Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Wroclove Wake Up! - Forum Photoblog.pl

Wroclove Wake Up!

Permalink Autor: madeline, data postu: Thursday, May 13, 2010 18:00
łee, nie ma mnie akurat wtedy we wro, trudno... ;
madeline Postów: 5
Konto od: 29.01.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: asakowski, data postu: Saturday, May 15, 2010 00:29
hmm ... ro może i ja dołączę, jeśli będą jakieś konkrety...
Treść dodana do postu 15-05-2010 o godzinie 00:43
moja propozycja to: w niedzielę (16.05) pod kościołem Marii Magdaleny (ul. Szewska) o godz, 11 ma się odbyć odsłonięcie brand new krasnala motocyklisty. Co Wy na to? Pewnie będzie sporo maszyn do obfocenia a później można gdzieś się udać tysh.
asakowski Postów: 1
Konto od: 11.05.2010
Permalink Autor: daftmiss, data postu: Saturday, May 15, 2010 00:49
też się na to piszę, ale bardziej na początku czerwca ^^ ;)
daftmiss Postów: 1
Konto od: 25.07.2007
Miasto: świdnica
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Saturday, May 15, 2010 10:27
W ogóle to ustawny się w ... 2015r. Teraz ustalmy datę to może 2-3 osobom się uda zgromadzić.
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: szeiiik, data postu: Saturday, May 22, 2010 08:37
hahahahaha, kolega powyżej rozwalił mnie swoim postem. Ma trochę racji, bo zawsze, gdy mamy się spotkać to wszyscy mówią - tak, będę na pewno. a jak coś do czegoś przychodzi, to są najwyżej 3-4 osoby, sama byłam świadkiem nieudanego zlotu. ale nawet w 4 fajnie się bawiliśmy. zaliczyliśmy ostrów tumski, rynek i wrocław główny przed remontem. potem poszliśmy na pizzę w rynku do pizzy hut i każdy na pewno świetnie się bawił.
szeiiik Postów: 3
Konto od: 15.03.2010
Permalink Autor: deadbee, data postu: Sunday, May 23, 2010 13:46
Cytat daftmiss
też się na to piszę, ale bardziej na początku czerwca ^^ ;)
dla ciebie to ja tego krasnala odslonie nawet w lutym :* a tak serio to brak zdecydowanych dzialan. wynajde cos i sie ustali, ze zlot np jest raz w miesiacu gdzies tam gdzies tam gdzie ktos kto nawet sam przyjdzie to nie bedzie sie przez te chwile smutnego samotnego zawodu nudzil. zaczniemy juz niedlugo. mysle, ze tak jak z masa krytyczna, jakis ostatni piatek miesiaca czy cos. wiem. nastepna sobota. bedzie wlasnie ostatnia w miesiacu

TAAA. CZEKAM NA PM Z PROPOZYCJAMI GDZIE TO BY REGULARNIE MIALO STARTOWAC WEDLUG WAS. gdzie tez jest blisko miejsce na grilla itp. np pierwszego grilla stawiam ja. do wyczerpania zapasow (moze zarcie was osmieli troche:P). i tez musi byc w centrum. mam pare propozycji ale dam sie wykazac i zaskoczyc.

kto przychodzi temu milej i tyle.

a wiec zlot w sobote 29.05.2010r
grill. wyspa slodowa o 16:00

lepiej piszcie pm ze bedziecie, od tego zalezy ilosc zarcia
pyry nie pomarancze
deadbee Postów: 26
Konto od: 22.02.2010
Miasto: Belgrave, Tamworth
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Sunday, May 23, 2010 23:07
To ja se wpadnę ;p
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: devensis, data postu: Thursday, May 27, 2010 22:31
Hmm.. Sorki ze tak Sie wpieprzam. dopiero Konto zalozylem. Ale ogółem ja chętny na spotkania zawsze.
Napisac Ile Floty i ile osob bedzie. Zeby Nudnawo Nie było. głupio przyjsc z pustymi Rękoma.
devensis Postów: 1
Konto od: 27.05.2010
Miasto: Berlinek
Permalink Autor: soulful, data postu: Friday, May 28, 2010 21:31
http://kpaulinka.republika.pl/
soulful Postów: 20
Konto od: 20.03.2010
Permalink Autor: deadbee, data postu: Saturday, May 29, 2010 15:12
osob duzo to nie bedzie raczej. floty nie potrzeba bo nie ma za bardzo zamowien. pisalem, ze bedzie tyle ile trzeba a wiec jak sie odzywasz to dla ciebie bedzie. dobra wybijam bo nie zdaze ;) i tak wszyscy zapowiedzeni zapowiedzieli, ze sie spoznia:D zapomnialem napisac wczesniej: szukac granatowego parasola. wlasciwe grilowanie zacznie sie kolo 16:30 bo dopiero rozpale wtedy. niezapowiedzeni: lepiej wezcie gastro ze soba. pozdro
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: deadbee, data postu: Sunday, May 30, 2010 14:26
no i po zlociku bo zlotem bym tego nie nazwal. nazwe to photogrillem choc fotki nie zrobiono zadnej co ze wzgledu na nasze parszywe ryje nikogo nie martwi. w sumie liczba blogersow wyniosla 3 osoby + moi znajomi co se chcieli na takiego grilla pojsc. no ale bylo spoko. tylko sie spoznilismy... coz to chyba moj znak firmowy jak kazdego fachowca:P za miecha znow rozloze granatowy parasolik w ostatni weekend czerwca. polewka niezla, z taka kulturka wjechac na wyspe jeszcze mi sie nie zdazylo... no ale spoko bo jak psy widzialy parasolik to nawet nie "spatrolowaly nas" a browarek sie lal;)
aha nastepny photogrill niestety tylko dla pelnoletnich albo chociaz udajacych takich ze wzgledu na te browce...
pyry nie pomarancze