SZUKAM starych, opuszczonych miejsc w BYDGOSZCZY

Permalink Autor: ivghald, data postu: Monday, February 7, 2011 21:43
Niedaleko skrzyżowania Gdańskiej i Artyleryjskiej, choć tak naprawdę to na Kościuszki stoi opuszczony budynek fabryczny. Prosto i bezpiecznie.
ivghald Postów: 6
Konto od: 25.06.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: kajciia, data postu: Friday, February 11, 2011 18:38
na kapusciskach AC - ruiny fabryki chemicznej?
kajciia Postów: 1
Konto od: 29.03.2010
Permalink Autor: jankes630, data postu: Wednesday, March 9, 2011 20:57
Witam chciałbym Ci przedstawić sposób jak zarobić np na konto premium. Myślę że wiele osób z was tak jak ja nie ma kasy żeby kupować sobie konto premium więc wydaje mi się że nikt nie uzna tego za SPAM.

Więc do rzeczy pewnie niektórzy z was znaja tak zwane bux'y na których zarabia się za klikanie czy czytanie reklam, ale ja mam coś innego. Po rejestracji w na stronie (Mój link  http://pl.20dollars2surf.com/?ref=272914) pobieramy program który uruchamiamy na kompie. Jest to mały baner wyświetlający reklamy! Wiec zarabiamy już jeżeli mamy go włączonego! ŻADNEGO KLIKANIA W REKLAMY! Baner można wyłączyć w każdej chwili lub zmienić jego położenie (Istnieje także możliwość dorobienia sobie przy klikaniu w reklamy ale nie jest to obowiązkowe). Strona wypłaca w dolarach na konto paypal a tam z łatwością można wymienić to na złotówki.

Więc zarejestruj się i wypróbuj.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=272914

Krok 1
Wejdź w link który podałem.

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem EMAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Dołącz".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
(1,45 Mb).

Krok 4
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć. Można zmienić jego położenie i wyłączyć go kiedy tylko chcesz.

Mam nadzieje że komuś się to przyda. Będę wdzięczny za rejestrację z linku który podałem. Pozdro]
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=272914
jankes630 Postów: 5
Konto od: 23.05.2010
Miasto: Kowalewo pomorskie
Permalink Autor: pannagutanna, data postu: Saturday, April 2, 2011 09:53
Proponuje wyczajone z autobusu, sama musze sie tam kopnąć:) od ronda bernardyńskiego jakby iść na kujawskie do góry prawą stroną ulicy :) i przed ul. Sierocą (skręt w prawo), troche niżej tzn jest przy głownej ulicy coś, garaże czy budynki bez okien z czerownej cegły, wiedziaałam, że mur jest uszkodzony, wiec da się wejsc:) Jesli ktoś to miejsce ogarnie, to prosze o opinie jak jest :)
pannagutanna Postów: 8
Konto od: 9.02.2008
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: galoopem, data postu: Friday, April 22, 2011 19:12
na ulicy Nakielskiej na Miedzyniu (dojazd 56) koło KS Gwiazda jest stary basen ze zjeżdżalnią . są tam na jego ścianach graffiti i wgl. takie tam . POLECAM MIEJSCÓWKĘ
galoopem Postów: 1
Konto od: 28.03.2010
Permalink Autor: seizonsenryaku, data postu: Sunday, April 24, 2011 23:14
Cytat xoxadikxox

Zakłady "Zachem" czy jakoiś tak nie pamiętam dokładnie tylko nie znam miejsca położenia:/

Jest na Kapuściskach, ale ciągle działa! No i strasznie truje powietrze przy okazji :/ Nawet, jak są jakieś opuszczone budynki, to te miejsca są w 100% skażone, można natrafić na odpady radioaktywnie czy co tam oni mają..
Przy Zachemie są/były działki, czy raczej ogródki działkowe, które zaczęto likwidować, żeby właśnie rozbudować Zachem, widziałam parę fajnych opuszczonych.. Na alejce Różanej jest taka jedna, z zepsutą furtką, wyważonymi drzwiami od domku (ale w środku jest całkiem sympatyczny), wygląda na to, że można tam wbić i nic się nie stanie (: Przy najbliższej okazji postaram się namierzyć dokładny numer domku.
Można dojechać tramwajami 7 i 8, wysiadka na ostatnim przystanku.
seizonsenryaku Postów: 5
Konto od: 1.07.2009
Miasto: Złe Mięso
Permalink Autor: karucha4donbdg, data postu: Tuesday, May 17, 2011 07:41
Cytat blackdred
`I choćbym szedł dolina śmierci, zła się nie ulęknę,
albowiem to ja jestem największym Skurwielem w tej dolinie,,

ile ty wogule lat masz ;d akurat doline smierci niemozna zniszczyc chyba ze od pomnika tablice urwac ..
co ty gadasz i piszesz tu za bzdury //
karucha4donbdg Postów: 1
Konto od: 26.03.2010