Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Jak daleko jest Twoja druga połówka? Czy to ma szansę przetrwać - Forum Photoblog.pl

Jak daleko jest Twoja druga połówka? Czy to ma szansę przetrwać

Permalink Autor: dobryduszek3, data postu: Thursday, August 26, 2010 20:42
hmm :) myxdiary nooo :) ciesze sie ze wiesz o co mi chodzilo :) wiec juz teraz znasz moje RODZINNY "sekret" :) hehehe

whiteend oczywiscie ze warto kontynuowac taka znajomosc :) przeciez to moze bycten JEDYNY :)
dobryduszek3 Postów: 0
Konto od: 18.08.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: thefainting, data postu: Friday, August 27, 2010 12:06
Cytat myxdiary
hm, jeśli chcesz i On także wiązać się na dłużej, czyt. już na zawsze ;) to myslę, że warto a nawet bardzo ;)
ja jestem w takim związku na odległość. ja pomorze, On w Londynie. ale jest super i na nic bym nie zamieniła naszego związku ;))
jak chcesz pogadać, możesz do mnie napisać, a ja podzielę się radą ;) pozdr. ;) :D

o proszę cóż to wspaniałe, że tak uważasz cóż, to już spora odległość. a jak sobie radzisz z tym faktem, że jestescie razem tak daleko i wgl.. nie masz obaw ?
thefainting Postów: 2
Konto od: 25.08.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Friday, August 27, 2010 18:38
Cytat whiteend
jak sobie radzisz z tym faktem, że jestescie razem tak daleko i wgl.. nie masz obaw ?

wiesz co ? niee ;) obaw nie mam. wierzę, że mnie naprawdę kocha i ufam mu ;)
zaufanie i szczerość to podstawa ;)
KochamCię.
myxdiary Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: Zabłoto
Permalink Autor: thefainting, data postu: Saturday, August 28, 2010 08:39
Cytat myxdiary
zaufanie i szczerość to podstawa ;)

no właśnie cóż trzeba będzie w takim razie zaangażować się i zobaczę co tam los nam przedstawi;)
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Saturday, August 28, 2010 14:04
Cytat whiteend
trzeba będzie w takim razie zaangażować się i zobaczę co tam los nam przedstawi;)

no i dobrze ! ;) to naprawdę moze byc cos pieknego ;)
KochamCię.
myxdiary Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: Zabłoto
Permalink Autor: thefainting, data postu: Saturday, August 28, 2010 15:00
Cytat myxdiary
no i dobrze ! ;) to naprawdę moze byc cos pieknego ;)

C;  liczę na to ;*
Permalink Autor: eva44, data postu: Monday, March 28, 2011 15:01
Jak narazie mój chłopak mieszka tu gdzie ja, ale niestety musi wyjeżdżać do domu, za granicę. Podczas naszego związku jak narazie tylko raz wyjechał na prawie miesiąc (święta, boże narodzenie) - powiem, że ciężko było, wrócił to wszystko było takie dziwne, kiedy tam jest trudno z nim o kontakt itd. także słabo sobie z tym wszystkim radziłam. Tymczasem jest tutaj, ale niedługo znów musi wyjechać... Chyba na święta, później wakacje, jeśli wszystko dobrze pójdzie to w wakacje będę z nim na Ukrainie ,nie wytrzymam tyle bez niego... Dla mnie jest to niemożliwe będąc długo tyle km od swojego faceta. Ja potrzebuje jego bliskości itd a nie tylko raz na jakiś czas usłyszeć jego głos oraz co u niego...
eva44 Postów: 0
Konto od: 2.03.2011
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: wikaaaa123, data postu: Tuesday, March 29, 2011 14:57
230 km między nami.; )
8 kwietnia będą 2 miesiące.
Wiesz, odległość może przeszkadza, bo się tęskni i chce się mieć tą osobę obok. Ale jakoś trzeba sobie radzić, wtedy jest większa radość przy spotkaniu .
wikaaaa123 Postów: 3
Konto od: 13.03.2011
Miasto: Knurów