Grudziądz - ciekawe miejsca

Permalink Autor: , data postu: Sunday, October 5, 2008 18:33
ale się uczepiliście tego grudziądza! mnie się tu podoba. i o. nie chciałabym za to mieszkać gdzieś indziej, bo tam nie ma takiego heliosa śmierdzącego stęchlizną. :P buźki dla ludzi grudziądza! :* :*
Konto od:
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: zerotolerance, data postu: Friday, October 10, 2008 17:02
Cytat castrol
ten grudziądz sie nadaje na chu ...

nie zgadzam sie fajne tam nic dodać nic ując a taka opinia mogłaurazic mieszkacnów tego jagrze pięknego miasta:)
zerotolerance Postów: 44
Konto od: 15.01.2008
Miasto: ubrak
Permalink Autor: kottecek, data postu: Thursday, October 23, 2008 08:26
Cytat spa10

Cytat suckyourfinger

Cytat brenio

Chodziłem do heliosa na DKFy i nie śmierdziało stęchlizną, a puszczali dobre filmy ;)

jak ktoś nie potrafi dobrego kadru znaleść to i w krakowie nie znajdzie miejsca.

Popieram tego Pana.

Ja też! ; D

i ja też :D:D
kottecek Postów: 5
Konto od: 15.02.2007
Permalink Autor: zerotolerance, data postu: Thursday, October 23, 2008 20:38
byłem
naprawde fajowo

kuzyn miał  jazde u was
cieżko zdać ale udało sie

pozdrawiam grudziąc
zerotolerance Postów: 44
Konto od: 15.01.2008
Miasto: ubrak
Permalink Autor: ronczek, data postu: Saturday, October 25, 2008 18:39
czuje sie pozdrowiony;]

Nie tak dawno do Grudziądza przyjechały samorządy szkolne z całego województwa i województw ościennych na VIII Forum Samorządów Szkolnych. Razem z moim nauczycielem od niemieckiego oprowadzaliśmy część grupy po Grudziądzu... z tego co mi wiadomo Grudziądz się im spodobał co mnie niezmiernie cieszy;]Rozmawiając z koleżanką powiedziała mi początkowo że jak tu przybyła ie podobało jaj się.. dopiero po oprowadzeniu po Grudziądzu przez nas to miasto się jej spodobało;]:D
ronczek Postów: 7
Konto od: 29.04.2008
Permalink Autor: malarysia, data postu: Saturday, October 25, 2008 20:41
A mnie się podoba G-dz.
Bo jeżeli jesteś z właściwą osobą zwykła ulica staje się magicznym miejscem.
Ja mieszkam w G-dz od urodzenia i zawsze podobało mi się tu.
czasem trzeba spojrzeć na niektóre miejsca z innego punktu widzenia.
Tu jest git.
I tyle ; p.
I sobie pozdrowię tych, którzy nasz Grudziądz, tak jak ja, kochają;  ** ; ].
malarysia Postów: 9
Konto od: 14.02.2008
Miasto: grudziądz
Permalink Autor: brenio, data postu: Thursday, October 30, 2008 14:33
Czego mi tu w Grudziądzu brakuje, to studentów (studentek) XD są, ale jest ich mało, i raczej zaoczni, a następne roczniki kończące mature wyjeżdżają do większych miast.
brenio Postów: 13
Konto od: 6.11.2006
Permalink Autor: grudziadzmojemiasto, data postu: Sunday, November 30, 2008 17:32
nawet dachy Grudziądzkich domów są interesujące!
grudziadzmojemiasto Postów: 3
Konto od: 26.11.2008
Permalink Autor: chcekaszke, data postu: Sunday, November 30, 2008 23:09
Ja sie ciesze, ze mieszkam w Grudziądzu :)
Ciekawe misto, nie mowie, to bo tak o kazdy swoje miasto chwali. Mialam jakies ale, jak nie dostrzeglam tego, ze grudziadz ma w sobie to piekno :) Wisła latem jest naprawde piekna a gora zamkowa jesienia to juz nie mowie... :) swietne miesce do zdjec :) serio. Opuszczona fabryka za gómowka tez niezle miejsce ;p takie moje zdanie. Bedzie mi teskno za nasza Wisla jak bede sie wyprowadzac, ale coz :)
chcekaszke Postów: 5
Konto od: 10.08.2008
Miasto: Pod mostem.
Permalink Autor: paulinkaa32, data postu: Thursday, December 25, 2008 19:21
Mnie się tu podoba.
Rządz 4ever i o. ;*
paulinkaa32 Postów: 2
Konto od: 10.05.2008
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 1, 2009 21:03
Tak ja ona czy on napisał napisała grudziadz ma duzo sklepów i klubów ale to niewystarczy żeby ludzie przyjechali. Można w grudziądzu duzo zwiedzic sa fajne miejsca nad wisełko rynek jest spoko chcecie przyjedzcie i zobaczycie nie ale naprawdę mozna dobże się zabawić w g-dz hehe to zaje***te miejsce POLECAM!!!

