Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czekać czy szukać?? - Forum Photoblog.pl

czekać czy szukać??

Permalink Autor: mattysboy, data postu: Thursday, April 15, 2010 22:46
ogólnie chodzi o to czy mam czekać na swoją 2 połówkę czy lepiej szukać?? bo nie wiem co mam robić... gadają ze jak będe czekać to ta 2 połówka może być gorsza niż bym miał szukać
mattysboy Postów: 0
Konto od: 15.04.2010
Miasto: Opole
Permalink Autor: foreveryoux3, data postu: Friday, April 16, 2010 20:08
Powiem tak.. Jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć kogoś to staraj się poderwać kogoś w jakimś klubie w okolicy albo coś.
Nieraz jest tak, że druga połówka nas wykorzystuje.. np : patrzy tylko na kasę.
Gdy kasa się kończy zostawia cię, co potem przynosi ból.

Wiele osób już tak miało.. jak chcesz znaleźć tą jedną jedyną to zrób na niej taki jakby test.
Popatrz co lubi, czym się interesuje.

Jakby co to zapraszam do mnie na profil :).
foreveryoux3 Postów: 6
Konto od: 13.03.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 24, 2011 15:40
JA JESTEM Z LOWICZA TEZ SZUKAM DZIEWCZYNY NA SILE BARDZO MI ZALEZY NA TYM BO OD 2 ,5 ROKU SZUKAM ...A NIGDY DZIEWCZYNY NIE MIALEM A MAM 20 LAT  NIE MA U MNIE ZADNYCH IMPREZ...A SA DALEJ ALENIE MAMZKIM POJSC SAMEMU NIE WARTO CHODZIC ,BO NAWET KUPLI NIE MAM:(( ODP
Konto od:
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: xxmymemoriesxx, data postu: Friday, July 29, 2011 15:29
Moim zdaniem nie powinno się szukać kogoś na siłę bo zazwyczaj to nie ma sensu . Po co Ci związek z przymusu . Chyba lepiej poczekać dłużej na tą jedyną niż być w związku bez wzajemności. Jasne każdy ma swoje sposoby ja osobiście nie szukałam kogoś na siłę czekałam cierpliwie aż w końcu się doczekałam i wcale nie żałuję że tyle czasu to czekanie zajęło. Pozdrawiam
xxmymemoriesxx Postów: 6
Konto od: 11.08.2010
Miasto: Złocieniec
Permalink Autor: magdus5, data postu: Wednesday, August 17, 2011 21:30
Moim zdaniem najlepiej poznawać jak najwiecej ludzi, jesli chcesz z kims byc to dziewczyn. Moze wtedy przypadkiem poznasz kogos okaze sie fajna osoba i cos zaiskrzy :) pozdrawiam i zycze szczescia
magdus5 Postów: 6
Konto od: 6.05.2011
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki