Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Wroclove Wake Up! part two czyli PhotoGrill - Forum Photoblog.pl

Wroclove Wake Up! part two czyli PhotoGrill

Permalink Autor: deadbee, data postu: Sunday, May 30, 2010 14:44
Nastepny PhotoGrill: Ostatnia sobota czerwca (26.06). Granatowy parasol na Wyspie Słodowej. Godz 17. Wstep tylko z browarem w reku i

piecioma po kieszeniach;). zapraszamy!!

Kiepska pogoda przesuwa imprezke o tydzien.

ps. Żarcie we wlasnym zakresie, grill sie pali od 17 do wyczerpania wegla ale spoko do zmroku na pewno.
Treść dodana do postu 07-06-2010 o godzinie 14:32
hmm mozliwe, ze bedzie mala poprawka w terminie bo 29 forfiter bedzie miala urodziny i chyba wlasnie w te sobote bedzie swietowac, ze sie znowu postarzala. dzielnie spedzila ze mna moje urodziny to tym razem ja jestem zobowiazany trzymac piecze nad nia. tak wiec pewnie zaczniemy grilla ok 14:00 zamiast pod wieczor.
pyry nie pomarancze
deadbee Postów: 26
Konto od: 22.02.2010
Miasto: Belgrave, Tamworth
Permalink Autor: szeiiik, data postu: Tuesday, June 1, 2010 20:49
a zamiast piw mogą być kubusie ? bo ja nie piję. ;P
szeiiik Postów: 3
Konto od: 15.03.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: deadbee, data postu: Thursday, June 3, 2010 00:59
byle jeden w reku a reszta po kieszeniach bo to znak firmowy :D a w ostatecznosci to dopuszczalne sa kubusie w torbie. no. no i warto miec co polozyc na grillu
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: deadbee, data postu: Tuesday, June 22, 2010 15:08
tym razem jesli nie bedzie zaineteresowania jak poprzednio to mam lepsze rzeczy do roboty niz wozic sie po miescie z grillem i 3 metrowym parasolem w aucie. sorka ale tym razem moge nie miec towarzystwa "na zawolanie" no a sam to byl taki strazak z bajki...
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, June 22, 2010 19:34
Jak coś to się piszę.
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: deadbee, data postu: Saturday, June 26, 2010 20:00
mam nadzieje, ze nie byles sprawdzac mojej silnej woli? jak cos to nastepnym razem o ile ktos sie zainteresuje ale widze, ze dla wszystkich albo to slaba perspektywa albo maja jakies opory. raczej sie przyzwyczailem, ze inwestuje w przedsiewziecia w ktorych widze szanse na powodzenie i nie jestem odosobniony w tym, jesli zalezy powodzenie operacji tez od innych. We dojke to nie ma co mowic o sensie siedzenia tam, choc na ten parasol to dobrze sie laski wyrywa - szczegolnie kiedy padaxD
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: diamentowasukaa, data postu: Sunday, September 19, 2010 23:42
odbył się photogrill? ;D
jak nie to może wykorzystamy ten tydzień, gdzie ma być jeszcze ciepło? ;D ;>
diamentowasukaa Postów: 1
Konto od: 17.12.2009
Miasto: wrocław
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Monday, September 27, 2010 22:47
Na tym forum panuje jakaś moda odkopywania wątków z przed wieków. I przeważnie o spotkaniach które sie nie odbywają ;p
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: deadbee, data postu: Saturday, October 2, 2010 18:44
hehehe co racja to racja. tak jest na wiekszosci forow chyba. ja sie predko nie zdecyduje zorganizowac nastepnego ze wzgledu na brak chetnych. nie obrazajac nielicznych ale jest was za malo aby sie oplacalo. sprzet nadal jest gotow do akcji i generalnie checi tez sa. tylko realia takie jakies z d. w razie czego to sie zaktywizuje z organizacja czegokolwiek ale kiedy mialo by byc tam wesolo i gwarno a nie, ze siedzimy w kilka osob i wciskamy kielby na sile zeby sie nie zmarnowaly...
pyry nie pomarancze