poważny gatunek muzyki, kto tego nie rozumie to niech się nie wypowiada najlepiej.

Dla miernoty nie ma szacunku.

Poważny gatunek muzyki? Pwahahhaha. Pierdolenie non stop na te same tematy i nakłanianie dzieciaków do demoralizacji nazywasz czymś dobrym? Ludu, tyle dobrej muzyki na świecie, a wy wybieracie właśnie to...
hefingershim Postów: 5
Konto od: 8.06.2010
Permalink Autor: rastalion, data postu: Thursday, August 18, 2011 20:40
co ty pierdooolisz.!!!
rastalion Postów: 28
Konto od: 28.11.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: mietadzivko, data postu: Friday, August 19, 2011 12:18
Cytat hefingershim
Dla miernoty nie ma szacunku.

Poważny gatunek muzyki? Pwahahhaha. Pierdolenie non stop na te same tematy i nakłanianie dzieciaków do demoralizacji nazywasz czymś dobrym? Ludu, tyle dobrej muzyki na świecie, a wy wybieracie właśnie to...

Jeszcze raz ci mówie,że każdy gatunek muzyki się szanuje i powinieneś to zrobić,jak ci sie to nie podoba to kurva nie słuchaj czy ktoś cie prosi o to? jaraj sie tymi dobrymi nutami co rządzą światem,a tych słuchających przeciwieństwa zostaw w spokoju.  
mietadzivko Postów: 9
Konto od: 10.03.2011
Miasto: Choszczno
Permalink Autor: moonsterrx3, data postu: Friday, August 19, 2011 23:59
Rap ma przekaz i dużo młodzieży go słucha,
polega na rytmicznym wypowiadaniu słów i ich rymowaniu.Ja np. lubię rap i nie ma zastrzeżeń bo nawet stukanie talerzy jest muzyką. Rap ma swoje plus jak i minusy.
Nie wszyscy lubią rap jak i też nienawidzą ale uważam, że nie powinno się krytykować, ponieważ jest muzyką jak każda inna.
Dokładnie nie ma co się kłócić, bo każdy woli co innego ;))

Pozdrawiam :dd
moonsterrx3 Postów: 2
Konto od: 17.04.2011
Miasto: kraina toffu