Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Piercing - Forum Photoblog.pl

Piercing

Permalink Autor: orbitka16, data postu: Tuesday, April 6, 2010 18:18
Hej, mam parę pytań odnośnie piercingu w mojej okolicy.. Tzn Brzesko-Tarnów. Mianowicie chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.. Parę osób podsunęło mi pomysł odnośnie piercingu.. Tyle teraz pozostaje wątek.. gdzie to zrobić..? Większość ludzi odradza robienie tego u kosmetyczki.. Bo podobno nie znają się 'one' na tym za co się biorą.. Nie wiem czy to prawda.. Może znacie jakaś sprawdzoną osobę od tego typu rzeczy.. Lub znacie kogoś kto się tym od tak zajmuje.. Bo Co do salonu piercingu To raczej w Brzesku nie ma..
A Szczerze zależy mi troche na czasie.. wiec proszę piszcie, Wasze zdanie napewno mi pomoże..
Treść dodana do postu 17-10-2010 o godzinie 15:58
:)
orbitka16 Postów: 4
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Brzesko
Permalink Autor: piercing, data postu: Thursday, June 10, 2010 21:47
szkoda, że nie jesteś z Krakowa :)
piercing Postów: 3
Konto od: 10.06.2010
Miasto: Kraków
Permalink Autor: milosnicybizuterii, data postu: Monday, April 11, 2011 22:09
orbitka Jak byłam mniejsza to sama przebijałam różne części ciała, teraz mam chyba wieksza wyobraznie i sie boje xd. Osobiście przebijałam sobie język w Salonie  na Krakowskiej w Tarnowie i nie żałuje:) ale ostrzegam! To uzaleznia:))) Zapraszam Cie na mój profil gdzie sama robię kolczyki. Pozdrawiam:)
milosnicybizuterii Postów: 5
Konto od: 5.04.2011
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: serialkilller, data postu: Wednesday, June 8, 2011 20:11
mówisz o Mirażu ? ja raczej Miraż odlecam. ma nieciekawą renomę.. co do przebijania w salonie kosmetycznym - zależy jaki salon i co chcesz przebić. można znaleźć w Tarnowie salony gdzie się na tym znają (oczywiście nie tak, jak w salonach piercingu, ale wychodzi taniej bądź co bądź).
serialkilller Postów: 6
Konto od: 9.08.2010
Permalink Autor: themeatshow, data postu: Saturday, June 11, 2011 23:30
Cytat gnoyova
co do przebijania w salonie kosmetycznym - zależy jaki salon i co chcesz przebić. można znaleźć w Tarnowie salony gdzie się na tym znają (oczywiście nie tak, jak w salonach piercingu, ale wychodzi taniej bądź co bądź).

"(oczywiście nie tak, jak w salonach piercingu, ale wychodzi taniej bądź co bądź)"

LOL. Kobieto zastanów się, co piszesz. Jeśli dla Ciebie kasa jest ważniejsza niż zdrowie to gratuluje inteligencji.

Umck, umck, umck.
I tak nie ogarniesz...
themeatshow Postów: 22
Konto od: 24.04.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: serialkilller, data postu: Monday, October 10, 2011 15:17
wiesz wolę zapłacić mniej a przebić dobrze w zwykłym salonie niż złapać jakiegoś syfa a płacić 2 razy tyle tylko dlatego że to salon piercingu. -.-
serialkilller Postów: 6
Konto od: 9.08.2010