Ciekawe miejsca na sesje (okolice Stalowej Woli)

Permalink Autor: bat60mm, data postu: Sunday, March 28, 2010 19:39
Hmm, od czego by tu zacząć... No to tak, znudziły mi się okolice wkoło mojego bloku i działek. Może macie jakieś propozycje gdzie w okolicach Stalowej Woli lub w STW można  by było wybrać się na ciekawą sesje zdjęciową ? Czekam na wasze propozucje . :)
Treść dodana do postu 28-03-2010 o godzinie 19:41
Hmm, od czego by tu zacząć... No to tak, znudziły mi się okolice wkoło mojego bloku i działek. Może macie jakieś propozycje gdzie w okolicach Stalowej Woli lub w STW można  by było wybrać się na ciekawą sesje zdjęciową ? Czekam na wasze propozucje . :)
bat60mm Postów: 7
Konto od: 29.03.2008
Miasto: Stalowa Wola
Permalink Autor: pssk, data postu: Thursday, April 1, 2010 21:30
Witam proponuje ci park w Charzewicach  lub Parowozownie nie daleko parku. Przejdz sie zobacz;) pozdrawiam
pssk Postów: 1
Konto od: 1.04.2010
Permalink Autor: petieweedie, data postu: Saturday, April 3, 2010 14:01
proponuje środek Sanu.
petieweedie Postów: 3
Konto od: 21.09.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: mikrochaos, data postu: Thursday, April 8, 2010 18:42
Szukajcie a znajdziecie - proponuję samemu wybrać się w mini poszukiwanko wg. mnie najlepiej opłacalne. samemu można stwierdzić czy się miejsce nadaje czy nie. W końcu o gustach się nie dyskutuję. Jeżeli natomiast nie masz za bardzo jak to proponuję osobiście proponuję park w Charzewicach i okolice.(jak wyżej) czy też park w Stal. Woli (koło hali targ.) Oraz plażę nad Sanem gdy jest ciepło zdjęcia są oczywiście lepsze. natomiast innych ciekawych miejsc jak mówiłem najlepiej szuka się samemu. :)
mikrochaos Postów: 1
Konto od: 5.02.2009
Permalink Autor: bllubel, data postu: Thursday, April 8, 2010 20:24
hmm, karolino zdjecia da sie zrobic wszedzie byleby przydałoby sie umiec je robic :] złapac cos ładnego w kadr i ładna ostrosc to byłoby to ! :D tylko pamietaj ze dobrane ubranie mogłoby pasowac do tła[ wiesz przebrania itp ] :] ja ci polecam taki jeden zakątek sanuu ale rózniesz park w Charzewicach a jak nie to park koło ' słoneczka ' :D hmm mam jeszcze pare miejsc ale powiem ci o nich osobiście :]
bllubel Postów: 1
Konto od: 14.02.2009
Permalink Autor: gossipgirl56, data postu: Saturday, April 10, 2010 18:03
hmm.. może nad Sanem .?
ładnie tam jest xD
hehe(;
gossipgirl56 Postów: 1
Konto od: 21.02.2010
Permalink Autor: bezwarunkowo, data postu: Saturday, April 10, 2010 19:49
mi ogólnie podobają sie zdjęcia na peronie w stw. ;D
bezwarunkowo Postów: 1
Konto od: 10.02.2009
Miasto: Stalowa wola
Permalink Autor: ladyyblond, data postu: Monday, April 12, 2010 16:09
Zwykłą ścianę z cegieł można zamienić w coś magicznego. :) Nie trzeba daleko szukać, plenerowo polecam zabudowania miasta, uliczki itp. Odradzam roślinność :)
ladyyblond Postów: 1
Konto od: 12.04.2010
Miasto: Mielec
Permalink Autor: good0grit, data postu: Thursday, April 22, 2010 18:53
Ja mam kolege który robi bardzo ciekawe sesie zdjęciowe,
pochodzimy z Niska wiec blisko twojej miejscowości w tym miesie jest kilka ciekawych miejsc, ogólnie polecam niżaniski park i tak jak ktos wyżej wspominał San jest magicznym miejscem sam tam kilka sesji właśnie z tego miejsca ;)
Pozdrawiam!
good0grit Postów: 2
Konto od: 6.10.2007
Miasto: Nisko
Permalink Autor: susannah6, data postu: Saturday, April 24, 2010 20:18
Wspominany wyzej park w Charzewicach to faktycznie bardzo ladne miejsce, o czym mialam okazje przekonac sie niedawno.
Polecam tez Rozwadow- pelno starych, waskich, jednoczesnie urokliwych uliczek.
Osobiscie bardzo mi sie podoba. I choc fotografia sie nie zajmuje, to mysle, ze takie scenerie moga rodzic naprawde niezle fotograficzne inspiracje ;-)
susannah6 Postów: 1
Konto od: 25.07.2007
Miasto: stalowka
Permalink Autor: wlasnezdanie, data postu: Friday, August 13, 2010 15:20
a może zna ktoś gdzie można, ale w Rudniku .? ;D
wlasnezdanie Postów: 1
Konto od: 13.08.2010
Miasto: Rudnik nad Sanem
Permalink Autor: idreamxd, data postu: Wednesday, August 18, 2010 21:46
szukam osoby która zajmuje sie fotografią z okolic Niska, stalowej woli. Chciałabym mięc trochę ładnych zdjęć pisać jak coś na PW lub na gadu : 5941263
idreamxd Postów: 1
Konto od: 29.07.2010
Miasto: Jata
Permalink Autor: iacobus, data postu: Saturday, December 4, 2010 22:03
   Polecam Zaklików, ładne stare miasteczko niezeszpecone blokami. Jest tu kilka ładnych miejsc, które nadawałyby się na sesję - wokół rynku parę uliczek z klimatem, stary cmentarz (nagrobki z XIX w., drewniany kościół z XVI w., niestety obecnie w remoncie), obok stary kirkut (cmentarz żydowski). Okolice zaklikowskiego zalewu są dobre do sesji, nieco zarośniętą groblą da się obejść go dookoła, polecam tam drewniany most na Sannie i nieco dalej na wpół przewrócone drzewo (można wejść na jego konary), a na zimę z zalewu spuszczają wodę i można spacerować po jego dnie. Ładnie też jest w okolicach mostu kolejowego na tzw. Błoniach. Warto pospacerować po Zaklikowie i poszukać dobrych miejsc do zdjęć :)
iacobus Postów: 2
Konto od: 11.01.2008
Miasto: Zaklików
Permalink Autor: swistakzafganistanu, data postu: Saturday, December 25, 2010 20:05
Stary dom obok harcerskiej, trzeba tylko umieć się dostać za ogrodzenie. Wnętrze... upiorrrne.
swistakzafganistanu Postów: 1
Konto od: 24.12.2010
Permalink Autor: niewazneitak, data postu: Sunday, December 26, 2010 22:49
Parowozownia :D tylko uwaga, to się sypie... ;p
niewazneitak Postów: 1
Konto od: 18.08.2010
Miasto: Bieliny
Permalink Autor: dreamscometruebaby, data postu: Saturday, February 26, 2011 13:44
Wiesz polecam ci park skeytowski < nie wiem jak to się pisze >, jest tam też mur z fajnmi grafiti. Ten park jest tam koło tego klubu tenisowego ;)
dreamscometruebaby Postów: 3
Konto od: 22.05.2010
Miasto: Zaleszany