Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Fajne zegary wrocław - Forum Photoblog.pl

Fajne zegary wrocław

Permalink Autor: malinio, data postu: Wednesday, April 7, 2010 15:55
Witam! Proszę o pomoc gdzie we Wrocławiu są jakieś fajne zegary,bo potrzebuję zdjęcie z zegarem do konkursu.
malinio Postów: 1
Konto od: 31.03.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kittycat, data postu: Sunday, April 11, 2010 16:42
Rynek? Tam jest taki spasiony zegar.
kittycat Postów: 4
Konto od: 9.02.2010
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, April 13, 2010 15:40
Wyjdź z domu. Weź aparat. Po pochodź trochę po mieście. Skutkuje. A na łatwiznę to nie ładnie tak iść.
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: brooklynxd, data postu: Sunday, May 23, 2010 14:48
Zobacz na rynku xD
brooklynxd Postów: 1
Konto od: 13.03.2009
Miasto: Góra
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Sunday, May 23, 2010 23:02
zobacz na allegro lub google.
Permalink Autor: ollfon, data postu: Tuesday, May 25, 2010 16:29
Cytat sobol9o
zobacz na allegro lub google.

O jp, myślę że nie chodziło o zegary do kupienia, tylko zainstalowane na mieście, np zabytkowe czy artystyczne. Zresztą, jak pisze we Wrocławiu, to we Wrocławiu, a nie na allegro. Trochę zaangażowania i zrozumienia, w innym wypadku uczestniczenie na forum osób które tego nie umieją jest bez sensu.

Co do autora wątku, konkurs to konkurs. Trzeba samemu znaleźć, samemu przedstawić, samemu pokazać co się umie. Zegarów mamy od groma, długo byś nie szukał, gdybyś chociaż spróbował.
ollfon Postów: 11
Konto od: 12.10.2009
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, May 25, 2010 18:41
Cytat ollfon

Cytat sobol9ozobacz na allegro lub google.

O jp, myślę że nie chodziło o zegary do kupienia, tylko zainstalowane na mieście, np zabytkowe czy artystyczne. Zresztą, jak pisze we Wrocławiu, to we Wrocławiu, a nie na allegro. Trochę zaangażowania i zrozumienia, w innym wypadku uczestniczenie na forum osób które tego nie umieją jest bez sensu.

Co do autora wątku, konkurs to konkurs. Trzeba samemu znaleźć, samemu przedstawić, samemu pokazać co się umie. Zegarów mamy od groma, długo byś nie szukał, gdybyś chociaż spróbował.

Widzę jednak że zrozumienia nie zabrakło u mnie lecz u bez obrazy ale u Ciebie. W poście powyżej napisałem już t skrócie to co Ty, a mój poprzedni post był aluzją.
Permalink Autor: ollfon, data postu: Wednesday, May 26, 2010 16:20
Och przepraszam :<
Nie zauważyłam że to też Ty.
ollfon Postów: 11
Konto od: 12.10.2009
Permalink Autor: soulful, data postu: Friday, May 28, 2010 21:32
http://kpaulinka.republika.pl/
soulful Postów: 20