Grudziądz - ciekawe miejsca

Permalink Autor: lovechoco, data postu: Monday, May 3, 2010 17:07
też wypróbowałam, ale ja zamiast do Rudnika jeżdżę do Wałdowa Szlacheckiego, Rudy czy Białego Boru. w Wałdowie jest fajny opuszczony dom i wychodzą ciekawe zdjęcia ;d. no i w tamtych okolicach są ładne lasy i fajne zdjęcia na torach wychodzą, chociaż tory są też w Rudniku, no ale co tam ;d...
lovechoco Postów: 2
Konto od: 2.05.2010
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: xmensadi, data postu: Sunday, June 27, 2010 20:00
W grudz. to może .. hmm, powiedzmy, że Błonia są spoko lub np. wieża zamkowa lub coś w ten design, nie wiem sami osądźcie ...
xmensadi Postów: 6
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Gruta
Permalink Autor: ewuss0307, data postu: Monday, June 28, 2010 20:12
Nowa wieś , tam gdzie ma być ta nowa droga jest super. :)
ewuss0307 Postów: 7
Konto od: 6.01.2008
Permalink Autor: bachantka, data postu: Monday, July 5, 2010 15:19
Jak się wyjeżdza z grudziądza od lotniska w strone piask jest fajny opuszczony dom... bodajże w linarczyku.
bachantka Postów: 3
Konto od: 16.03.2009
Permalink Autor: martins13, data postu: Monday, July 19, 2010 15:51
Ja też mieszkam w Grudziądzu.
Nie narzekam choć, nie wszystko jest po mojej myśli ;D
Miał być aqua  park - nie ma.
Niby są solanki, ale teraz to przynajmniej dla mnie żaden hit.
Kino jest ... opóźnione i w ogóle kiepskie.
Jednak podobają mi się sklepy, plaża w Rudniku i widoczki nad Wisłą.Ciekawych miejsc jest zapewne dużo,zależy kto czego szuka i co komu się podoba.Co do zdjęć, każde miejsce, no prawie każde może być urokliwe, ale to już zdanie fotografa.Nad Wisłą pomnik flisaka, przy nim na przykład wychodzą całkiem, całkiem zdjęcia.

Pozdawiam ;)
martins13 Postów: 1
Konto od: 17.07.2010
Permalink Autor: dosiunia, data postu: Thursday, July 22, 2010 14:31
e tam, wszyscy tylko narzkaja, ze to, ze tamto, a trzeba szukac pozytywow! Poza tym, kazdy z Was podaje mniejsce ogolnie znane w Grudziadzu do robienia zdjec, pomniki, blonia czy cos. Ale nikt z Was nie pomysli, zeby przejsc sie Wisla, samym brzegiem, w strone Skarpy lub zgodnie z brzegiem Wisy - cudowne widoki! Zeby wejsc na most i z niego podziwiac miasto, albo z drugirgo brzegu rzeki.

Ja osobiscie zaluje, ze nie ma juz u nas pomnika swiatowida, z ktorego bylo widac miedzy drzewami caaale prawie miasto, to byly czasy!
dosiunia Postów: 1
Konto od: 11.08.2005
Permalink Autor: bielasek, data postu: Friday, July 23, 2010 17:06
grudziądz może i jest nudny ale są sposoby żeby to zmienić i fajne miejsca też się znajdą ale dopiero pewnie za pare lat bo teraz jest kaszana jest sporo planów przebudowy różnych miejsc w mieście np błonia nadwiślane słyszałem że w 2012 czy którymś mają się prace zacząć
bielasek Postów: 3
Konto od: 16.08.2008
Permalink Autor: stylowynieznajomy, data postu: Tuesday, July 27, 2010 17:22
na gumówie zajebiste foty wychodza:)
szuwar
stylowynieznajomy Postów: 3
Konto od: 5.09.2009
Permalink Autor: taniesuperubrania, data postu: Sunday, August 8, 2010 15:33
wejdź i zobacz,tanie ,markowe,modne :)
taniesuperubrania Postów: 1
Konto od: 28.07.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: siemaafatum, data postu: Sunday, September 5, 2010 18:46
Cytat szonkilek
ja mieszkam w grudziadzu i tu wcale nie jest super nie ma wiekszosci znanych sklepow jest kiepskie kino i okropne galerie baseny do bani i dlugo by wymieniac a co z tego ze sa zabytki kogo interesuja jakies stuletnie rudery mnie napewno nie moze moja babcie

haha jednak ja lubie zabytki ... a grudziądz ma dużo fajnych dobrych sklepów  a kino może być , galerie są super a baseny też fajne np solanki  :)
ja nie mieszkam w g-dz ale większośc weekndów tam spędzam i lubie to miasto ... W zime jest bardzo bardzo fajne lodowisko...
i wgl grudziądz rządzi !!
siemaafatum Postów: 1
Konto od: 15.11.2009
Miasto: Jeżewo