Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek wygląd - Forum Photoblog.pl

wygląd

Permalink Autor: 120297, data postu: Sunday, July 3, 2011 13:12
Wygląd? Nie dla każdej dziewczyny jest on istotny. Niektóre rozglądają się za "słit pięknymi chłopakami", którzy nic w głowach nie mają. A niektóre szukają kogoś naprawdę wyjątkowego... chodzi o charakter. Musisz najpierw dobrze poznać dziewczynę, a potem zapytać w między czasie, co jej się w Tobie podoba, a co nie :)
120297 Postów: 5
Konto od: 2.07.2011
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: eust, data postu: Tuesday, July 5, 2011 20:48
Nie będę kłamać, że w ogóle nie patrzę na wygląd. Nie mówię, że byłabym z chłopakiem, który byłby drugim modelem Calvina Kleina, a w ogóle byśmy się nie dogadywali. Jednak, moim zdaniem nie mogłabym być z facetem, który po prostu nie podobałby mi się i nie myślcie od razu, że jestem głupią bezwartościową panną :P Myślę, że to działa w obie strony, bo wątpię, że facet związałby się z dziewczyną, którą uważałby za "paszteta" i wcale by go nie pociągała. Jednak wszystko zależy od gustu, bo nawet mało urodziwy facet, może podobać się jakiejś dziewczynie. Jedna powie "jakie ciacho", a druga "jaki brzydal" :)
eust Postów: 8
Konto od: 6.06.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: shealwayssmile, data postu: Wednesday, July 6, 2011 13:29
Wygląd najważniejszy nie jest. Ten ktoś musi po prostu zauroczyć- niekoniecznie wyglądem, chodzi tu o charakter czy jakieś zachowanie ;)
Chociaż nie ukrywam, że mam słabość do oczu ;P
shealwayssmile Postów: 10
Konto od: 4.07.2011
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: conspirative, data postu: Tuesday, October 18, 2011 20:11
Nie przepadam za palaczami .[/quote]
Cytat conspirative
Jaki powinien być chłopak ? To jest raczej indywidualna sprawa.
Mogę powiedzieć wedle swojego gustu . Nie będę ściemniać że wygląd się nie liczy , dla mnie może w mniejszym stopniu ale się liczy .
Chłopak powinien być przede wszystkim inteligentny i kulturalny . Mający wiele do powiedzenia i potrafiący normalnie się wysławiać . Osobiście lubię zabawnych chłopaków ale tak z umiarem . Musi posiadać jakąś pasję ale na której nie dostaje Hopla .! ^^ Fajnie jeśli uprawia jakieś sporty .
A co do wyglądu to powinien być oczywiście zadbany ale nie przesadnie , umiejący się normalnie ubrać .

Nie przepadam za palaczami .

Napisałam tak niecały rok temu . I nie do pomyślenia jest ile przez ten czas we mnie się zmieniło : )
Nadal sądzę że jest to rzecz indywidualna , ale i wiem że nie ma idealnego mężczyzny i kobiety mimo iż wiele gadają to same nie trzymają się swojego ideału .
Zawsze sądziłam że idealny dla mnie facet to typowy rockmen . czuprynka włosów , czarne kolczyki , zwariowany , szalony , niegrzeczny , zbuntowany .
A teraz ? zakochałam się w całkowitym tego przeciwieństwie .! Więc gadajcie co chcecie ale facet idealny którego napotkasz w swoim życiu i w którym się zakochasz . Zaintrygować cię może swoją całkowitą odmiennością ! ; )
conspirative Postów: 1
Konto od: 6.11.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Thursday, October 20, 2011 09:22
chlopak żeby podobał sie dziewczynie musi być :

romantyk jak najbardziej

poczucie humoru dosc duze, towarzyski otwarty

taki inteligentny szalony  łobuz, wrażliwy , troskliwy

odwazny wyluzowany
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska