Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek wygląd - Forum Photoblog.pl

wygląd

Permalink Autor: obroncaprawdy, data postu: Tuesday, January 4, 2011 01:35
Cytat miodziojanek

Rzeczywiście każdy ma inny gust ;p Ale nie udawajcie że patrzycie głównie na charakter bo to kompletna ściema większość dziewczyn patrzy na wygląd ale na szczęście znajdą się wyjątki ;D

A Ty na co patrzysz w pierwszej kolejności jak widzisz dziewczynę ? Na charakter ? No normalna rzecz i pod tym względem nie ma róznic miedzy facetami a kobietami że wygląd to cały wstęp i to on warunkuje czy będzie cos z tego więcej czy nie. Przecież każdy ma na pewno super kolege/koleżanke która jest uosobienie wszystkich najfajniejszych cech( a przynajmniej nam sie tak wydaje) a mimo to jakoś dziwnym trafem nie kleimy się do niego/niej. pozdro
obroncaprawdy Postów: 29
Konto od: 10.07.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: karotkaaaa, data postu: Friday, January 7, 2011 15:44
Charakterek musi byc przedewszystkim wazny wyglad zewnetrzny hmm wedlug mnie nie musi byc super ciacho
karotkaaaa Postów: 1
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Konin
Permalink Autor: mellodie, data postu: Sunday, January 9, 2011 22:21
Dla mnie wygląd sie nie liczy ważne by był zabawny ciepły troskliwy i mily :D
mellodie Postów: 0
Konto od: 28.06.2010
Miasto: Nowy Sącz
Permalink Autor: neden, data postu: Monday, January 10, 2011 02:56
Wygląd się liczy. Inna sprawa to gust - dla jednej facet może być paskudny, drugiej się spodoba, ale nie oznacza to, że ta druga nie spojrzała na wygląd ;]
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: strunna, data postu: Tuesday, January 11, 2011 01:28
musi być po prostu sobą.
strunna Postów: 1
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: oppcja, data postu: Wednesday, January 26, 2011 21:26
popieram, musi być sobą przede wszystkim, wtedy natrafi na odpowiednią osobę, która go zaakceptuje takim jaki jest
oppcja Postów: 71
Konto od: 8.12.2010
Miasto: szczecin
Permalink Autor: piccollina, data postu: Thursday, January 27, 2011 16:17
Sprawa indywidualna. :)
Zależy od gustu. ;)
piccollina Postów: 0
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Zamość
Permalink Autor: issque, data postu: Saturday, January 29, 2011 21:23
Pierwsze wrażenie sprawia na nas wygląd-to jasne.
Jak widzisz takiego 'flusia' nie znając go, to co pomyślisz.. wiadomo. ;)
Czyli.. liczy się pierwsze wrażenie. ;)
Jak jest drugi etap.. to już się na to nie patrzy, patrzy się na charakter, na wnętrze..
issque Postów: 2
Konto od: 10.08.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: coolforum, data postu: Sunday, January 30, 2011 09:02
Ile dziewczyn tyle gustów.
coolforum Postów: 24
Konto od: 25.01.2011
Permalink Autor: mistifina, data postu: Sunday, January 30, 2011 23:15
a mi się wydaję że przede wszystkim ważny jest szacunek i opiekuńczość
każda dziewczyna chce być traktowana dobrze i chce czuć się bezpieczna
to dość często poszukiwane cechy :)
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Permalink Autor: r2d2v3, data postu: Tuesday, February 1, 2011 23:14
Może i wygląd się liczy ale najważniejsze jest wnętrze
r2d2v3 Postów: 11
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: photorower, data postu: Thursday, March 10, 2011 13:57
Po pierwsze pamietajmy o tym że kazda dziewczyna jak i chlopak maja swoje upodobania...

Dla mnie zeby sie podobac,facet musi byc ogarniety psychicznie.Nie musi byc mega inteligentny ale rozumny i taki ze mozna z nim pogadac.Co do wygladu osobiscie preferuje zadbanych facetów.Sama takiego posiadam ;) i choc czasem mnie irytuje spedzaniem w lazience 30 min czy godziny przed wyjsciem,dla mnie to jest slodkie,ale ma sie pewna granice oczywiscie.Lubie zarost u mężczyzn na twarzy a nie cierpie na klatce piersiowej. no i chore sie dla mnie wydaje depilowanie sobie nóg u facetów,ok rozumiem pachy,krocze ale nogi,to juz istny pedalizm ;) Tyle z wygladu ..Charatkter : czuły romantyk ale i przywódca stada,niesmiały ale smialy w stosunku do mnie,szczery,wrazliwy,wierny,kochajacy, troche arogandzki,troche brutal ;) nooo mam niezly zasób okreslen na moj ideal ktorego nie ma bo ideały sie sprzedały i siedza w photo-shopie ;) ale moj facet i tak dla mnie jest ahh ;) bo ma wiekszosc moich wymaganych cech...

tak na marginesie:

biore udział w konkursie na dzien kobiet i bardzo prosze o głosy :)
http://nk.pl/#dzienkobiet/galeria/26170   licze na wasze poparcie,.
Jesli ci się podoba to zdjecie zagłosuj ! Dziekuje :*
Głos mozna oddac poniżej zdjecia ;)

klaudia ;*
photorower Postów: 0
Konto od: 8.02.2011
Miasto: Piła
Permalink Autor: angel160, data postu: Monday, March 14, 2011 11:19
chłopak nie moze byc prosty musi dziewczyne czyms oczarowac..miec to cos kto zadny inny tego nie ma...musi byc czły..ale i stanowczy kiedy np idzie o obronienie dziewczyny...musi jasno wyrazac swoje uczucia,nie moze to byc wyrazane w sposób"na odczep sie" chłopak powinien byc zadbany..ale nie do przesady bo to wyglada nienaturalnie..a i wazna rzecz chłopak nie powinien sie pod zadnym pozorem wstydzic dziewczyny....przed przedstawieniem jej swoim kolegom czy w innych sytuacjach....
angel160 Postów: 0
Konto od: 23.09.2010
Miasto: Góra
Permalink Autor: rainbowclover, data postu: Monday, March 14, 2011 14:26
Cytat mattysboy
jak musi wyglądać chłopak dla dziewczyny ?

musi to na Rusi :D
rainbowclover Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: tina1615, data postu: Monday, April 18, 2011 17:38
Według mnie musi po prostu dbać o siebie, a jeśli nie jest "wystarczająco przystojny", a okaże się zajebisty z charakteru to nigdy bym nie powiedziała "nara".
tina1615 Postów: 1
Konto od: 17.04.2011
Miasto: Płock
Permalink Autor: lyklykbuchbuch, data postu: Monday, April 25, 2011 14:48
Cytat angel160

Tak musi czymś oczarować, ale nie może być też takim romantycznym...

Musi troszczyć się o swoją dziewczynę , przebywać z nią więcej czasu niż zawsze ...
Poświęcać się...
Nie być kozakiem przy kolegach...
Zawsze powinien bronić swoją dziewczynę i nigdy nie popadać w jakieś konflikty z osobami, które dziewczyna lubi ..; ;)
Myślę, że pomogłam ;)

Pozdrawiam ;)
lyklykbuchbuch Postów: 1
Konto od: 8.04.2011
Miasto: Chicago