Lepiej jest napisane jak nie no Narka
Konto od:
Permalink Autor: goral12, data postu: Saturday, January 10, 2009 18:21
Solanki
goral12 Postów: 2
Konto od: 30.08.2007
Miasto: świecie
Permalink Autor: noorderonlychaos, data postu: Monday, March 2, 2009 16:58
Ciekawe miejsca powiadacie ...

Wał nad wisłą pod rządzem i schody drewniane. Świetne widoki i kto lubi spacery mozna się zapuścić dalej i widać grudziądz zza zakrętu wisły.

Plaża pod strzemięcinem i pod laskiem strzemięcińskim , może to nie sopot ale też można się tam w lato wybrać na ognisko i posiedzieć tyłkiem w piasku , co do fotek to też dobre miejsce

Główna cytadela ... będzie niebawem otwarta dla zwiedzających 3 maja o ile się nie mylę .. też ciekawe miejsce

No i Spichrza , brama wodna .. ale nie ma co się dziwić bo to nasza panorama :)

Góra zamkowa , ostatnio jak byłem sam szczyt był zamknięty z powodu prac remontowych wierzy klimek. Też kilka ruinek i fontanna

Strzemięcin i górki w stronę mostu , fajne widoki i można pospacerować i się powspinać a w zimę pojeździć na sankach :D

Kiedyś za tarpnem było fajnie , teraz długo nie byłem i podobno juz tam nie ma nic ciekawego ... moze się przejadę za momento i obadam jak to wygląda to zdam relacje , nie wiem czy zdąże przed zmrokiem strzelić jakieś fotki.

Są ruiny zamku w pokrzywnie na fotkowanie to w stronę mełna wyjazd za lotniskiem.

Na przeciwko skali jest niezabezpieczona ruina jakiegoś starego magazynu czy hali przemysłowej , jeszcze tam nie byłem ale kto lubi takie rzeczy może się wybrać na zdjęcia

Park miejski ... :) jednak czołg , armaty i samolot są nadal fajne , nie mówiąc o stawie i fontannie ... i nie wiem czy jeszcze są łabędzie

Most grudziądzki ^^  Zwykły bo zwykły ale fajny :)

Las strzemięciński ... mały bo mały ale ładny
mozna tam znaleźć jakieś pozostałości bunkrów

Baszta Sędziowska , Brama Toruńska ... pewnie nawet nie wiecie że to tak się nazywa ;) Brama Toruńska na klasztornej , nad nią jeździ tramwaj a na rogu od strony garów jest Baszta Sędziowska :)

No i nie można zapominać o naszych grudziądzkich kościołach :)

Jest jeszcze wiele miejsc o których mógłbym pisać ale czasu nie mam jadę na tarpno zobaczyć :) Kto chce pozwiedzać i powynajdować jakieś fajne miejsca do zdjęć moze przespacerować się i napewno w każdym miejscu znajdzie coś fajnego dla siebie

Pozdrawiam
noorderonlychaos Postów: 13
Konto od: 15.01.2007
Permalink Autor: monia210, data postu: Monday, March 2, 2009 22:11
ja mieszkam w g-dz od urodzenia i wedlug mnie jest bardzo ladny i jest wiele miejsc do robienia zdjec...wystarczy miec wyobraznie i zapal. jak kolega wymienil wyzej jest tego bardzo wiele...chociaz i w miescie mozna robic fajne fotki. pzdr
monia210 Postów: 1
Konto od: 6.04.2007
Miasto: Grabówka Ukazowa
Permalink Autor: nadeserchmury, data postu: Sunday, March 22, 2009 11:47
grudziądz, zwykłe niezwykłe miasto,
jak wracam  innego miasta, to czuje takie inne powietrze ej, tu u nas, w grudziądzu.
brakuje fajnych miejsc, gdzie można by się spotkać, czy cóś
i galeri, kina, no. a do zdjęć? rudera na rybackiej, nad wisłą, wiele ciekawych miejsc,  
nadeserchmury Postów: 2
Konto od: 18.01.2009
Miasto: grudziądz
Permalink Autor: flyemirates, data postu: Monday, March 30, 2009 20:50
Fajna miejscowa jest w lesie jak sie idzie z rządza na strzemyk ;). NA takich fortach czy czyyms :))
flyemirates Postów: 1
Konto od: 27.03.2009
Miasto: Toruń